Skocz do zawartości

darmowy program do nagrywania CD/DVD


Maximus Marius

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś możne podać mi nazwę jakiegoś programu do nagrywania cd/dvd.

Najlepiej jak by działał w wersji portable(nie trzeba instalować)

Najlepiej jak by tylko nagrywał płyty (nero to nie jest to czego szukam bo robi wszystko i nagrywa płyty )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu, ale przy wypaleniu płyty przy pomocy Nero - stacjonarny odtwarzać DVD/Dvix ma problem z widzialnością płyty (lub płyta zaczyna się ślizgać w trakcie odtwarzania). Multisesje weryfikowałem więc to nie od tego.

Natomiast ostatnio przypadł mi do gustu Ashampoo Burning Studio. Jakiś czas temu była pełna wersja w jednej z gazet komputerowych. Pod względem "jakości" nagrania jest naprawdę super - każdy player czyta płyty tak wypalone bez najmniejszego zacięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CDBurnerXP is a free application to burn CDs and DVDs, including Blu-Ray and HD-DVDs. It also includes the feature to burn and create ISOs, as well as a multilanguage interface. Everyone, even companies, can use it for free. It does not include adware or similar malicious components.

https://cdburnerxp.se/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa dni temu nagle okazało się, że do mojego Della XPS 13.3 za 5K złotego nie dali nic do nagrywania (prócz Visty, mać jej gamratka). Zacząłem poszukiwania od dobreprogramy.pl i skusiłem się na Ashampoo 6 jako mały i darmowy. Teraz widzę, że jest też wersja 8, ale to co zainstalowałem działa doskonale więc tymczasem przy niej zostanę.

pozdrowienia

Dla tych, co lubią zdjęcia planet: Planety i ich zdjęcia, dla tych, co lubią katalogi stron: Podwójny katalog stron. Albo Idź do diabła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności