Jump to content

Pozycjonowanie na haslo pozycjonowanie

Recommended Posts

Ale takie "porządne" serwisy raczej kasują blogi stawiane z automatu. Bo mimo używania synonimów to i tak jak by nie było idzie masówka. I chyba też, blog rozumiem jest po Polsku, co w innych krajach może się im nie spodobać. No ale obserwuje ten test - i kiedy podasz ile blogów jest już ostatecznie założone w tym teście?

http://www.punktseo.pl/darmowe-bonusy/ << rozdaje: kody do katalogów firm, kody rabatowe, szablony ZennoPoster ! |---| Moje strony: http://www.s90.pl/pozycjonowanie/ | http://www.seo-stat.pl - zapraszam.                                                                                                                                                                                          

seo-stat-logo.png

• Replies 499
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

test w zalozeniu bylby interesujacy - z racji polaczenia w combo Xrumera z LFE. ja osobiscie ten drugi soft uwazam jednak za kompletnie niewart swojej ceny.

wysledzenie Twojej domeny to kwestia doslownie 5 minut* i w zwiazku z tym:

-wszystkie Twoje konta na WP-MU zalozyles wedlug jednego "schematu", nie obawiasz sie konsekwencji tego?

-domena nie jest "prawie nowa" - Creation Date: 2009-10-12 09:05:45 + PR2 na starcie, co robi "roznice".

-nie jest prawda, ze korzystasz wylacznie z LFE+Xrumera. linkujesz domene docelowa rowniez m.in. ze swojego zaplecza oraz z komentarzy na blogach (tu pytanie, czy tez lecisz Xrumerem czy robia to Pakistanczycy, bo jak to drugie, to z marna jakoscia)

nie mam zamiaru Cie deprymowac, bo cenie Cie za skutecznosc dzialania, ale dwie z powyzszych rzeczy IMHO nieco dezawuuja ten test w stosunku do tego, jakie podales zalozenia...

* - uprzedzajac: nie jest z tych, ktorzy kapuja.

Fabryka Spamu - mój SEO-blog

Polecam prosty CMS - PikoCMS do stawiania zaplecza.

Z tego co widze w wewnetrznych raportach podlaczone dopiero jest dopiero kilka % kont z lfe.

Co do strategii to zostala ona odrobine zmieniona w wolnym czasie zalozenia testu zostana uaktualnione. Chwilowo doszlo mi 2 nowych pracownikow tak wiec i wolnego czasu na pisanie na forum jest mniej ,co widac po ilosci postow.

Bedzie to test scrapeboxa ,xrumera, lfe + powiedzmy zaplecza opartego na autoblogach + strona z automatow.

Komentarze na blogach ida z automatu ... nie bardzo rozumiem w jaki sposob tutaj definiujesz jakosc (to jaki tekst ma komentarz ? - to akurat nie ma znaczenia ) - raczej istota jest wiek bloga,pr ,bl , pr podstrony, ilosc komentarzy (tu wiele stron bedzie mialo 100 i wiecej .. )

Jesli chodzi o niewykrywalnosc wszelkich metod to sprawa jest banalna. Dla duzego klienta stosuje sie zawsze ten sam myk . 301 + blokowanie yahoo.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy