Skocz do zawartości

Publiker


publiker.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Jaka część linków indeksuje się wam?

jak wysyłam 10 linków to tylko 1/3 się indeksuje w ciągu miesiąca

To nawet nieźle ;)) Ja wczoraj sprawdziłem jedną swoją grupę, gdzie na jakieś 80 dodanych linków tylko kilka jest zaindeksowanych. W sumie to też zależy gdzie zostało dodane, tzn. jakie katalogi, czy one same starają się o indeksację. Choć po prawdzie te moje grupy to są dość specyficzne, jednak w takim narzędziu jak Publiker powinno się znaleźć pingowanie dodanych wpisów i sprawdzanie ich indeksacji. Oczywiście - można to zrobić na inne sposoby lub dokupując nowe softy, ale taki soft jak Publiker powinien - moim zdaniem - takie opcje mieć wbudowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

ja dopinguje producentów publikera aby była opcja definiowania własnych list katalogów. Własnych czyli sprawdzonych czyli skutecznych. A tak to marnujemy zasoby serwera i żeby sprawnie działać potrzebujemy nawet 2 licencje publikera. To tak jakbyśmy strzelali ślepakami i tylko tracili czas.

P.S

czy możecie polecić jakiś soft do sprawdzania hurtowej indeksacji linków?

Jeżeli szukasz drogich wizytówek lub strasznie drogich ulotek to zobacz: reklama bydgoszcz. Zaprojektują tobie genialną reklamę ale za wielką kasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

--------

Czy ktoś z was ma potrzebę, aby utworzyć w publikerze własna listę katalogów? Własną sprawdzoną, z której by korzystały tylko wybrane grupy? Jeżeli tak to piszcie. Jeżeli niema sensu to też uzasadnijcie

Jeżeli szukasz drogich wizytówek lub strasznie drogich ulotek to zobacz: reklama bydgoszcz. Zaprojektują tobie genialną reklamę ale za wielką kasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was ma potrzebę, aby utworzyć w publikerze własna listę katalogów? Własną sprawdzoną, z której by korzystały tylko wybrane grupy? Jeżeli tak to piszcie. Jeżeli niema sensu to też uzasadnijcie

Oczywiście jestem za. Pisałem już o tym na forum kilka razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jeszcze z 15 wypowiedzi na temat zapotrzebowania na własna listę katalogów i petycja dojdzie do publikera. Osoby, które chcą a się nie wypowiedziały na temat katalogów proszę o wpisy

Jeżeli szukasz drogich wizytówek lub strasznie drogich ulotek to zobacz: reklama bydgoszcz. Zaprojektują tobie genialną reklamę ale za wielką kasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też bym chciał własna listę dodawać, bo chodzi mi o zagraniczne katalogi. Tylko czy one zadziałają przy wypełnianiu pól formularzzy (pewnie niektóre tak, dlatego warto )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności