SzlafRock

Forumowicze
 • Zawartość

  10175
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  164

Wszystko napisane przez SzlafRock

 1. SzlafRock

  Struktura adresów URL

  Przecież o tym samym piszę. Nie pisałem o żadnych testach. Osobiście uważam, ze to strata czasu.
 2. SzlafRock

  Struktura adresów URL

  Prosty przykład "pożyczki online". Można tak wyszukiwać fraz i się przepychać godzinami. A można też obserwować algorytm i wyniki. Jeśli dobrze obserwujesz to zauważysz gdzie należy wpisywać frazy abby były czynnikiem rankingowym. Takie upychanie slów kluczowych w adresie google już dawno opanowało. Dobre to było z 10 lat wstecz. Freda nie będę komentował bo to jest poniżej krytyki.
 3. SzlafRock

  Struktura adresów URL

  Fraza kluczowa w adresie strony obecnie nie ma znaczenia w pozycjonowaniu. Końcówka .html, .php lub inna obecnie nie ma znaczenia w pozycjonowaniu. Widzę, że się spóźniłem.
 4. Jak to mówi poeta sofronow - "głodnemu chleb na myśli".
 5. Jakie masz rozwiązanie na fraze, która ma ponad 30 mln wyszukiwań?
 6. Taki test każdy fachowiec może sobie zrobić sam. Bedzie czarno na białym czy sm wpływają bezpośrednio na serpy czy nie.
 7. i kasy Wszystko zależy od branży w jaką chcesz wejść. Jest sporo branż, które można ogarnąć w mediach społecznościowych (był niedawno temat na ten temat ) a to oszczędza budżet. Niektóre platformy SM dają możliwość sprzedaży produktów. Jednak nie wszystkie tam się sprzedają. Ogólnie teraz bez znacznego budżetu to zapomnij aby wejść w ecommerce. Podstawy SEO to zamało aby osiągnąc sukces. Tu potrzeba zastosować marketing interetowy a nie tylko seo. Dam taki przykład. Na konwersję wpływają nawet zdjecia w sklepie. Ich jakośc oraz mozliwośc podejrzenia szczegółów towaru. Wyobraź sobie teraz ile czynników musisz dopilnować (na początek musisz wiedeziec jakie to czynniki) aby osiągną w miare jakiś sukces.
 8. Nie rozszerzymy pojęcia. Mamy XXI wiek, przypomnę. Stoisz w miejscu i się bujasz jak ten Travolta z memów na portalowych społecznościowych. Tu masz ściągawkę.
 9. Określenie media społecznościowe* to jasne pojęcie. Nie trzeba chyba tego tłumaczyć. Jeśli ktoś jednak nie wie to wiki pomoże. Jasne. Nie będziesz zakładał profilu społecznościowego producenta trumien gdy zajmujesz się sprzedaż wycieczek zagranicznych. Pisałem to już bodajże z 4 lata wstecz. Teraz w dobie częstych zmian algorytmów google i popularnych społecznościówek jest zdecydowanie większy wpływ niz tylko pośredni. *Media społecznościowe to nie tylko FB i TT. Nofollow też robią robotę.
 10. Każdy rozsądny SEOwiec stosuje SM w działaniach. Do tego aby mieć wysokie wzrosty trzeba mieć dobrze prosperujące profile społecznościowe. Inaczej się nie da.
 11. SzlafRock

  dwuczłonowa nazwa domeny

  To stare dzieje. Domena powinna byc w miare krótka i łatwa do zapamiętania. Jeden myslnik to nie problem, moze byc. więcej to juz trzeba się zastanowić czy dobrze to wygląda.
 12. SzlafRock

  Nazwa domeny inna od nazwy firmy

  Podsumowując. Domena łatwa do zapamiętania dla potencjalnego klienta jest ta właściwą. W kontekście pozycjonowania, domena nie ma znaczenia o ile będzie zgodna z polskim prawem.
 13. SzlafRock

  Nazwa domeny inna od nazwy firmy

  Jeśli nazwa miejscowości jest krótka to tak. Kieruj się tym aby potencjalny użytkownik łatwo mógł ją zapamiętać. Bardzo fajnie tylko nie na temat, ale link jest.
 14. SzlafRock

  Wzieli się za Facebooka ?

  Nowy wiceminister cyfryzacji już działa.
 15. Tez tak twierdze, że kręcą bat na swoją doopę.
 16. SzlafRock

  Wartościowy link

  Będzie. Linki nie przenoszą zła. Można to zobaczyć w stopce na serwisie archiwalnym pis-org-pl To także zaburza teorię Berbanta : "Najbardziej wartościowy link to taki z tematycznej strony do której linkują inne dobre strony i przez który "wchodzi" duża ilość użyszkodników"
 17. SzlafRock

  Wartościowy link

  Wszystkie podobne aplikacje to nic innego jak subiektywna ocena autorów. Bardziej lub mniej trafna.
 18. SzlafRock

  Wybijanie się na konkurencji

  No właśnie, jak to w końcu jest? Opisany przez ciebie przykład jest ogólny. Zazwyczaj występują czynniki, które można zapisać na plus lub minus. Każda spawa jest inna i trzeba do niej podchodzić indywidualnie. Jeśli masz problem to idź do kancelarii prawnej i przekaż im wszystkie szczegóły. Na ogólniki dostałeś odpowiedzi powyżej.
 19. SzlafRock

  Wybijanie się na konkurencji

  Nie. To może być podciągnięte pod stosowanie nieuczciwej konkurencji. To czy znak towarowy jest zastrzeżony czy nie w tym wypadku nie ma znaczenia. http://prawo.vagla.pl/node/9538
 20. SzlafRock

  Jak Google ocenia wiek domeny?

  Data pierwszej rejestracji. Jeśli domena jest porzucona i dłuższy czas nikt jej nie rejestruje to google liczy od nowa, ale... historia domeny w google pozostaje.
 21. SzlafRock

  Planeta-seo :Zaplecze SEO – co to jest?

  Niezłe case study można napisać o bezwartościowych artykułach preclowych czytanych na forum pio korzystając z agregatora treści. Planeta SEO górą.
 22. SzlafRock

  Straciłem "dziewictwo" na szkoleniu...

  Cieszę sie wraz z tobą z okazji utraty dziewictwa. Teraz podnieś poprzeczkę idź na szkolenia do IAB i/lub zrób certyfikat DIMAQ.
 23. SzlafRock

  Zawiecha google?

  Linki nie szkodzą. Moga byc co najwyżej bez znaczenia dla algotrytmu. Inną kwestią jest uzyty anchor oraz odpowiedni linkowanie do podstron serwisu.
 24. To jest jawne stosowanie nieuczciwej konkurencji. A to działanie nie jest stosowaniem nieuczciwej konkurencji.