SzlafRock

Forumowicze
 • Content Count

  10,266
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  168

Everything posted by SzlafRock

 1. Linki z komentarzy z blogspot.com są nofollow więc nie kopią Jednak mogą posłużyć do budowy profilu linkowego w całej strategii pozycjonowania strony
 2. Poniżej cytat bardzo trafnego komentarza.
 3. SzlafRock

  Google maps a weryfikacja

  Większość pozycjonerów słowo SEO traktuje tylko jako jakiś mało znaczący skrót. Optymalizacja pod wyszukiwarki (wyszukiwarkę) to alfa i omega obecnego algorytmu google. Optymalizacja w wizytówkach lokalnych ma bardzo duże znaczenie.
 4. Twoje obserwacje są błędne. Google idzie całkowicie innym kierunku.
 5. SzlafRock

  Linuxpl hakuje umysły

  Jeśli dowiem się że moi pracownicy wykonują usługę dla informatyków, programistów, lekarzy to opłatę za usługę polecam podnieść o 50%. Mam awersję do tych (i jeszcze kilku) zawodów. Taki dowcip stosuję.
 6. Google informuje zawsze po wdrożeniu aktualizacji. Później tylko poprawiają błędy. Zmiany w algi można było zaobserwować wcześniej.
 7. SzlafRock

  Wasze zdanie

  Jest to możliwe ale z ekonomicznego punktu widzenia nie opłacalne. Lepsze i szybsze efekty można osiągnąć na domenie najwyższego poziomu. Utrudnia ale jak wiadomo algo nie jest doskonałe.
 8. SzlafRock

  Myszka pionowa

  Bardzo trafna uwaga powyżej. Do tego dorzuciłbym częste odpoczynki, chwile relaksu i gimnastyki np. Więcej ruchu na świeżym powietrzu zastąpi pionowe, poziome czy też wiszące myszki. Trzeba leczyć przyczynę a nie skutek.
 9. Przy takich "wymaganiach" to nadaje się każdy hosting. Odradzam jednak najtańsze rozwiązania.
 10. SzlafRock

  Problem z kontem w Aftermarket.pl

  Nie musiał łamać żadnych zabezpieczeń. Wystarczając jest fakt, ze to nie było jego konto.
 11. SzlafRock

  Problem z kontem w Aftermarket.pl

  Powiedz mi, jak mogę niewygasłą domenę zarejestrowaną na ciebie przepisać na siebie?
 12. SzlafRock

  Problem z kontem w Aftermarket.pl

  Zakładam że jesteś człowiekiem dorosłym i nie pierwszy raz zakładasz konto gdzieś w internecie. Jeśli tak jest to adres email jest podstawą konta chociażby dlatego aby odzyskać hasło i login. Ty pozbyłeś się domeny a tym samym możliwość odzyskania konta. Aftermarket może ale nie musi ci pomóc. Poczytaj ich regulaminy. JPRDL. E. Od 2005 roku napisałeś 2 posty na forum i to obydwa dziś. Jakie jest twoje główne konto? Nie wstydź się Joe.
 13. SzlafRock

  Jak to jest z tym SEO

  Nie szukaj linków w narzędziach takich jak semstrorm, majestic, ahrefs etc. Narzedzia takie z reguły są blokowane, natomiast nikt przy zdrowych zmysłach nie blokuje robotów google. to w google znajdziesz wszystki zaindeksowane linki. Druga sprawa to ruch. Ruch ruchowi nie jesr równy. Najlepszy jest ruch przekładający się na zysk.
 14. SzlafRock

  Którą stronę pozycjnować

  W chwili obecnej w branży oponiarskiej nie jest najważniejsza pozycja a cena. Oczywiście trzeba być na pierwszej stronie na branżowe frazy ale cena robi ruch. W pierwszej kolejności popracuj nad optymalizacją, contentem i budową strony produktowej a później myśl o linkowaniu. Niedawno kupowałem opony do suva. Dla mnie ważne parametry opon to hałas, opory toczenia, hamowanie na mokrej nawierzchni oraz cena. Gdzie u ciebie znajdę etykietę UE, gdzie znajdę wyczerpujący opis? Zobacz jak to robią największy w branży. Oczywiście nie musisz wszystkiego kopiować ale standardy trzeba zachować.
 15. SzlafRock

  Budowanie zaplecza

  Zastanawiam się dlaczego boicie się domen oflagowanych, spalonych, zbanowanych itp. Bardzo często trafiają się perełki które w bardzo prosty sposób można przywrócić do życia.
 16. SzlafRock

  Czy strona jest przeoptymalizowana?

  Najlepiej jakby sprawdził doświadczony w tym zakresie osobnik. Istnieją narzędzia ale pozostawiają wiele do życzenia np. Seoptimer.com
 17. SzlafRock

  Duplicate Content - pytanie

  Wówczas właściciel recenzji może się z tobą skontaktować lub od razu prześle fakturę do opłacenia. To jest zwykła kradzież, ale na seo nie ma wpływu dopóki ktoś tego nie zauważy.
 18. SzlafRock

  Fake GPS Location - Floater wykorzystanie dla SEO

  Google - -> Ustawienia - - > Szukanie zaawansowane + odpowiednie zapytanie
 19. SzlafRock

  Dedykowane IP, a pozycjonowanie

  To nie od dedykowanego IP zależy twoje seo.
 20. SzlafRock

  Wyrażenie zgody na wykorzystanie zdjęć

  W pierwszej kolejności skontaktuj się z firmami telefonicznie czy mailowo i dopytaj sie o zasady wykorzystania zdjeć. Jedne firmy udzielają mailowej zgody, drugie wymagają podpisania umowy licencyjnej. W zasadzie każda firma stosuje inne zasady.
 21. Po pierwsze jakie szkodniki? W czym ci szkodzą? Po drugie nie oczekuj, że ktoś ci zdradzi jak zarabiać kasę. Skoro robią to zarabiają czyli opłaci się.
 22. Polacy jak zwykle chcą być świętsi od papieża i wymyślają sobie problemy.