Jump to content

Wojciech Łuczak

Forumowicze
 • Content Count

  1,799
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Wojciech Łuczak last won the day on April 18 2016

Wojciech Łuczak had the most liked content!

Community Reputation

10 Good

About Wojciech Łuczak

 • Birthday 09/30/1980

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.aweo.pl

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

5,580 profile views
 1. Prawdopodobnie podpadłeś. Jeśli linkujesz swoją stronę takimi linkami jak do bloga z sygnatury to coś może być na rzeczy.
 2. Przeczytałem ten artykuł tak z braku laku. Najbardziej mi się podoba ten fragment:) "W przypadku otrzymania fitra to nie ma nic prostszego jak wyłączenie SWL odczekanie tygodnia czasu oraz wysłanie zgłoszenia że zdjęliśmy linki nawet nie trzeba wysyłać pliku Disavow links bo linków już nie ma lub co też działa wysyłamy info bez zdejmowania linków że nie mamy bladego pojęcia o linkach do nas prowadzących że nie wiemy skąd się one wzięły że się na tym nie znamy i najpewniej jest to działanie konkurencji która złośliwie do nas linkuje – też działa" Gombrowicz i Orwell by lepiej nie uję
 3. No i proszę, jednak zobaczył jasną stronę mocy
 4. Mają! Spróbuj znaleźć kontakt do nich i porozmawiaj. Pozostaje też do dyspozycji sąd i DMCA (o ile chce Ci się w to bawić).
 5. Najpierw zapoznaj się z językiem polskim. Tego co napisałeś nie da się czytać!
 6. Możesz zablokować IP serwera, który pobiera zawartość, ale to będzie walka z wiatrakami. Jest jeszcze droga prawna. Podaj na PW oba adresy, może coś więcej doradzę.
 7. Dane rejestrowe przedsiębiorstw nie podlegają ustawie o ochronie danych osobowych. Rejestr jest jawny, listy przedsiębiorstw nie musisz nigdzie zgłaszać, sprzedaż baz przedsiębiorstw nie jest nielegalna.
 8. Dawaj Pachelbela, Ci zarobili https://www.youtube.com/results?search_query=canon+rock
 9. Dobrze, że chociaż nie chcesz nas karać A co do tych domen to nie widzę sensu ich przekierowywania. Gołe domeny bez linków nie przełożą się na pozycje. Lepiej te linki, które masz zdobyć dla tych domen skieruj na własną stronę docelową.
 10. Zapomnij o zdejmowaniu filtra. Po prostu pozbądź się tych domen, pozbądź się zsynonimizowanych tekstów i zacznij od nowa. To co zrobiłeś dotychczas potraktuj jako lekcję tego jak się nie powinno stawiać zaplecza.
 11. Nie ma. Wymień domeny i zrób nowe zaplecze. Próby wyjścia z filtra będą baaaaaardzo praco- i czasochłonne a efekt niepewny.
 12. Nowe domeny teraz tak mają. Zdobądź dwa dobre linki poczekaj dwa tygodnie, strona wejdzie w wyniki wyszukiwania.
 13. U mnie po trzech dniach puściło. Podaj domenę.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy