Skocz do zawartości

Kurs Lexy


Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj będzie krótko i konkretnie - właśnie udostępniłam aktualną wersję kursu i rozesłałam ją do osób zapisanych na niego.

Rozbudowałam w szczególności dział dotyczący sposobów zdobywania linków, zaktualizowałam także linki, opisy niektórych narzędzi, uwzględniłam też zmiany wytycznych Google. Materiał składa się obecnie z 97 stron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Udostępniłam przykładową część kursu - jest to rozdział dotyczący sposobom pozyskiwania linków. Plik można pobrać stąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Przychodzi taki moment (szczególnie po googlowych zwierzątkach) że trzeba komuś zapłacić za usystematyzowanie własnej wiedzy :)

Zatem, jak wygląda przydatność tego kursu po Pandach i innych zwierzakach?

Whitepress - Liczy się tylko content marketing

Biznes-Host - serwery które polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia aktualizacja jest z końca sierpnia, więc jedyna aktualizacja Google, o której nie zdążyłam jeszcze napisać, to Koliber. Panda, Pingwin, EMD są opisane dość szczegółowo, także z nimi nie ma problemu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie spośród materiałów, jakie udostępniam, dla zaawansowanych osób jest szkolenie "Zarabiaj na audytach SEO". To wg mnie była najciekawsza forma na przedstawienie informacji na wyższym poziomie niż podstawowy. Na razie nie mam innego konkretnego pomysłu na podejście do kursu pozycjonowania dla zaawansowanych - raczej widziałabym w nim case study z konkretnych projektów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marto, w sumie przydałby się kurs SEO dla zaawansowanych ( tematyka np. produktywne wykorzystanie narzędzi SEO w procesie automatyzacji pracy pozycjonera) ;)

No wchodzisz tu raczej na grunt Black Hat SEO , a kurs Lexy (notabene bardzo dobry wiem bo zakupiłem) jest z tematyki White Hat SEO

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wchodzisz tu raczej na grunt Black Hat SEO...

Również kupiłem w/w kurs dla pracownika. Fakt, jest White Hat SEO. Teraz przydałby się kolejny, bardziej zaawansowany. A czy black hat SEO, zadecyduje już Marta. P.S. Np. jeden z ostatnich artykułów napisany to raczej już nie White Hat SEO... :)

https://www.lexy.com.pl/blog/plan-zaplecza-dla-serwisu-turystycznego.html

(...) raczej widziałabym w nim case study z konkretnych projektów.

Myslę, że przykłady dużych projektów rozłożone na części jak najbardziej ok. ;)

Potrzebujesz domeny? Dobrego, taniego i niezawodnego hostingu WWW? Darmowego certyfikatu SSL?

 -> Aktualna oferta, sprawdź teraz ! <-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No takiego 100% White Hat to tam nie ma, bo w końcu pojawia się tam zarówno temat zaplecza, jak i innych zagadnień z zakresu link buildingu. Ale starałam się, aby w miarę możliwości iść w te jaśniejsze odcienie tym bardziej, że z samego kursu najbardziej skorzystają osoby z hobbystycznymi stronami, albo stronami firmowymi pozycjonowanymi na łatwe i średnie frazy. Przy serwisach typu ogłoszenia nieruchomości, czy biżuteria, informacje z kursu to dopiero początek, ale przy takich frazach trzeba dużo bardziej kombinować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

jako amator uważam, że udostępniony fragment jest napisany konkretnie i rzeczywiście wystarczy dla osób, które mają swoje strony np: firmowe, lokalne. Odłożę fundusz i za jakiś czas się odezwę :) na pewno znajdę kilka odpowiedzi na pytania, które mam w głowie :)

Miałeś wypadek komunikacyjny? Masz prawo do odszkodowania z OC sprawcy wypadku!

W przypadku zniszczonego auta proponujemy odkup szkody i dopłatę do jego naprawy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odłożę fundusz i za jakiś czas się odezwę

Do niedzieli jest najniższa z możliwych cen ;-)

PS Aktualizacje są wliczone w cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim zakupię kurs proszę jeszcze tylko o wyjaśnienie jak wyglądają konsultacje o których mowa w ofercie i ile jest czasu na wykorzystanie ich od momentu zakupu poradnika oraz czy konsultacje dotyczą tylko zagadnień z zakresu materiału opisanego w poradniku czy mogą pojawić się jakieś poboczne tematy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim zakupię kurs proszę jeszcze tylko o wyjaśnienie jak wyglądają konsultacje

Oj, konsultacji nie ma w ofercie już od ok. miesiąca. Ich miejsce zajął pakiet Brandle.

W związku z pytaniami w tym temacie i na privie, przypomnę najważniejsze informacje.

Kurs pozycjonowania jest prowadzony mailowo, więc można się na niego zapisać w dowolnej chwili. W praktyce wygląda to tak, że 97-stronicowy ebook w wersji PDF jest podzielony na 8 lekcji. 1. z nich otrzymuje się tuż po zapisaniu się na kurs, kolejne co tydzień (na samym końcu jeszcze raz wysyłam najbardziej aktualną wersję kursu w 1 pliku), jednak jeśli ktoś chce, to wystarczy mail w tej sprawie i prześlę od razu całość. Każda lekcja składa się z części teoretycznej i praktycznej (tzw. praca domowa).

Materiał jest dostępny w 2 pakietach:

1. pakiet podstawowy, tj. sam dostęp do kursu - cena wynosi 95 zł a zamówienie można złożyć na stronie https://www.lexy.com.pl/blog/mailowy-kurs-pozycjonowania-bez-dodatkow

2. pakiet rozszerzony = kurs pozycjonowania + dostęp do SeoStation + dostęp do Brandle + rabat na SeoLight + lista stron dofollow. Jego standardowa cena to 165 zł, a można go zamówić na stronie https://www.lexy.com.pl/blog/mailowy-kurs-pozycjonowania#cena To właśnie tej wersji dotyczy promocja listopadowa, dzięki której jeszcze do jutra cena wynosi 100 zł, później przez tydzień 120, kolejny tydzień 140 i z dniem 1 grudnia wraca do standardowej ceny.

Bez względu na wybrany pakiet, w cenę wliczone są aktualizacje. Jeśli są to tylko drobne zmiany, to ograniczam się do zmiany daty ostatniej aktualizacji kursu, którą widać na stronie zamówienia. W przypadku większych zmian, wysyłam nową wersję wszystkim uczestnikom. Ostatnia aktualizacja jest z końca sierpnia 2013 r. i jedyna ważna zmiana, o której nie zdążyłam jeszcze napisać, to Koliber. Jeśli chodzi o ceny, zawierają już VAT, a za zamówienie wystawiam faktury. Wszyscy uczestnicy kursu, niezależnie od zamówionego pakietu, otrzymują ode mnie czasem rabaty na inne produkty oraz dostępy do narzędzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS Aktualizacje są wliczone w cenę.

Potwierdzam. Z kursu korzystałem już jakiś czas temu a aktualizacje otrzymuję.

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam, nawet jeśli z kursu nie wyczytasz nic nowego to możesz na jego podstawie zaplanować działania, jasno i klarownie. Kurs przedstawia raczej bezpieczne techniki, wiec pandy i inne potwory nie powinny nas rozczarować.

Dodatkowo, jeśli ktoś używa SeoStation, albo Brandle, to tak naprawdę kurs ma za darmo :)

Dla małe strony firmowej, hobbystycznej (np hodowli kotów) itp. kurs jest idealny.

Whitepress - Liczy się tylko content marketing

Biznes-Host - serwery które polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności