Jump to content

Pozycjonowanie na haslo pozycjonowanie

Recommended Posts

• Replies 499
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

OFFTOP :)

W jaki sposób można tak "zdezaktywować" seoquake'a (tak jak jest na pozycjonowanej domenie), że po wejściu na daną stronę nie pokazuje żadnych informacji o domenie?

Jakiś specjalny kod się na stronie umieszcza?

Edited by adby

U mnie o 11:00 było 19 miejsce, teraz są jakieś rozbieżności pomiędzy DC i jest na 31 miejscu.

Tak czy inaczej należą się gratulacje.

it_management powinieneś zostać wykluczony z seo społeczności black hat'erów haha

- za rozpowszechnianie "tajnych technik" prosto z BHSeo

- bezpłatne edukowanie

- popieranie teorii realnymi przykładami

Edited by BizzyINC

Jak powiem ,ze na pewnym duzym forum Black Hatowym mam prawie 5 tys postow to powinno w jakis sposob wyjasnic kim jestem.

Ci co znaja mnie od kilku lat wiedza, ze prezentuje podejscie oparte na otwartej wymianie wiedzy. Moim zdaniem edukacja to podstawa i forum powinno pelnic tego typu funkcje. Natomiast martwi mnie fakt snucia roznych dziwnych teorii (to naprawde jest domena naszych forumowiczow ) i nie popieranie ich testami/lub argumentami.

Szczerze mówiąc sam nie jestem w stanie przewidzieć jak zakonczy sie powyższy test. Z ciekawosci moge opowiedzieć wam, że pierwszą wiekszą fraza w PL jaka udalo mi sie doprowadzic jako samodzielny wykonawca byla fraza kredyty. To dalo mi wiare w to ,ze kazda fraze da sie wypozycjonowac.

Mam 3 pytania odnośnie testu:

1) Napisałeś, że komentarze na blogach idą z automatu. Wykorzystujesz jakieś gotowe narzędzie czy własny skrypt?

2) Jaką ilością różnych anchorów linkujesz do strony pozycjonowanej?

3) Tutaj mały offtop - czy wg Ciebie linki nofollow mają wpływ na wyniki?

Najtańsze domeny w Polsce - 13685790121473354021 -3% kod na dowolny serwer wirtualny.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy