Jump to content

bredek

Forumowicze
 • Content Count

  250
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

1,976 profile views
 1. Witam, Korzystam z Wordpressa, wiecie co można zrobić, żeby nie dublowały się opisy wpisów w paginacji kategorii i nie tworzyły się niepotrzebnie dodatkowe adresy URL-e tych podstron paginacji? Atrybuty rel=”prev” i rel=”next" nie są już wspierane, jakieś pomysły?
 2. Podepnę się pod temat - jak najlepiej ogarnąć to na Wordpressie? Raz, że dubluje to opisy poszczególnych wpisów, a dwa niepotrzebnie tworzy i indeksuje URL-e podstron paginacji.
 3. Witam, Zarejestrowałem pewną domenę, która posiada historię w sieci i ma sporo podstron (na które jeszcze jest widoczna w google) związanych z moją stroną. Jednak większość jest niezwiązanych tematycznie. Jak ją najlepiej wykorzystać? Porobić odpowiednie przekierowania 301 dla interesujących podstron? Czy to będzie miało jakiś sens? Co z pozostałymi podstronami i np. stroną główną tamtego serwisu?
 4. Witam, Nie miałem jakiejś dużej styczności z Wordpressem, ale zdziwił mnie pewien fakt. Zakupiłem kilka płatnych wtyczek, chciałem przenieś stronę no i przerzuciłem pliki (bazę danych zostawiłem tą samą, bo nie było potrzeby zmieniać) i podmieniłem w phpmyadmin adresy domen. No i co? Strona nie działa, widzę połowe strony i komunikat o jakichś błędach (pomyślałem, że może ktoś zablokował przez jakąś wtyczkę). Zrobiłem taki myk, że powtórzyłem te czynności, ale wcześniej na starej domenie wyłączyłem zakupione wtyczki. Ponownie podmieniłem adresy no i jest, prawie wszystko się ładnie wyświetla (prócz kilku elementów, za które były odpowiedzialne wtyczki). No to sobie myślę, a co mi tam włączę te wtyczki (już na nowej domenie) pewnie wywali błąd i będę w punkcie wyjścia... Włączam i o dziwo wszystko śmiga. Jak to uzasadnić? Przecież na ścisłość wszystko było samo jak za pierwszym razem.
 5. No właśnie wtedy pojawia się pewien problem, bo nie wyświetla mi się sporo innych rzeczy, które aktualnie są na głównej - tylko ta sama podstrona z treścią.
 6. Działanie jest celowe, dlaczego kuriozalne? Chcę mieć statyczną stronę główną i chodzi tylko o ten jeden wpis, który chciałbym, żeby się wyświetlał tylko na stronie głównej. Nie chciałem ustawiać strony głównej jako statyczna w konfiguracji Wordpressa, bo zaburzyłoby mi to obecną koncepcję strony, dlatego muszę w ten sposób kombinować. Rozumiem, że noindex w meta tagu wystarczy i takie rozwiązanie może zostać? Być może jest jakieś inne, lepsze rozwiązanie np. na sztywno wrzucić ten tekst do pliku odpowiedzialnego za wyświetlanie strony głównej?
 7. Witam, Mam takie pytanie, jeżeli posiadam jeden post na stronie głównej (dość obszerny na kilkanaście tys. znaków) to czy takie rozwiązanie może zostać jeżeli zablokuje bezpośrednio ten wpis w robots.txt (żeby indeksowało tylko z głównej, a nie dodatkowo ten wpis)?
 8. Witam, Czy ma ktoś doświadczenie ze stosowanie znaków specjalnych typu emoji np. 🥇 przed tytułem w meta tagach lub w nagłówkach H1 na stronie? Może wpłynąć negatywnie na pozycjonowanie, czy google to ignoruje?
 9. Tak. To na pewno odpada. Reklamy zawsze się wyświetlały i to od kilku lat, po za tym ciężko o taką stronę robiłem kiedyś różne testy i nawet na prawie pustej się wyświetlały. Już tak z tydzień jest. I co tu zrobić...
 10. Witam, Spotkała mnie dziwna sytuacja - od jakiegoś czasu nie wyświetlają mi się reklamy - tylko na stronie głównej, na podstronach jest OK. Dodam, że wcześniej wyświetlały się kilka lat i na stronie nie było nic zmieniane. Co może być tego powodem? Strona - link Pozdrawiam
 11. Witam, Jestem zainteresowany kupnem linków zagranicznych w formie artykułów sponsorowanych (wraz z ich napisaniem, minimum 10 stron), rynek najlepiej US. Tylko na domenach z dobrymi parametrami. Tematyka mojej strony to randki, flirt, czat - dobrze jakby strony były zbliżone tematycznie. Proszę pisać PW lub: E-mail: estix19@wp.pl Pozdrawiam
 12. Witam, Mam pytanie, jak google widzi dłuższe artykuły podzielone na zakładki jak np. tutaj: https://poczatuj.pl/ometv ? Tekst jest widoczny w kodzie strony i w search console, więc nie powinno być problemu. Jednak po wpisaniu kawałka tekstu z jakiejkolwiek zakładki poza główną w google nic nie wyszukuje...
 13. Witajcie, Posiadam prostą stronę, która ma dobrze zoptymalizowany kod i mam na niej dłuższe artykuły, tak że stosunek kodu do treści wynosi nawet po 80% na niektórych podstronach. Oczywiście nie mam mowy o żadnym spamie, artykuły konkretne i wyczerpujące. Wyczytałem, że jak ten stosunek wynosi powyżej 70% to google może na to źle patrzeć, trochę to by było bez sensu. Czy warto się tym przejmować?
 14. Witam, Posiadam kilka wygasłych tematycznych domen, które posiadają po kilkadziesiąt linków i mają w miarę przyzwoite parametry - czy warto robić z nich 301 na serwis docelowy?
 15. Strona to najlepsze-konta.com, można coś z tym zrobić - czy już domena spalona?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy