Jump to content

MaxPan

Moderatorzy
 • Content Count

  17,444
 • Joined

 • Days Won

  538

MaxPan last won the day on October 23

MaxPan had the most liked content!

Community Reputation

6,286 Excellent

1 Follower

About MaxPan

 • Rank
  weteran
 • Birthday 11/08/1973

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.maxpan.pl
 • Twitter
  https://twitter.com/MaxPanSEO

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Polska

Recent Profile Visitors

87,762 profile views
 1. http://xneolinks.com/forums/docs/tools/menedzher-akkauntov-i-rabota-s-uzhe-sushhestvuyushhimi-akkauntami-v-xneolinks-r14/ Prawy przycisk myszki "Przetłumacz na język Polski"
 2. Po co zakładasz multikonta myślałeś my nie mamy nic do roboty tylko pilnować Twojego "marketingu"?
 3. na dedyku za ok 20 USD może zrobić do 3k linków w 24h, na tanim VPS do 1000. Potrzebujesz więcej? Co do bazy, jeśli baza wystawiona dla wszystkich użytkowników to staje się bazą publiczną, a co za tym idzie nie polecam docelową z niej linkować. Baza publiczna Xneolinks to baza podglądowa, ona nawet podzielona na CMS, żeby każdy mógł zobaczyć gdzie i w jaki sposób Xneolinks może dodać link. Ta baza + przykładowe footprinty na forum to doskonała podstawa do zrobienia własnej listy.
 4. MaxPan

  Cześć :)

  @Alpatorix skończ to c robisz....
 5. dobry dowcip na piątkowy wieczór. p.s dam Tobie radę - nie odkopuj tematów bo zbanuje. Odpowiadanie "witam" na wcześniejsze, stare posty nie zwiększa "licznik".
 6. Nie wiem jak u innych u mnie proxy to zero jedynkowa opcja działają/nie działają wiec co może skłonić do kupowania? Cena Oczywiście to z grubsza schemat, ma znacznie szybkość ( nie kluczowe), historia, inne. Wiele osób korzysta z proxy do wielu celów. Dla mnie 200 gorszych, tańszych proxy to lepsza oferta od 50 lepszych ale droższych. Pewne działania musza kalkulować się i droższe proxy mogą w innym modelu nie sprawdzać się.
 7. FB nie mam wiec powiem w tym miejscu ma to jak najbardziej sens nie tylko pod odpytywanie Google. Również pod hurtowe zakładanie kont Google, rozwiązywanie Recaptcha2, nabijanie wyświetleń, komentarze na YT, inne . Wszytko zależy od ceny ja obecnie korzystam z z mobilnych proxy. Będzie dobra cena będę kupować dużo i hurtowo Ale powtórzę jeszcze raz głownie jeśli cena będzie pasować.
 8. Tak na palcach nikt Tobie nic nie powie, trzeba paczyć logi i na miejscówki. Przyczyn może być 100 również te które Oxan_20 wymienił. Niektóre z nich Ban po IP Ban po email ( nawet domenie) Zmieniona tekstowa captcha Zmieniono coś w formie rejestracji, postingu OCR nie rozwiązał captcha za tyle prób ile ustalono w Xneolinbks i wiele, wiele innych....
 9. kwk9k jeszcze raz wkleisz czyjeś zaplecze na forum dam urlop.
 10. MaxPan

  ZMIANA IP

  A może tak na początek Dzień dobry? Myślisz, że wparujesz na forum, odkopiesz temat z 2018 roku, wstawisz link do filmiku i my będziemy w niego klikać?
 11. Dobrej kasy zaplecze nie wygląda na zaplecze, zacznij my od tego. A chyba nie o takie zaplecza autorowi tematu chodzi. Podłączać wordpresy z 10 artykułami po 2 zł za 1000 znaków nie ma sensu. Natomiast zaplecze z ruchem, portal zapleczowy na przykład forum branżowe, owszem można a nawet zalecałem by.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy