Jump to content

Helid

Forumowicze
 • Content Count

  507
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Jarocin

Recent Profile Visitors

2,206 profile views
 1. Hej, chciałbym się zapytać jak szybko na prostych frazach widać efekty linkowania statlinkiem i czy zauważyliście żeby ostatnio statlink przestawał dawać efekty?
 2. Serwis działa w oparciu o system Wordpress (wraz z zmodyfikowaną skórką Repro) oraz PunBB. Portal przynosi zyski w granicach 200 zł rocznie, przy kosztach utrzymania wynoszących 50 zł w tym samym okresie czasu. Dochód portalu pochodzi z programów Google Adsense oraz Adtaily. Generowany ruch oscyluje w granicach 200-300 uu dziennie, pochodzi głównie z fraz long tail. Więcej informacji na aukcji: http://allegro.pl/Sh...item=3391849184
 3. Przy 1 000 unikalnych wejść na bloga dziennie, zawierającego unikalne artykuły wysokiej jakości można myśleć o reklamie.
 4. Jak z wypłacalnością systemu? Dostał ktoś ostatnio wypłatę? Na swoją oczekuje od początku lipca i ponadto zauważyłem spadek zarobków o połowę.
 5. Wykonam usługi związane z PHP 5 (na frameworku Kohana 3, bądź Codeigniter 2), HTML 5, CSS 3 oraz SEO za przystępną cenę. Więcej informacji po kontakcie przez PW. Możliwa stała współpraca.
 6. @up W 24h, przed weryfikacją nie ma reklam. Aby sprawdzić ich wygląd jest odpowiedni formularz na głównej.
 7. Nie wygląda to zbyt profesjonalnie.
 8. Ile trwa zazwyczaj akceptacja administratora?
 9. W dynamicznym kalendarzu przydałaby się funkcja wyboru roku.
 10. Niedługo takie promocje będą nawet przy kupnie bułki hehe
 11. Ale wtopa Dziękuje za zwrócenie uwagi.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy