Jump to content

bredek

Forumowicze
 • Content Count

  282
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

2,185 profile views
 1. Witam, Czy ma znaczenie jego objętość i wpływa w jakikolwiek sposób na pozycjonowanie? Czy może być np. pod H1 jedno zdaniowy slogan i zaraz pod nim H2 i nawiązanie do tematu?
 2. To każdy link z tej samej domeny kopie tak samo?
 3. No tak, ale mogę równie dobrze te zaplecza linkować między sobą? np. głównie te podstrony, gdzie jest link do strony docelowej Pewnie i tak jest. Ok. Z tego względu, że można podlinkować kilka podstron strony docelowej nie tylko 1 link/1 zaplecze. No widzisz, a jeszcze kilka lat temu miałem takie efekty że nie jeden "SEOwiec" by się powstydził (praktycznie bez zaplecz), dużo się pozmieniało i teraz im więcej się staram tym gorzej wychodzi, stąd też takie podstawowe pytania bo już zgłupiałem i może coś robię źle?
 4. Witam, Posiadam kilka stron zapleczowych i zastanawiam się jak najlepiej linkować stronę docelową. Z jaką częstotliwością linkować ją w postach? Czy zrobić do tego jakieś konkretne site-wide? (czy może lepiej/bezpieczniej jedno z tych dwóch) Czy trzymać się jakiś reguł? Np. słyszałem, że pomaga dodanie wraz z linkiem/anchorem strony docelowej link do innej z dużym autorytetem. Z każdym linkiem moc, która jest przekazywana spada, więc czy jest sens ją tak linkować bez końca? Dodam, że również chciałbym na tych zapleczach wstawiać co któryś post linki do innych stron.
 5. Czy ktoś może się jeszcze wypowiedzieć? Wydaję mi się jednak, że w obrębie całej witryny (nie na tej samej podstronie) mogą być reklamy adsense i 18+. Mam jedynie takie doświadczenie, że na jednej stronie posiadam wyłączone reklamy, ale tylko na na jednej podstronie (ze względu na "niebezpieczne" treści) Z tego by wynikało, że takie rozwiązanie jest jednak dopuszczalne.
 6. Witajcie, Google Adsense i reklama 18+. Raczej ryzykowne w przypadku, gdy będą na tej samej podstronie (czy jednak może dopuszczalne?). A orientujecie się, jak sytuacja wygląda, gdy np. na podstronach będzie reklama 18+, a na głównej samo adsense?
 7. Dobra, wybór padł na drugą opcję.
 8. Witam, Tworząc portal z recenzjami, gdzie brand jak i adres ma sporo wyszukań, jak widzicie taki title: "X-Kom Recenzja - X-Kom.pl | Recenzje Portali" "Recenzje Portali" to nazwa strony. Głównie zastanawiam się nad tym, czy wsadzać tam jeszcze adres. Pewnie większość zasugeruje, żeby robić unikalne przykładowo: "X-kom Recenzja: Sklep komputerowy z szeroką oferta." Jednak będzie ich dużo zbliżonych do siebie i wolałbym uniknąć robienia dla każdego portalu unikalnego title. Jakie rozwiązanie będzie najlepsze?
 9. Dokładnie tak. Czyli według Ciebie równie dobrze mozna go nie podawać albo takie powtórzenie też nie zaszkodzi w żaden sposób?
 10. Dołączę się do tematu. Załóżmy strona z recenzjami i dużo wyszukań ma zarówno brand jak i sam adres. Jak widzicie taki title: X kom Recenzja - X-kom.com | Recenzje Sklepów
 11. Tak. Chodzi mi o to , jak wszystko jest spójne wraz z title i opisem i nawet na żywca powielone. Wcześniej, ale strony które tak mają nie poleciały, wręcz przeciwnie.
 12. Witam, Natknąłem się kilka razy na strony tego typu np. https://chateasy.one/ Czy da się to jakoś wytłumaczyć, czemu mają takie wysokie pozycje? Zauważyłem tez, że opis w google ma znaczenie (dużo osób pewnie się z tym nie zgodzi), co więcej nawet śmiem stwierdzić, że w niektórych sytuacjach jego powielenie z treści strony w niektórych przypadkach daje dużego kopa (tutaj pewnie jeszcze więcej osób się z tym nie zgodzi). Co o tym sądzicie?
 13. Myślałem nad tym, jednak wcześniej te podstrony były zainfekowane - są tego typu: : "/tlmccnnjqfx-egfwxzn-1594877" z takimi tytułami: "9cmポット苗5ポットセット 山菜苗:ツリガネニンジン - nazwa strony" Wyczyściłem stronę, zostawiłem na nich 404 i jakoś negatywnie się to nie odbiło, nie wiem jakie rozwiązanie będzie najlepsze. Robiąć 301 na główną podstrony mogą szybciej zniknąć, ale nie wiem czy to się może dla niej dobrze skończyć...
 14. Przecież napisałem, że strona BYŁA zainfekowana. Nie potrzebuję kopii, strona jest już czysta ale niby jak mam kilka tysięcy podstron wyindeksować zostawiłem na nich 404, bo co jest lepszego? To raczej nie powinno być dużym problemem. Co według Ciebie zrobić z takimi 404-kami? Nic nie robienie miałem na myśli zostawienie treści takie jakie są (tu właśnie nie wiem czemu ich nie wyłapuję, stąd myśl żeby przerobić tekst, dodatkowo na tych 404 jest description strony głównej, ale G nie powinno brać tego pod uwagę) i od razu wrzucić nowe artykuły i podlinkować.
 15. Witam, Zauważyłem, że na jednej stronie nie wyszukuje mi większości urywków tekstu ze strony głównej w google. Z tych lepszych wyłapuję każdą treść - czy może to oznaczać jakiegoś filtra? Strona była jakiś czas temu zainfekowana, ma dużo podstron (teraz już 404) z opisem strony głównej, a tytuły są chińskie. Pozycje jednak są w miarę dobre, zastanawiam się czy warto zainwestować w artykuły i linki i próbować wbić się w top na główną frazę (w tej chwilii 10-20 pozycja). Zmienić treść strony głównej i opisy, czy nic nie robić i spróbować zadziałać?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy