bredek

Forumowicze
 • Content Count

  238
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

1,856 profile views
 1. Witam, Posiadam kilka wygasłych tematycznych domen, które posiadają po kilkadziesiąt linków i mają w miarę przyzwoite parametry - czy warto robić z nich 301 na serwis docelowy?
 2. Strona to najlepsze-konta.com, można coś z tym zrobić - czy już domena spalona?
 3. Witam, Przejąłem pewną domenę, która nie miała żadnych podstron w indeksie. Postawiłem WP, dodałem kilka artykułów. Nie zaindeksowało ich jeszcze, ale zaindeksowało jakieś chińskie znaki i dziwne podstrony, które kiedyś widniały pod domeną. Po przejściu na nie oczywiście nie znajduję, jak to możliwe że tak się stało? Co można zrobić, żeby to poprawić i na nowo działać na tej domenie? Czy mogło to w czymś zaszkodzić?
 4. CSS daje dużo możliwości np. można dzięki niemu ukryć linki
 5. Witam, Mam pytanie, czy można zmieniać wielkość nagłówków H1-H3 jak się chce - czy trzeba zachować hierarchię? np. H3 może być większą czcionką od H2? Druga sprawa, w witrynie mam w wielu artykułach nagłówki H3 i tam dobrze wyglądają, jednak chciałbym również przypisać je na głównej, ale ze względu na styl strony muszą być bardzo małą czcionką. Czy mogę sobie tak zmieniać wielkość czcionki tych samych nagłówków w obrębie całej witryny, czy powinny być jednakowe?
 6. Dzięki za odpowiedź! Napisałem PW.
 7. @Paq Głównie mi chodziło nie o WP i powielanie całego tekstu we wpisach. Tylko właśnie o te fragmenty, czy jeżeli będzie na stronie głównej powielanych takich początków 30 po 250 znaków do różnych artykułów - to nie zaszkodzi?
 8. A jak np. z takimi wpisami na wordpressie? Przykład: http://www.lokaty-bankowe.eu/
 9. Strona główna będzie miała 10k unikalnego tekstu + te 5k~ znaków tych "powielonych wstępów" po 250 znaków do tych poszczególnych 25-30 artykułów.
 10. Witam, Czy będzie problem, jeżeli powieli się treść w obrębie witryny (wstępy artykułów) na stronie głównej? Chodzi mi o coś na zasadzie powielania treści jak np. w wordpressie. Czy taka praktyka nie będzie zła, którą opisuję poniżej? Każdy wpis na głównej będzie miał po 250 znaków po przejściu będzie wartościowy artykuł na 3-5k znaków, lecz z tym samym wstępem na 250 znaków. Na stronie głównej trochę ich będzie, bo aż 30 i te wstępy po 250 znaków będą wzięte właśnie z tych artykułów. Czyli w sumie około 5k znaków wziętych z różnych artykułów będzie na stronie głównej, przy czym sama strona główna będzie miała 10k unikalnego tekstu, czyli razem 15k znaków będzie na głównej. 5k znaków "zapożyczone" z różnych artykułów na stronie. Nie będzie z tym problemu?
 11. Witam, Czy macie jakieś strony (pomijając własne zaplecza), na które warto dodać nową stronę? Chodzi mi o strony typu katalogi itp., czy są jeszcze jakieś takie godne polecenia? Mogą być płatne.
 12. bredek

  Przekierowanie 301

  To nie powinno mieć większego znaczenia. Sporo jest tych domen, nawet w mojej konkurencji wypozycjonowanych globalnie, więc nie widzę powodu dlaczego miałaby strona polecieć przez domenę. PS. Bardzo ciekawa sytuacja, strona którą trochę później przeniosłem pod inną domenę z .com na .net wskoczyła dziś pod główną frazę nawet wyżej niż była. Czyżby ta domena miała jednak znaczenie?
 13. bredek

  Przekierowanie 301

  Poszło z 7strangers.com na 7strangers.in
 14. bredek

  Przekierowanie 301

  Czy, aby na pewno to samo "dojdzie" do siebie? Mineły już 2 tygodnie, a tu zamiast lepiej jest coraz gorzej...
 15. Witam, Jakiś czas temu zrobiłem przekierowanie 301, wszystko na 100% poprawnie. Dodałem nową domenę do search console. Po kilku dniach stara domena wyleciała pod głównymi frazami, a nowa nie wskoczyła. Rozumiem, że trzeba trochę poczekać czy mam się czegoś obawiać? Ruch spadł zauważalnie.