Skocz do zawartości

Publiker


publiker.pl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Ja mam co minutę ustawione, hosting w home.pl i rezultat około 350 na dobę, oczywiście ustawienia bez ograniczeń.

Nie możesz mieć co minutę minimalny na home.pl jest co 5 minut

Investkredit.pl - gdy szukasz pośrednika finansowego lub Investto.pl - kredyty masz firmę i myślisz o leasingu albo Banki.co.pl - gdy akurat jesteś w Trójmieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można dodać mocne podlinkowywanie i wpisów leci wiecej na dobe, ale to z kolei obciąża serwer. Chociaż na omnihost PRO mam mocno podlinkowane wpisy z precli i katalogów na poziomie 95 % i apokojnie serwer sobie radzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

zainstalowalem publikera na Laohost - ponoć śmiga bez zarzutu,

włączyłem CRONa, wkleiłem gotowy przykład na uruchamianie co minutę, tak, że całość wygląda następująco:

* * * * * wget -q -O /dev/null https://moja-domena.pl/index.php?gsPath=_cron/xxxxxxxxxx

ale w panelu publikera mam:

Zalecana częstość wywołań z CRONa: co 3 minut (Serwer automatycznie przerywa wykonywanie się skryptu po 180 sekundach)

nie jestem zbyt biegły w tych sprawach zatem proszę o pomoc, bo zależy mi na cronie co minutę bo mam zamiar uruchomić trochę projektów :)

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie patrz na opis w publikerze. Jak ustawiłeś crona co minute to masz co minute . możesz testowo zamiast /dev/null usunąć i będziesz dostawał maile co minute na maila crona.

Pozatym widać jak odświeża sie strone w Zadaniach CRON , ze wpisy sie zmieniaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności