Jump to content

Recommended Posts

• Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Po obecnych zmianach powinna być wprowadzona możliwość wypłaty zgromadzonych środków poniżej 100 zł dla osób które nie akceptują nowych zasad:/

• 2 weeks later...

Na początek jest to dobre miejsce, bo znalezienie w tej chwili zleceniodawcy za wyższą stawkę, nie posiadając bogatego portfolio...

Trzeba mieć szczęście.

Jednakże na textmarket spotkała mnie niezbyt miła niespodzianka.

I tu od początku.

W czwartek (tak około) pojawiły się dość spore zamówienia na 40, 50 i 60 tyś. zzs minimum, a że to od ilości słów zależy, to zawsze nieco więcej. Dla mnie jest to sporo, bo łączę w tej chwili opiekę nad dwoma urwisami z pisaniem. Córka ząbkuje, jeszcze byliśmy po szczepieniu, więc gorączka. Można wybrać w zleceniu ile dni zajmie zlecenie, wybrałam 2 i 3.

W piątek zniknęły z moich zamówień, zatem wybrano innego wykonawcę. Cóż, zdarza się. Postanowiłam sobie odetchnąć i poświęcić nieco więcej czasu maluchom, szczególnie córeczce, która bardzo marudziła z powodu gorączki.

W niedzielę wchodzę w panel, bo miałam zgłoszenia do pojedynczych tekstów, które nie są tak absorbujące, patrzę, a tam brakuje sporej kwoty w saldzie. Okazało się, że dostałam zlecenie na 50 tys. znaków z jednodniowym terminem realizacji.

Jakaś masakra. Przecież gdybym nie weszła na stronę zjadłoby mi 60 zł z salda za nic. Nie miałam tego zlecenia z bieżących i niczego się nie spodziewałam. Chciałam też inaczej dysponować własnym czasem. Pół godziny przed terminem udało mi się oddać zlecenie i tylko dlatego, że maluchy sporo się same sobą zajmowały, bawiły i nieco oglądały tv.

Powinnam dostać dodatkową gratyfikację za stres i za straty dzieci.

Odpowiedzi z serwisu na zgłoszenie o takiej sytuacji jeszcze nie dostałam, ale uważajcie.

• 2 weeks later...

Podpisuję pod powyższym. Mail wysłany chyba z miesiąc temu, przepadł zupełnie bez echa. Pozdrawiam serdecznie Textmarket i życzę dalszych sukcesów w kontaktach z klientami.

Zawsze wysyłam rachunek mailem. Wypłata z reguły w 14 dniu od złożenia rachunku. Nigdy nie było wcześniej, raz chyba dzień później, raz trochę dłużej. Wysłałem w krótkim czasie 2 rachunki na identyczną kwotę i księgowość trochę się zagubiła. Fakt - odkąd Pani Magdy nie ma, nie otrzymuje potwierdzeń przekazania rachunku do księgowości, ale i tak są przekazywane.

Generalnie nie narzekam, choć macie rację - sprzedaż z panelu poleciała w dół.

Fajnie, że się dodano funkcję, o którą kiedy prosiłem - wysyłania powiadomień o nowych zleceniach.

Brakuje mi jednak jeszcze możliwości jej włączenia/wyłączenia (bo bez sensu, żeby przychodziły emaile z powiadomieniami w okresie, w którym wiem, że na pewno się ich nie podejmę; a przy okazji obciąża to serwer Textmarketu).

468x60.png

Textmarket: zarejestruj się i kupuj oraz sprzedawaj teksty SEO

• 1 month later...

Kupiłem przed chwilą kilka tekstów i to była moja ostatnia wizyta w tym projekcie. W co drugim tekście na końcu po kilkaset pustych spacji, część materiałów to duplikaty z Gazety Wyborczej. Moderatorzy TextMarketu - pierwsza klasa. Żal to nawet reklamować.

• Like 1

paq studio YouTube

Masz Ducati? Patrz sklep Do Dukata | Agencja SEO Paq Studio

Dlatego bezpieczniej jest zlecić napisanie konkretnego tekstu. W zgłoszeniu można dokładnie określić jaki to ma być tekst, ile ma byś słów kluczowych itd. A po otrzymaniu tekstu można kontaktować się z autorem, zlecić ewentualną poprawkę, a na końcu wystawić opinię autorowi.