Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 10/25/2019 in all areas

 1. 1 point
  @Baba Jaga, skoro było to w wytycznych, należało się tego trzymać. Być może zleceniodawca będzie publikował tekst, gdzie artykuły muszą mieć określoną długość, by portal je tam puścił. Inną kwestią jest to, że niekiedy teksty dopasowuje się do szablonu i wtedy też długość tekstu ma znaczenie.
 2. 1 point
  Skoro maszyna jest świadomie przeciążona to jedyne co możesz zrobić to zmniejszyć liczbę uruchomianych instancji lub zwiększyć zasoby VPS przechodząc na wyższy plan. Jeśli jest to sofr oparty o przeglądarkę często procesy chrome, które zostają jako zoombie to dedykowanym np w C# programem można takie procesy killować przyjmując, że po n po (n) sekundach są to zoombiaki
 3. 1 point
  Process lasso zbija obciążające procesy, jest 30 dniowy trial na serwer. Niestety nie należy on do tanich rozwiązań. Z RAM-em możesz użyć Smart trim manager tej samej firmy, i nawet nie wiem czy nie jest częścią tego programu.
 4. 1 point
  Ja wiem, ze istnieje. Ale czytalem, ze na ten moment wcale nie tak proste jest wykorzystanie go w praktyce.
 5. 1 point
  podobno parę znajomych osób będzie, @salab z ekipą się wybiera
 6. 1 point
  Wy jak zakładacie multikonta i polecacie sami siebie to email zmieniajcie, bo na firmowej domenie to już "szczyt" marketingu..... a teraz na serio 30 dni urlopu od forum, kolejna taka akcja "marketingowa" będzie skutkować całkowitym usunięciem Was z forum.
 7. 1 point
  Freeconet.pl - chyba najlepsza polska firma.
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+02:00
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy