Jump to content

Pozycjonowanie na haslo pozycjonowanie

Recommended Posts

• Replies 499
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Prosilbym o przeniesienie dyskusji na temat 301 do innego tematu i nie robienie balaganu tutaj.

Czy przenosi cala moc czy nie tu sprawa jest nazwijmy dyskusyjna . Z moich obserwacji (np klient mial domene X - przeniosl cala tresc na Y , zrobil 301 ) - pozycje pozostawaly niemalze te same . Oczywiscie to byly 3-4 przypadki , wiec za malo zeby formulowac wniosek.

Z tego co widze w wewnetrznych raportach podlaczone dopiero jest dopiero kilka % kont z lfe.

tylko ze zakladasz je wedlug pewnych schematow. i to bardzo latwych do rozszyfrowania: znajduje jeden Twoj WP-MU i jednym zapytaniem do G. mam cala reszte.

Co do strategii to zostala ona odrobine zmieniona w wolnym czasie zalozenia testu zostana uaktualnione. Chwilowo doszlo mi 2 nowych pracownikow tak wiec i wolnego czasu na pisanie na forum jest mniej ,co widac po ilosci postow.

Bedzie to test scrapeboxa ,xrumera, lfe + powiedzmy zaplecza opartego na autoblogach + strona z automatow.

ok, tylko w tym momencie dzialasz juz "standardowo", wspomagajac sie po prostu Xrumerem. a wiec taki test nie udowodni nam jak skuteczne jest combo Xrumer+LFE, tylko jaką Ty masz wiedzę z zakresu pozycjonowania (a ta jest spora).

mialem nadzieje (i pewnie nie tylko ja) zobaczyc test opierajacy sie wylacznie na pseudo-darmowych sposobach, tj. bez zaplecza.

Komentarze na blogach ida z automatu ... nie bardzo rozumiem w jaki sposob tutaj definiujesz jakosc (to jaki tekst ma komentarz ? - to akurat nie ma znaczenia ) - raczej istota jest wiek bloga,pr ,bl , pr podstrony, ilosc komentarzy (tu wiele stron bedzie mialo 100 i wiecej .. )

chodziło mi o liczbe komentarzy z nofollow...

Fabryka Spamu - mój SEO-blog

Polecam prosty CMS - PikoCMS do stawiania zaplecza.

mialem nadzieje (i pewnie nie tylko ja) zobaczyc test opierajacy sie wylacznie na pseudo-darmowych sposobach, tj. bez zaplecza.

Każda "pseudo-darmowa" metoda jest nieskuteczna bo jest obstawiona. Dlaczego jest obstawiona? Bo jest darmowa. :(

Za jakość się płaci :)

Edited by Dupa_zbita

Ciemna strona mocy!

• 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy