Skocz do zawartości

Shoutbox


jimmi

Shoutbox  

180 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy ma być shoutbox

    • tak
      77
    • nie
      88
  2. 2. Jeżeli tak to gdzie

    • tylko na stronie głównej
      78
    • tak jak teraz jest na podstronach także
      13
    • nie dotyczy
      74
  3. 3. Położenie

    • na górze jak teraz
      33
    • na dole strony
      65
    • nie dotyczy
      67


Rekomendowane odpowiedzi

Za tę białą pustkę niestety należy się Wam czytanie moich narzekań. To jest beznadziejne.
Nie uratują tego zbyteczne dodatki informujące o urodzinach czy pogodzie ;)

Nie wierzę, że nie idzie tego tak rozwiązać, że zarząd ma tam swoje narzędzia, a gawiedź po prostu forum rozciągnięte aż do bocznych banerków.

Druga sprawa, której nigdy nie podnosiłem, a która niestety nadal mi ciąży od czasu sławetnej zmiany skórki forum.
Duże (szerokie) obrazki z postach. Na starym forum się skalowały i nic się nie rozjeżdżało. Od zmiany duży obrazek rozjeżdża forum. Uciążliwe dla małych rozdzielczości lub jak ktoś korzysta z przeglądarki w mniejszym oknie, a nie na całym ekranie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu, ze 3 lata temu, też chciałem taki shoutbox wstawić na swoim forum, ale uznałem, że to "siara", bo takie cuda to były i owszem ale 10 lat temu. Tudzież drzewiej sprzedawałem shoutboxy własnej produkcji do różnych CMS-ów, ale już zdążyłem o nich zapomnieć i od dawna nie sprzedaję z uwagi na nikłe zainteresowanie.

Trochę się dziwię, ze tu na PiO takie archeologiczne wynalazki nagle się pojawiły. Anit to wygląda, ani nie spełnia żadnej sensownej funkcji, a ajax też się tnie od czasu do czasu.

To już chyba te sweet słit focie lepsze. Więc tak na zachętę perwsza:

fyb6tsgk.jpg

Sorry, nie odpowiadam na PMy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a komuś się udało słit focie wrzucić do sb ?

BTW faktycznie jest to trochę wkurzające na każdej podstronie, zredukowałem do strony głównej shoutboxa

P.S.

w dziale dla początkujących jest włączona opcja najlepszej odpowiedzi

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie za tak, tylko na str.glownej i gdzies na dole forum..

Baza stron z wysokim  Page index Authority 41  i  Domain Authority 30
Serwis Ogłoszeń z danymi tele-adresowymi, ofertą oraz linkiem do strony!
Serdecznie Polecamy..Dodaj ogłoszenie już teraz! Nie Czekaj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności