Jump to content

skibbbi

Forumowicze
 • Content Count

  128
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutral
 1. Z góry przepraszam Admina za link do innego działu forum. Nie wiem za bardzo czy to nie jest mimo wszystko błąd nowicjusza dlatego nie chcąc powielać treści podaję tylko link do wątku w dziale o Analytics.
 2. Dziś zadzwonił do mnie konsultant Google i stwierdził, że problem polega na tym, że w systemie nie ma danych potrzebnych do dodatkowego wymiaru i że to możliwe, że Analytics pozyskuje je dopiero od 29.09.2016. Jeśli zaznaczę okres 16.04.2015 - 29.09.2016 to po wybraniu wymiaru dodatkowego mam bardzo dziwny objaw. Dane na wykresie się pojawiają ale w tabeli danych brak. Czy ktoś może potwierdzić od kiedy Analytics zaczął zbierać dane do wymiaru dodatkowego?
 3. Może się przyda https://www.silesiasem.pl/rozwiazanie-problemu-fbclid-za-pomoca-htaccess-lub-google-analytics
 4. Hej, Znikają mi dane w Analytics... przed chwilą miałem chat z help deskiem od Google Ads i konsultant potwierdził problem i ma odpowiedzieć za 72 godziny. Jestem ciekaw czy u Was też to występuje czy to tylko problem mojego konta. Temat dotyczy małej strony firmowej. Jak odtworzyć problem... procedura powtórzona przez konsultanta Google i też wystąpił ten błąd. 1. Google Analytics -> Zachowanie -> Zawartość witryny -> Wszystkie strony 2. Zakres dat: 16.04.2015 - 28.11.2018 3. Wymiar podstawowy: Strona 4. Unikalne odsłony - podsumowanie: 545 253 -
 5. Pomagam po raz drugi - http://forum.php.pl/ Gdybyś miał wątpliwości to właśnie od tego jest to forum. No jak nie potrafię jak potrafię. Przecież dałem Ci konkretne wskazówki gdzie znajdziesz pomoc. Chyba, że z lenistwa nie chce Ci się tam pisać.
 6. http://www.forum.optymalizacja.com/topic/186905-textwritingnet-wielojezyczny-edytor-tekstu-w-chmurze-dla-copywriterow-i-spec-seo-nastepca-seo-lenivca/ http://www.forum.optymalizacja.com/topic/175939-synoglota-zaawansowany-synonimizator-tekstu/ http://www.forum.optymalizacja.com/topic/124271-sb4-edytor/page__hl__+seo%20+bohater#entry877923 Kolejność losowa. Pozdrawiam,
 7. A czy to jest forum wordpressa? Pomagam i podaję właściwe forum http://pl.forums.wordpress.org/
 8. W Scrapebox w Addons doinstaluj sobie Blog Analyzer i masz wszystko co potrzeba. http://www.forum.optymalizacja.com/topic/169132-footprinty-i-sposoby-ich-budowy/ http://www.topseoblog.pl/pozycjonowanie-footprint-czym-jest-jak-uzywac/ (jak klikniesz na obrazek to się wyświetli)
 9. Przepraszam za mały offtop, z jakiego to programu ten zrzut ekranu?
 10. przecież to już było w jakimś innym poście i cały czas nie działa
 11. Ta druga opcja to taki Adwords bez Adwordsa chyba, że to Adwords Jeśli ta druga opcja to minus to co sam już wypracowałeś czyli 170/UU na dzień czyli w miesiącu 5100 wejść. Ja bym płacił dopiero jak ściągną ruch powyżej tego. Można wziąć średnią np. z ostatnich 3 miesięcy i to potraktować jako ilość bazową za którą nie płacisz. Ale z drugiej strony jakbyś te pieniądze wydał na Adwords to przynajmniej możesz precyzyjnie określić skąd ma być ten ruch (terytorium) a tak nagonią ci może wejść jakimiś automatami czy przez proxy a biznesu na tym nie zrobisz. Ale może ktoś bardziej obeznany się w t
 12. Kto rano wstaje? Ten jest niewyspany jak się za późno położył Pozdrawiam
 13. A jak wygląda sytuacja w Google Webmaster Tools?
 14. No właśnie na tym poziomie szczegółowości też utknąłem podczas swojej analizy. Trzeba by sprecyzować jakie usługi wchodzą np. w "soszjal", e-PR, blog ekspercki. No i kto to zrobi i za ile, bo że koszty będą to jest oczywiste. Natomiast oszacowanie ich wysokości pozwoli na mądre podejście do kampanii i rozwijanie jej zgodnie z filozofią kaizen (przynajmniej taki jest mój podgląd na pracę nad marketingiem w internecie).
 15. Tak z ciekawości czystej. Czy mój pomysł odnośnie opcji "półautomatu" dla jeszcze nie znanych skryptów, jest w ogóle brany pod uwagę jeśli chodzi o realizację? Czy zostanie to raczej w sferze marzeń?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy