Jump to content
webpozycja.pl

[Startup] WebPozycja.pl

Recommended Posts

Zapraszamy do odwiedzin www.WebPozycja.pl - System Monitorowania Pozycjonowania

System pokazuje pozycję serwisu dla danych fraz w wyszukiwarkach i na jej podstawie oblicza miesięczny koszt pozycjonowania według zadanych parametrów.

Dlaczego warto odwiedzić serwis już teraz?

1. Całkowicie darmowy. Dla pozycjonerów i ich klientów.

2. Bez ograniczeń. Monitorowanie dowolnej liczby domen i fraz.

3. Przyjazny i intuicyjny.

Z miłą chęcią wysłuchamy wszelkich Waszych opinii na temat w/w narzędzia. Komentarze oraz propozycje możecie załączać do Suggestera na stronie lub poprzez pocztę elektroniczną.

Sterta.pl Jarosław Krawczyk

ul. Lubelska 43a

10-410 Olsztyn

89 532 01 68

biuro@webpozycja.pl

logo_webpozycja.pl__black2.thumb.jpg.796363a0ce297966f73a6265ca52c6ea.jpg

System do Sprawdzania Pozycji Twojej strony www w Google oraz badania konkurencji

(koszt sprawdzania pozycji w Google dla 210 fraz: 24,34 zł/m-c)

A w którym miejscu w panelu można dodać frazy bo nie widzę tego pola?

Pozdrawiam

Łukasz

@Luc, dodajesz domenę i w lewym górnym rogu gdy w nią wejdziesz jest pole dodawania frazy, również wielu po enterach.

Ładne i wygodne narzędzie, jeśli będzie rozwijane to będzie to naprawdę klawa sprawa. Zauważyłem chyba błąd - po dodaniu fraz ręcznie do domeny są one od razu sprawdzane po raz pierwszy w serp, a po dodaniu ich przez import xml pozycje nie zostały sprawdzone - no chyba, że wykonuje się to jakoś cyklicznie i po prostu nie trafiłem w ten moment.

I jeszcze jedna kwestia, gdzie wyświetla się PR strony? Widoczny jest w Legendzie, ale jeszcze go nie odkryłem :D

LaoHost - tani i niezawodny / dhosting.pl - dla stron o dużym ruchu, skalowalne zasoby z płatnością godzinową (link daje 5% rabatu) / spideric - genialny monitoring pozycji niezależny od sytuacji z proxy

ciekawe

możliwości sprawdzania pozycji w serpach robi się corraz więcej, można wybierać

wysypało urodzajem

ten z uwagi na brak limitów i bezpłatność jest faworytem

ten z uwagi na brak limitów i bezpłatność jest faworytem

raczej nie ma co liczyc, że bezpłatne to to bedzie w nieskonczonosc:)

natomiast na ta chwile nie podoba mi sie to, ze to 2 temat o tym narzedziu i procz rozpoczecia, autor nie odpowiedział na żaden wpis:) mam nadzieje, ze to nie była tylko reklama:)

Świetna pozycja - chyba przeniose swoje pozycjonowane strony łudząc sie ze serwis faktycznie pozostanie bezplatny ;_)

Do tej pory korzystałem z web-tools.pl kolegi z Gdańska, jednak dla jednej witryny i kilku fraz pożerał serwis dość dużo pieniążków ;_)

Będziem testować, fajna inicjatywa.

Blog Technologii WWW: DailyWeb.pl

Pole na keywordy mogło by być szersze tak żeby przeciętna fraza dwuwyrazowa mieściła się w całości. A tak jest nawet nieźle zobaczymy jak wyniki w stosunku do konkurencji.

Dziękujemy za wszystkie uwagi. Na bieżąco analizujemy wszelkie wypowiedzi - te pochlebne, jak również te mniej przychylne. Mamy w planach naprawdę wiele dodatkowych funkcji, jednak potrzeba na to troszkę czasu aby narzędzie było czymś profesjonalnym i niezbędnym w pracy każdego pozycjonera, który poważnie traktuje swoich Klientów oraz to, co robi :)

@Rainmaster, Twoje sugestie zostały uwzględnione.

logo_webpozycja.pl__black2.thumb.jpg.796363a0ce297966f73a6265ca52c6ea.jpg

System do Sprawdzania Pozycji Twojej strony www w Google oraz badania konkurencji

(koszt sprawdzania pozycji w Google dla 210 fraz: 24,34 zł/m-c)

Jeśli zostanie bezpłatny to wspaniale :)

Bardzo prosty w obsłudze i czytelny.

Czy tylko u mnie system nie zczytał nowych pozycji dzisiaj? Lub może jakoś to trzeba gdzieś aktywować?

LaoHost - tani i niezawodny / dhosting.pl - dla stron o dużym ruchu, skalowalne zasoby z płatnością godzinową (link daje 5% rabatu) / spideric - genialny monitoring pozycji niezależny od sytuacji z proxy

export danych do PDF :)

Blog seo.zgred.pl inclick przestał istnieć, teraz wszystko jest na www.zgred.pl