Jump to content

MaxPan

Moderatorzy
 • Content Count

  17,589
 • Joined

 • Days Won

  549

MaxPan last won the day on January 23

MaxPan had the most liked content!

Community Reputation

6,354 Excellent

1 Follower

About MaxPan

 • Rank
  weteran
 • Birthday 11/08/1973

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.maxpan.pl
 • Twitter
  https://twitter.com/MaxPanSEO

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Polska

Recent Profile Visitors

88,480 profile views
 1. Możesz nie cytować w całości na dodatek tuż pod postem na który odpowiadasz? bo nie mam czasu ciągle za Tobą poprawiać...
 2. Dla tego napisałem wyżej, że wszystkie swoje licencje mam na 2012 R2. Tak samo inne softy seo polecam używać na tym systemie operacyjnym.
 3. To opisałem wyżej jak takie coś robi się. Nie załatwisz to kodem,. hteccess, lub innymi tabletkami. Dobry skrypt do kloaki i tyle. Tanie takie skrypty nie są
 4. Ramka musi być niewidoczna dla człowieka i robota Google?
 5. Tak są takie skrypty do separacji użytkowników, botów i dopasowaniu kontenta do bota, juzera, inne. Skrypty w cenie ok x00 dolców + abonament miesięcznie bo system identyfikacji aktualizuje bazy online ( nazwy botow, IP, inne). Można zrobić tak, że całość lub cześć strony widzi człowiek, a nie widzi bot lub odwrotnie, lub na wymian i tak dalej. Można puszczać konkretne boty, a inne blokować. Skrypty w języku rosyjskim ( w sensie pliki konfiguracyjne i instrukcje). Działają bez problemu z stronami w dowolnym języku. Sprzedawane w zamkniętych grupach lub zamkniętych forum.
 6. Sprawdzić skuteczność miejscówki można, linkując stronę testowa. Najłatwiejszy i najmniej obarczony możliwością błędu sposób. Wiadomo, że to nie ma nic wspólnego z Google. Widziałem nie jeden raz, że z miejscówki z lepszymi wskaźnikami TF, DA które gorzej "kopią" od tych co mają gorsze "rankingi".
 7. Zaczynając od tego, że BM nie zaleca ten system operacyjny kończąc, całym spisem opcji które należy wyłączać, żeby XR jakoś działał. XR został stworzony i zoptymalizowany do pracy z :serwerowymi systemami operacyjnymi. Można oczywiście skonfigurować tak w10, żeby XR normalnie pracował, tylko po co tracić czas. Jeśli ktoś nie chce używać XR na serwerach to już lepiej Windows 7 stawić.
 8. tak, co nie znaczy, że jeden nie można dostosować do drugiego. Ale w zasadzie szablony pod wocommerce to inna kategoria szablonów. Nie wiem trzeba paczyć w każdym konkretnym przypadku, czasami do określonego wyglądu, działania szablonu należy dokupić płatną wtyczkę. WP trzeba optymalizować pod sklep, cześć funkcji cashować, tak z "pudelka" nie będzie to idealne rozwiązanie. Ogólnie jeśli liczysz, że tanim kosztem otworzysz sklep bo to Wordpress to się mylisz.
 9. Sam Xrumer jest 32 bitowy więc tyle ramu mu nie potrzeba, ale Xevil Beta owszem bardzo zasobożerny, 32GB uważam - to minimum. Jeśli chodzi od SO na wszystkich swoich serwerach mam wyłącznie 2012 R2.
 10. Kocham takich użytkowników, milczą od wiosny 2019, a tu nagle odkopują temat z przed 3 lat i nam oznajmiają jacy są zadowoleni z konkretnej usługi
 11. Jeśli będziesz dalej odkopywać tematy, to niestety będę zmuszony Tobie pomóc w inny sposób.
 12. Ale szablon pod woocommerce to co innego jak szablon pod WP. Najpierw sobie poczytaj. Ja w ogóle uważam, że najlepszy szablon pod woo to domyślny StoreFron jest najlepszy, oczywiście kiedy go dostosować, mądrze pobawić się grafiką, układem bloków.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy