Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Wczoraj
  2. Cholercia 1985? Naprawdę?
  3. Trzyma się chłop tematu. Szacun
  4. Witajcie Pytanie głupie mam kilka stron, które kiedyś robiłem znajomym. W większości (6-8 stron) istnieje od dobrych 10 lat i dłużej - są w indeksie G . Mam możliwość umieszczenia na nich linków side wide (np Realizacja - link) tylko czy to ma sens w dzisiejszych czasach? Oczywiście są to serwisy w żaden sposób nie powiązane tematycznie z moją stroną. Jeżeli TAK to rozważam dwie opcje: 1) taka sama struktura na każdej podstronie (Realizacja - link) 2) stworzenie podstrony na tej stronie z artykułem tematycznie powiązanym z moją stroną i w nim umieszczenie linku do mnie. i podlinkowanie tego artykuły w stopce na każdej podstronie. Pytanie czy jest w ogóle sens linków z takich stron (małe lokalne biznesy znajomych) i którą opcję lepiej wybrać (wydaje mi się, że nr 2).
  5. Dyktuje nie piszę, to jest słowo dyktowane przez skrypt do pisania tego co słyszy. Bez poprawiania treści, więc potrafi pisać nawet z błędami ort, jeśli są dwa słowa inaczej pisane o tym samym wydźwięku. Lub pisać literówki tak jak usłyszy. Tylko, że facet pytał o co innego a wy robicie offtop bo słowo się nie zgadza u mnie w teście. Odnieście się do pytania autora tematu i być może togo co ja napisałem.
  6. Panowie doradzcie co zrobic. Dwa dni przed ostatnią aktualizacją algorytmu całkowicie przebudowałem stronę. 1. nowy design 2. 80% adresów pozostało po staremu 3. reszta z zależności przekierowanie na kategorię lub stronę główną. Obserwacje po aktualizacji: 1. Serwis oberwal po aktualizacji, spadły mega wyświetlenia w google oraz ruch spadł. 2. Dziwnym trafem coś tam siedzi długi ogon (wcześniej ruch był, teraz zamarł praktycznie) 3. Wzrost zaindeksowanych stron od aktualizacji algorytmu (ale rowniez wzrost stron niezaindeksowanych, serwis generuje sporo podstron, które są teraz przekierowaniem 301 lub 404) 4. Jakość strony w GSC po mojej zmianie designu wszystko "dobre jakości" 5. Statystyki indeksowania tez wzrosly 2krotnie Teraz co mogę zrobić: 1. mam 4 stare domeny w tym samym temacie (pozycjonowane z lepszym, gorszym skutkiem 10 lat temu. Ciągle przedłużane domeny, stoją na nich serwisy i 2 nawet zaczęły pokazywać jakieś dane w GSC po aktualizacji) więc chciałem może je wszystkie przekierować 301 na stronę główną? 2. wybrać jedną z domen i przekierować cały serwis na tą domenę Czy widzicie jeszcze jakiś sens żeby to ratować czy jak już oberwałem to się nie podniosę, czekać nic nie robić (może już olać temat i nie tracić czasu i kasy)? Czy zmiana designu miała jakiś wpływ na moją ocenę podczas aktualizacji algorytmu?
  7. Translatora jakiego używasz aby tutaj pisać?
  8. W mojej ocenie wpłynie negatywnie, bo staniesz autorytet jedno tematyki strony. Czyli zaufanie branżowe. Zarówno od strony klientów strony jak i chyba obecnie też algorytmu. W mojej obserwacji strony jednotematyczne dobrze się mają ale wielotematyczne obrywają bardzo często. To jest tylko moje zdanie i takie pojęcie jakie sam sobie wyrobiłem na bazie obserwacji na swoich stronach. Jak masz stronę typu news to pisz cokolwiek, ale już technicznie tematyczną to źle jest robić wielodziedzinową - na bazie moich obserwacji. Choć inne osoby mogą mieć w tej materii inne poglądy. Tego nie wiem.
  9. Ok, postaram się doczytać coś w tej kwestii, dzięki za pomoc szczególnie Mion. To w sumie dało mi najwięcej wskazówek.
  10. Pytanie po co zmieniłeś na szkice? Chcesz koniecznie obniżyć cenę za domenę? Jak chodzi o stronę z twojej stopki to sprzedajesz domenę i kanał na YouTube i pozostałe socjal media jak je prowadziłeś wyłącznie dla tej strony. Osobiście bym najpierw zlecił audyt SEO i wycenę całości. Dowiesz się co i jak i będziesz miał jasny obraz ile strona jest warta i gdzie była/jest źle prowadzona.
  11. FAQ Trust Ranki – Co Oferujemy Szukasz linków z wysokim Trust Flow? Jeśli tak, to skorzystaj z naszej usługi. Otrzymasz skuteczny pakiet linków, które pomogą Ci uzyskać wysoką pozycję w Google. Wysoki Trust Flow, wysoki współczynnik indeksacji oraz bogaty opis profilu. Jak szybko Indeksują się linki Wrzucamy linki do kilku skutecznych indekserów. Czas indeksacji to 3 do 5 dni. Jak Wygląda Wykonany Profil Profil składa się głównie ze zdjęcia, unikalnego opisu oraz danych dodatkowych. Dzięki temu uzyskujemy naturalność oraz wysoką indeksowalność. Dlaczego Warto Pozyskać Linki Z Naszych Pakietów Jest to idealne rozwiązanie dla każdego, kto potrzebuje wzmocnić profil linków swoich domen oraz zwiększyć szansę na wysoką pozycję w Google. Dane kontaktowe: MAIL : support@seochess.pl NIP: 8681944685 REGON: 38498661
  12. NIE ma tutaj jakiś "standardowych" procedur. Sprzedajesz tak jak uzgadniasz z kupującym. Może to być sama domena lub całość serwisu. Po zaksięgowaniu wpłaty robisz cesję domeny + pakujesz walizy danych LUB udostępniasz konto FTP domeny i nowy właściciel sam się pakuje na wynos. Zapomniałem dodać o spisaniu umowy przed wplata za domenę by kupujący wiedział na co się umawiacie, co jest przedmiotem transakcji.
  13. Harbingers: Customer Service − czym jest, jak działa w Harbingers? Czym jest Customer Service? Customer Servic, czy też po prostu obsługa klienta, odgrywa kluczową rolę w zarządzaniu relacjami z klientami oraz w kształtowaniu ich doświadczeń z marką, oraz świadczony... Poleca: Polska Planeta SEO View the full article
  14. Ja pytam o to co zrobić, czy domene się sprzedaje ze stronę, wtedy jakoś to przenosi czy coś, co zrobić z bazą danych użytkowników strony i ich mailów? O sprawy też takie techniczne.
  15. Takaoto.pro: semKRK #22 BIG – kolejna odsłona konferencji już 29 maja Już 29 maja Kraków stanie się prawdziwym centrum marketingu internetowego. Konferencja semKRK #22 BIG to wydarzenie, którego nie może przegapić żaden specjalista z branży. Na scenie Starej Zajezdni wy... Poleca: Polska Planeta SEO View the full article
  16. Ministerstwo Reklamy: Treści w reklamie Google Ads – jak tworzyć? Chcesz, aby Twoja firma była widoczna w Google, ale nie wiesz jak zacząć? Reklamy Google Ads to klucz do sukcesu w świecie online, a ja pokażę Ci, jak je stworzyć! Dowiesz się, jakie elementy są niezb... Poleca: Polska Planeta SEO View the full article
  17. Jeśli strona ma sensowny ruch naturalny można ja sprzedać wszędzie nawet na Facebook, na pierwszej z brzegu grupie poświęconej IT, SEO, marketingu. Jeśli kolorowo nie jest, to najmniej edukowany klient kupuje strony www przez serwisy aukcyjne, ogłoszeniowe.
  18. MaxPan

    Nowi forumowicze

    Na innym forum on nazywa się Thomas Muller Serio
  19. Ale przepisy dotyczą kuchni Wietnamskiej?
  20. Tyle ile w Wietnamie prowincji (-43)=ile postów dotyczy wyglądu podpisu
  21. Większość ludzi nie wie nawet o jego istnieniu. Ogólnie jak u nas (nie jesteśmy agencją) wspominam o tych wskaźnikach to się odbijam od ściany, że "nie możemy tak cudować, bo Google sobie coś tam wymyśla", aczkolwiek z czasem udaje mi się częściowo przeforsować. Przy czym sam nie nadążam, ciągle coś jest źle rzekomo. Ale teraz i tak jest większa świadomość. Kiedyś to jak przy zmianie skryptu mówiłem, że nie można tak, to muszą być te same adresy podstron albo 301, bo linki szlag trafi, to usłyszałem, a sr**ć te linki . Przeforsowałem oczywiście trochę się awanturując, ale zauważyłem, że jak coś próbuję tłumaczyć, to po 20 sekundach przestaję być słuchany. "Zwykły człowiek", a pewnie do takich zalicza się przynajmniej część Twoich klientów, nie ma chęci i nie jest nawet w stanie się w to zagłębiać, a jak mają jeszcze coś robić to już w ogóle. Coś co dla Ciebie jest tłumaczeniem jak narysować koło, dla kogoś jest zaklęciami czarnoksięstwa
  22. Blog WeNet: Jak znaleźć słowa kluczowe dla swojego biznesu? Dobrze dobrane słowa kluczowe pomagają w pozycjonowaniu strony internetowej, tworzeniu skutecznych kampanii reklamowych oraz zwiększaniu widoczności marki w sieci. W tym artykule omówimy, jak znaleźć ... Poleca: Polska Planeta SEO View the full article
  23. Deva Group: SEOpress – kwiecień 2024 W kwietniu oficjalnie zakończył się marcowy update algorytmu March Core Update, który zawirował wynikami wyszukiwania. Przeczytaj co o aktualizacji mówią eksperci. Google nie pozwoli nam się nudzić i ... Poleca: Polska Planeta SEO View the full article
  24. Chcę wiedzieć, ile postów dotyczy wyglądu podpisu?
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności