SzlafRock

Forumowicze
 • Zawartość

  10210
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  166

Wszystko napisane przez SzlafRock

 1. Jestem przekonany że nikt nie będzie przedstawiał tobie żadnego dowodu. Hierarchia nagłówków jest jednym ze standardów optymalizacji nad którym nikt kto ma wiedzę nie dyskutuje.
 2. Też pewnie nie wpadniesz na to że user to czynnik rankujący. Chcesz walczyć z standardami jakie wszyscy stosują aby zyskać punkty w rankingu? OK. Twoja sprawa. Tylko nie pieprz publicznie głupot.
 3. SzlafRock

  Linkowanie z ogólnodostępnych miejscówek

  Zaplecza na wordpresie , które mają kilka artykułów to na szczęście przeszłość. Teraz liczą się serwisy, które na pierwszy i drugi rzut oka na zaplecza nie wyglądają a robią taka role. Dlatego mówi się, że jeden czy dwa linki (z takich serwisów) robią robotę. E. Zapomniałem dodać (może to być szokujące i niezrozumiałe dla niektórych), że tematyczność serwisów nie ma znaczenia.
 4. SzlafRock

  Linkowanie z ogólnodostępnych miejscówek

  "Sensowne" linki ukrywają tylko ci co robią "zakład fryzjerski Radom" za 300 zł brutto Czyli mówiąc krótko z zaplecza
 5. SzlafRock

  Linkowanie z ogólnodostępnych miejscówek

  Nie trzeba robić żadnych testów. Szkoda zasobów, pieniędzy i czasu. Na "wczoraj" nie da się osiągnąć ( to jest niepotrzebne) ale można osiągnąć na "jutro".
 6. SzlafRock

  Linkowanie z ogólnodostępnych miejscówek

  Właśnie główne podstawy algo się zmieniły. W większości to co działało kiedyś już teraz nie ma większego znaczenia. Zostały wdrożone nowe elementy i mechanizmy algorytmu, które mają coraz większe znaczenie. Można powiedzieć krótko, że nie tylko linki robią robotę.
 7. SzlafRock

  Cześć, Misiaczki

  Ja się afiszuję z LGBT. * Zdjęcie zajumane od Kałduna.
 8. Możesz sobie robić Seo pod czytnik lub dla niewidzących. Jednak struktura nagłówków ma znaczenie dla Google i użytkowników. Czytając książkę tytuł zawsze masz na początku, śródtytuły w dalszej części w zależności od ważności tekstu. Jak masz jakąś książkę pod ręką to sprawdź.
 9. Nie ma znaczenia fraza w domenie. Wystarczy przejrzeć topy aby to stwierdzić. Co najwyżej domena z frazą kluczową jest łatwa do zapamiętania i zapisania dla użytkownika. Żadnych ulg więcej.
 10. SzlafRock

  Link tematyczny - co to za wynalazek?

  Gdzie w powyższym poście widzisz pytanie? Ja nie widzę. Jednak odpowiem tobie bo nie będziesz mógł dziś spać i może trochę się dokształcisz. Anchor, anchor zmienia tematykę linku. Oczywiście strona docelowa musi być zoptymalizowana (wyszukiwanie semantyczne tu się kłania) pod linki z anchorami prowadzące do niej.
 11. SzlafRock

  pozycjonowanie strony

  Po co mi ruch, który nei genereuje sprzedaży? Mi potrzebna sprzedaż a nie ruch.
 12. SzlafRock

  Link tematyczny - co to za wynalazek?

  Owszem, jak zdasz pytanie.
 13. SzlafRock

  Link tematyczny - co to za wynalazek?

  To przecież są podstawy podstaw. Cały czas kluczowym elementem algorytmu Google są linki. Jeszcze nie dalej jak wczoraj tak było. Sądzę że nic się nie zmieniło.
 14. SzlafRock

  Link tematyczny - co to za wynalazek?

  Tematyczność linku/linków łatwo można zmienić.
 15. SzlafRock

  Przyszłość marketingu internetowego

  Oby nie na FB. Szczególnie zagnieżdżane jest na prywatnych "ścianach" fejbookowych.
 16. SzlafRock

  Przyszłość marketingu internetowego

  Przecież to już się dzieje od dawna. Nic nie upadnie tylko powstają nowe możliwości. Człowiek nie jest w stanie przetworzyć ogromu danych które są potrzebne do wyprzedzenia konkurencji. Dlatego w tym celu tworzu się big data. Sztuczna inteligencja, raczej jeszcze nie. Bardziej softu które się uczą. Czy laik potrafi obsługiwać oprogramowanie do tworzenia kampanii? Raczej potrzebna jest do tego wiedza przynajmniej podstawowa. Dodam jeszcze że Google ma najbardziej zaawansowane mechanizmy do zbierania i przetwarzania danych. Tu juz można mówić o sztucznej inteligencji. Wyczuwam kampanię marketingową w twoim wpisie. W zasadzie nie powinno mnie to obchodzić ale stawiam na fasttony.
 17. SzlafRock

  Wycena pozycjonowania

  Kiedyś rozmawiałem z pewnym surowcem na temat zabiegów marketingowych dotyczących jednej z moich stron. Przedstawił ogólny zarys działań które dostosuje do budżetu. Strzeliłem sześciocyfrową kwotę jaką dysponuję. Od razu seowiec nabrał wigoru i zaczął wymyślać kolejne pomysły. Dlatego trzeba mieć na uwadze fakt że po obu stronach są Janusze biznesu. Wspomniany seowiec już pewnie widział kejs na swoim blogasku lub wpis na fejsbukowej grupie branżowej.
 18. SzlafRock

  Link tematyczny - co to za wynalazek?

  To Ty sobie przeanalizuj abyś głupot nie pisał. Semantyka wyszukiwania jest czym innym niż rozkład mocy linków.
 19. SzlafRock

  Link tematyczny - co to za wynalazek?

  Semantyka wyszukiwania w kontekście algorytmu Google odnosi się do strony a nie do linków tematycznych. To jak zbudujemy stronę internetową czy tam sklep od strony kontentowej i właśnie semantycznej zależy nasz sukces. W dalszym ciągu link jest głównym elementem rankingowym i to on wpływa w głównej mierze na manipulowanie rankingiem. Link i anchor to para, która w dalszym ciągu miesza w algorytmie. Dlatego ze strony o psach i kotach można śmiało linkowac do sklepów odzieżowych o ile stosujemy odpowiedni anchor. Można powyższe podsumować, że link tematyczny to w dalszym ciągu mit.
 20. SzlafRock

  Wycena pozycjonowania

  W naszym kraju jest moda na wydawanie jak najmniej pieniędzy żądając jak najlepszego efektu. Jeśli chodzi o budżet to zależy z kim rozmawiasz np. z karolem122 to zapomnij o jakiś sensownym zarobku. Na działania nawet nie starczy.
 21. "Największej modyfikacji ulegnie proces przekazywania paragonu klientowi. Dotyczyć on będzie zarówno podatników stosujących kasy online, jak i kasy dotychczas dostępne na rynku. Wymagane będzie, aby paragon trafił do klienta przed przyjęciem gotówki za dokonaną sprzedaż. Podatnik będzie obowiązany do wystawienia i wydania paragonu, bez żądania nabywcy, przed przyjęciem należności, bez względu na formę płatności. " https://www.pit.pl/aktualnosci/kasy-online-paragon-przed-dokonaniem-transakcji-i-inne-zmiany-w-ewidencjach-940620 Miłej porannej lektury.
 22. SzlafRock

  Pozycjonowanie

  Wszyscy będą się pytać o budżet jaki masz przeznaczony na pozycjonowanie. Musisz się przygotować na to pytanie. Osobiście w ogóle nie rozmawiam poniżej jakiejś tam kwoty. Tu możesz sobie przeczytać - Jak wybrać firmę pozycjonerską? https://www.szlafrock.pl/jak-wybrac-firme-pozycjonerska/
 23. SzlafRock

  Dobry wieczór

  Na pio przyjechał. Długo jechałeś? Jak piaseczniak to Piaseczno a to nie Warszawa.
 24. SzlafRock

  Darmowy sklep internetowy

  Czy zapewniasz support i aktualizacje w przeciągu najbliżej dekady?
 25. SzlafRock

  Zwalczanie nieuczciwej konkurencji w SEO ;)

  W pierwszej chwili myślałem, że to mój dziadek.