Jump to content

MaxPan

Moderatorzy
 • Content Count

  17,809
 • Joined

 • Days Won

  567

MaxPan last won the day on March 28

MaxPan had the most liked content!

Community Reputation

6,457 Excellent

1 Follower

About MaxPan

 • Rank
  weteran
 • Birthday 11/08/1973

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.maxpan.pl
 • Twitter
  https://twitter.com/MaxPanSEO

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Polska

Recent Profile Visitors

89,352 profile views
 1. Plus/Plush abonament, mix, na kartę 10 GB za darmo Abonenci z ofertą głosową lub internetową: wyślij SMS o treści 10GB pod numer 80123 lub zadzwoń 601102601 Klienci na Kartę lub MIX: wpisz kod *136*11*010# 20 GB za 10 zł Abonenci z ofertą głosową lub internetową: wyślij SMS o treści EXTRA 20GB pod numer 2601 lub zadzwoń 601102601 Klienci na Kartę lub MIX: wpisz kod *136*11*020#
 2. Uważam, ze brniesz w absolutnie niepotrzebne wydatki mam PBNy po 1000+ domen w grupie stojące na jednym dedyku ukryte za CF i całkiem dobrze rankują. Zamiast wydawać kasę niepotrzebne na dedykowane IP, klasy i tak dalej. Dobrze to zaplecze podlinkuj, poblokuj niepotrzebne, szpiegujące boty oprócz Google dobrym skryptem a nie htacces. Inwestuj w kontent.
 3. skąd taka informacja? Twój problem można rozwiązać na wiele sposobów niektóre z nich: CloudFlare, ReverseProxy, inne W ogóle nie rozumiem po co dedykowane IP na zplecza, w razy lepsze mini szaredhostingi lub to co napisałem wyżej.
 4. W tym momencie ma paść sakramentalna fraza "to zależy". Zależy od domeny, miejscówki, typu linków, anchorów i innych czynników.
 5. Bardo mało prawdopodobnie, że 700 linkami z jednej miejscówki zrobisz krzywdę swojej stronie.
 6. Jeśli masz dostęp do miejscówki, jeśli boisz się tak "dużej" ilości linków, ro zmieniaj sukcesywnie, w czym jest problem?
 7. Ale ja nie mówię instalować z plików ale Google Play to nie jedyne oficjalne miejsce. Huawei ma swój sklep z aplikacjami, Xiaomi jak dobzre pamiętam ma, jest 9APS i inne. Jeśli nie masz zaufania do tych mieść to po co ja mam Tobie streszczać zmiany i tak nie zainstalujesz bo nie masz zaufania. Wiec taka argumentacja. Pozdrawiam również.
 8. A Ty zainstaluj i zobaczysz na czym polega różnica, oczywiście jeśli Tobie wystarczają te funkcje z GP to niby po co.
 9. ACR najlepiej ściągać z innego sklepu jak Google Play
 10. Ja tylko 2 razy byłem w takim dużym Polskim call center i rzuciłem okiem własnie na te karteczki tam jeszcze strzałeczki byli w zależności tego jak toczy się rozmowa. Ogólnie nie łatwy o kawałek chleba i trzeba mieć "predyspozycje".
 11. Widzisz nawet nie widziałem, nie bawię się w takie nagrywania więc czemuś byłem pewien, że zgodnie z obowiązującym prawem muszę poinformować.
 12. Musisz go poinformować, że nagrywasz a wtedy on traci interes z Toba rozmawiać lub zaczyna czytać już z innej kartki przylepionej na brzeg monitora.
 13. Umowa dość dobrze skonstruowana, poleciłem jemu radcę prawnego dobrze oganiającego internety. On teraz to studiuje. Oni ( pracownicy bo to nie telemarketerzy) dobrze przeszkolone mówisz, że nagrywasz nie chcą gadać. Ja nie mam czasu w to bawić się, żeby mu doradzać co robić. Stolarz sympatyczny gość ale nie musiał podpisać tej umowy nie konsultując z kimś kto zna się. Teraz to śmieszy, wtedy normalnie zagotowałem się. Takich celowo wymyślonych bzdur maja w zanadrzu bardzo dużo.
 14. Powiem tak, facet robił mi meble i rogadaliśmy sie. Okazało się, że własnie podpisał z jedna z firm umowę na 3 lata w sumie to ok 7k zł netto. Ogólnie totalna paranoja. Zadzwonił do nich i powiedział, że ja jestem jego wspólnikiem i mam parę pytań. Słuchajcie nie mogłem tego nagrać bo przestali by zemną gadać ( muszę poinformować) ale to co usłyszałem to normalnie szok. Będzie o tej firmie za niedługo "głośno" myślę, bo przesadzają w setki raz. Tyle bzdur jakie ja usłyszałem za te 10 min jeszcze nie słyszałem w tak krótkim czasie. Najlepsze z nich domeny kosztują rejestracja/przedłużenie 180 zł bo to i tak najlepsza cena, na pytanie czemu powiedzieli mi otworzyć stronę aftermarket i zobaczyć po ile tam kosztują domeny ( tam wyświetlają się domeny i ceny z giełdy domen :D). Dla jego strony zarejestrowali domenę taka : słowo-kluczowe-slowo-miasto.pl w sumie ponad 20 znaków i oczywiście nie byla zajęta. Nie wiedza co to NASK ( myślle, że udają) i w ogóle to ja sam sobie wymyśliłem taką organizację. Indeksowanie statycznej strony www przez Google zazwyczaj trwa pól roku-rok. Na pytanie czemu strony nie ma wynikach wyszukiwania nawet na bardzo łatwe frazy, odpowiedzieli ze muszę wpisać w Google- fraza site:domena.pl i zobaczyć , ze strona jest wysoko w Google. Na pytanie czemu certyfikat darmowy kosztuje 300 zł rocznie, odpowiedzieli ze to płata za instalacje, ale czemu nie jednorazowa odpowiedzieli że tak wszyscy robią :D. Nie mam czasu Wam opisać wszystkie bzdury . Co najbardziej ciekawe później odwonili do tego stolarza i powiedzieli, że nie chcą więcej zemną rozmawiać bo ja nie znam się i naczytałem się bzdur w internecie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy