SzlafRock

Forumowicze
 • Zawartość

  9564
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  146

Wszystko napisane przez SzlafRock

 1. marketing szeptany kryptokoparki i inne

  Pewnie ktoś zaraz wpadnie i wrzuci całą listę. Premium Digital zajmujący się pozycjonowaniem mogą szybko sami stworzyć taką listę. C'nie.
 2. Mam jeszcze kawę fusiastą to zerknę w fusy. Już wiem, brak umiejętności pozycjonowania.
 3. Budowanie zaplecza

  Flexible SSL nie jest dobrym zabezpieczeniem jak wszystko darmowe. Aby w miarę zabezpieczyć należy zrobić modyfikacje w strefie DNS (jak pisze swits). Zostawić rekordy A i NS. To już jest "jakieś tam" zabezpieczenie.
 4. API do wykonywania przelewów

  Panowie, kwestia stworzenia aplikacji to jest najmniejszy problem. Każdy w miarę rozgarnięty programista temu podoła. Problem jest innej natury. Moim zdaniem nie sądzę aby banki szybko udostępniły mechanizm do automatyzacji przelewów w wolnym dostępie. Chociażby ze względów bezpieczeństwa.
 5. API do wykonywania przelewów

  Samo wypełnienie formularza na stronie nie jest problemem, można to też zrobić za pomocą aplikacji RIA. Ale to wymaga znajomości programowania. Problem zaczyna się gdy chcemy zmusić aplikację do zautomatyzowania ręcznych przelewów. Moze w tym zakresie masz jakieś rozwiązanie? Mnie też by się przydało. Nie masz? OK.
 6. API do wykonywania przelewów

  O ile wiem banki nie udostępniają API na zewnątrz, na razie tylko do komunikacji między bankami. Jednak są prowadzone prace aby to zmienić (chyba jest już nawet dyrektywa unijna w tej sprawie).
 7. Koniec Kasperskiego ?

  Pewnie już wiecie gdyż od jakieś czasu jest głośno w temacie. https://niebezpiecznik.pl/post/skandal-w-kaspersky-ten-antywirus-pomagal-rosyjskim-sluzbom-wykradac-dane-z-komputerow-na-calym-swiecie/ Ciekawe czy innym antywirusom można zaufać. Szkoda, że Kaspersky tak kończy. Był to jeden z lepszych antywirusów ale wiadomo w Rosji służby mają kontrolę nad wszystkim. Na koniec ciekawy i pouczający cytat z artykułu.
 8. Budowanie zaplecza

  Należy zdewaulować pojęcia moc, linkjuice i podobne określenia. Link "przenosi" więcej informacji niż się wydaje. Moc traci na znaczeniu i trzeba też zadbać o inne wartości przekazywane.
 9. Szukasz pomocy za free do komercyjnego projektu. Nie tędy droga. Wziąłeś się za coś o czym nie masz pojęcia. Jedyne dla ciebie rozwiązanie to ogłoszenie w stosownym dziale forum. Napewno ktoś się odezwie i pomoże ale za kasę.
 10. Koniec Kasperskiego ?

  W latach 90 polskie służby nie miały komputerów.
 11. Koniec Kasperskiego ?

  Każdy antywirus to trojan. Pytanie tylko czy ktos go wykorzystuje i do jakich celów.
 12. Każdy seowiec wie, ze takie działania nic nie dają. Optymalizacja tytułu, meta description nic nie daje. Do optymalizacji linkowania wewnętrznego trzeba mieć 73 letnie doświadczenie seowca. Jeśli nie będziesz miał doświadczenia i spier-dolisz to przyjdziesz tu na forum i będziesz pytał co masz zrobić. SEO to nie magia to wiedza. Jesli szukasz magów i innych sztukmistrzów to pomyliłeś fora.
 13. Dostępu może nie być w takim razie zmiany optymwlizacyjne trzeba zlecić firmie, która sklep robiła. Najważniejsze w pozycjonowaniu sklepów to wiedza, doświadczenie i kasa. W zależności od branży wymagania rosną.
 14. Facebook niedomaga

  Facebook ma ponad 2000 składników algorytmu. Bardzo często są aktualizacje i "wyłożenia".
 15. Budowanie zaplecza

  To jest w/g Twojego zdania, z którym się nie zgadzam. E. Dodam, że Twoje obserwacje czy też testy są blednę. Jeszcze raz mówię, to link i anchor przenosi "moc" nie tekst czy też treść. Dla linków pozyskujemy porzucone czy przechwycone domeny nie dla treści. Treść dokumentu to tyko 60% skuteczności i tyko przy najsłabszych frazach.
 16. Budowanie zaplecza

  Google nie zeruje "mocy" treści tyko wysyła robota indeksującego aby treść sprawdził. W myśl zasady jeśli treść na domenie nie jest aktualizowana to domena umiera (czytaj zostaje oflagowana). Tylko jeśli domena "żyje" czyli jeśli jest aktualizowana rośnie moc. Najważniejszą kwestią są linki prowadzące do domeny i anchory. To anchory przenoszą "moc" do domeny.
 17. Budowanie zaplecza

  Co jest ważniejsze w pozycjonowaniu, treść czy linki prowadzące do domeny? Domenę przechwytujesz dla treści czy dla linków prowadzących? Nie mówię o zmianie tematyki domeny (chociaż to też nie problem w długofalowej strategi) ale o nowej treść, która tematycznie jest zbliżona do poprzedniej.
 18. Budowanie zaplecza

  No widzisz jednak można. Bez sensu jest kopiowanie tekstów z archive i późniejsze go ukrywanie. To się mija z celem obecnych zaplecz. Prostszym sposobem jest wypełnienie pozyskanej domeny nowym tekstem zbliżonym tematycznie do poprzedniego. Google taki tekst szybko wychwyci i zaindeksuje o ile oczywiście domena jest warta i posiadająca dobre linki prowadzące.
 19. Budowanie zaplecza

  Zauważył tylko nie czuję się w obowiązku aby odnieść się do słowa bo. Nie jest to żadne pytanie a bardziej wygląda na beknięcie. Proponuję formułę bardziej cywilizowaną.
 20. Budowanie zaplecza

  Bez sensu.
 21. Budowanie zaplecza

  W pozycjonowaniu nie ma. W SEO jest. Dlatego jest wybór. Ukrywasz przed kim? Przed Google?
 22. Facebook niedomaga

  Spacer. http://downdetector.pl/status/facebook
 23. Zdobywaj więcej linków z dobrych miejscówek.
 24. Księgowość online - Co polecacie?

  Luki w wiedzy mają także pozycjonerzy, mechanicy, malarze... Ostatnio trafiłem na ekipę malarską, którą pogoniłem po trzech dniach. Dobrej księgowej jak i pozycjonera szuka się z polecenia a nie z internetu. http://www.szlafrock.pl/jak-wybrac-firme-pozycjonerska/ Dobra księgowa zna układy panujące w lokalnym US. Będzie wiedziała na ile można nagiąć przepisy. Od razu wyjaśniam dla mniej kumatych, że nie piszę o łamaniu ale naginaniu w świetle prawa. Mnie zadziwiające ludzie orkiestry, którzy wszystko robią sami bo taniej, bo umiem, bo po co płacić. Chyba niedawno oglądałeś jakiś film sensacyjny. Życie to nie film. Przy obecnym rządzie tak jest Iwigilują społeczeństwo lepiej niż google. . Wcześniej był ograniczony dostęp. Nie było takiej skali.
 25. RODO / GDPR czyli nowa ochrona prywatności

  Aaa, to faktycznie może być problem. E. Dodam, że dla spamerskiej braci może okazać się większym problemem zmiany dotyczące suplementów i pośrednictwa finansowego.