Jump to content

SzlafRock

Forumowicze
 • Content Count

  10,465
 • Joined

 • Days Won

  176

Everything posted by SzlafRock

 1. Polecam poszukać firmy zajmującej się pozycjonowaniem w Danii lub innym kraju zachodnim znających rynek duński. Możesz poszukać też polskiej firmy ale to jest duże ryzyko. Większość polskich firm nie zna tego rynku, jedynie z afiliacji a to jest co innego niż pozycjonowanie sklepu. Ogólnie wydrenują kasę a efektów żadnych.
 2. Dobry i aktualny to oksymoron. Aktualnego napewno nie znajdziesz ponieważ wiedza na temat pozycjonowania szybko ewoluuje. Poszukaj bloga Lexy, ona robiła jakieś tam kursy.
 3. Google Disavow Tools dostanie napadu śmiechu jak zobaczy 12 linków
 4. Ogólnie nie ma potrzeby usuwać linków niskiej jakości bo każda ocena tych linków jest subiektywna. Po za tym masz śmieszne ilości linków, które w żaden sposób nie wpłyną negatywnie na stronę
 5. Do optymalizacji i obsługi systemu reklamowego Google Ads. Większość firm zagranicznych a take polskich opiera się na certyfikacji i autoryzacji swoich partnerów. Daje to pewną gwarancję, ze usługa zostanie wykonana profesjonalnie, zgodnie z zaleceniami i wymogami producenta.
 6. Z reguły programy nagrywające rozmowy telefoniczne nagrywają za pomocą mikrofonu w urządzeniu. Istnieją słuchawki Bluetooth, które mają możliwość nagrywania rozmów.
 7. Nie do końca tak jest. Np. gdy posiadasz ciekawa domenę z ciekawymi linkami prowadzącymi, to ktoś może przejąc domenę. Ba, może nawet wyciągnąć artykuły z Wayback Machine i zastąpić twoje nazwisko i imię swoim. Zobacz jak inne blogi wyglądają z twojej branży
 8. Poniekąd działalność w twoim wypadku nie jest potrzebna aby budować markę a własną osobę, o własne nazwisko. Działalność jest potrzebna do świadczenia usług. Tylko, ze blog firmowy powinien byc profesjonalny a nie "trochę partyzantka".
 9. Nie Nie znając ciebie w kilka chwil znalazłem twoją stronę i wiem czym się zajmujesz. Zatem nie jest najgorzej, ale proponuję podejść do zagadnienia bardziej profesjonalnie i budować markę firmy w oparciu o swoją osobę. Bo to Ty jesteś najważniejszy. W chwili obecnej strona jest gorzej niż zła. Przypomina mi precel. Nie tedy droga.
 10. Streszczenie książki nie jest cytatem. Mozesz napisać własną recenzję
 11. W Chinach do przesyłki z jedzeniem dołączali paragon z temperaturą ciała kucharza i kuriera.
 12. Optymalizacja, treść przyciągająca użytkowników, budowanie dobrego profilu linków. W tej kolejności. Linki z forum owszem ale jest bardzo mało dobrych for.
 13. Jeśli artykuly nie są widoczne w wyszukiwarce to nie ma czym się martwić. Google przechowuje historię domen od pierwszego zaindeksowana treści.
 14. więcej minusów niż plusów. Tak, ale jest o wiele trudniej i drożej
 15. Tu nie chodzi o popularność tylko o skalę. Np. w dalszym ciągu są popularne zaplecza ale skala jest znacznie mniejsza niż 10 lat temu.
 16. Na jakiej podstawie tak twierdzisz?
 17. Informacje pewnie zdobędziesz ale nie oczekuj, żę odniesiesz sukces. A by odnieść sukces w e-commerce musisz posiadać ponadprzeciętna wiedzę lub pieniądze a najlepiej wiedzę i pieniądze. Obecnie innej drogi nie ma. Z gazetek i szkoleń za bardzo się nie nauczysz aby odgnieść sukces. Może nauczysz się pozycjonować własnego bloga ale e-commerce to coś innego znacznie trudniejsze zagadnienie. Absolutnie nie mam zamiaru cię zniechęcać ale taka jest prawda, mówię jak jest.
 18. Pytanie czy tylko dla siebie chcesz zgłębić tajniki e-marketingu czy planujesz zrobić karierę w tym kierunku. Jeśli dla siebie to możesz sobie kupić gazetki z empiku. Możesz tez sobie czytać blogi, szkolenia tylko, ze to droga donikąd. Jeśli planujesz rozwijać sie w tym kierunku to proponuję studia kierunkowe lub zatrudnienie w dobrej agencji na początek na staż.
 19. Od lewej do prawej, spróbuj odwrotnie. Jak będą to wpadnę.
 20. Matysik wie jak sprawdzić indeksację, która nie wpływa na pozycje.
 21. Ad.1. Tak Ad.2. Nie ad.3. Tak, ale... beda problemy. Pewnie będziesz musiał wkroczyć na droge sadową, dlatego musisz skalkulować czy ci się to opłaca. Brak umowy papierowej nie oznacza jej braku. umowa może być zawarta także ustnie. zapewne posiadasz też korespondencje z firma, która to też jest dokumentem. Napisać pismo do firmy o zaprzestanie wykonania umowy z powodu wadliwego jej wykonania. Domagać się zwrotu części wynagrodzenia. Jeśli to małe pieniądze i staną mocno "okoniem" to olać.
 22. 1. Jeśli się indeksuje i jest pokazywany w wynikach to wpływa na pozycje czy nie wpływa? 2. Jeśli się indeksuje i nie jest pokazywany w wynikach to wpływa na pozycje czy nie wpływa? 3. Jak sprawdzić indeksację, która wpływa na pozycje? 4. Jak sprawdzić indeksację, która nie wpływa na pozycje?
 23. Takie linki są pomijane o ile nie będzie ich za dużo.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy