Jump to content

Kupiciel

Forumowicze
 • Content Count

  396
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About Kupiciel

 • Rank
  Banned

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

2,526 profile views
 1. @janekszeryf, doczytaj kolejny post. Nie widzę żadnych mrozów z prawie wszystkich toolsów jakich używam. z AP nie wychodzi nic ale to nie wina mrozów a tego, że Google nie znajduje linków. Tutaj nie ma żadnej filozofii -> brak Googlebota -> brak pozycji Zero czary mary.
 2. To wyniki mega z du** :-) Innymi metodami wychodzi 14 na 15 projektów, nie będę pisał czym. W mojej ocenie system jest OK ale jakby był bezpłatny przez pierwszy rok zanim cokolwiek nabierze w nim mocy. Bo na razie to: - domeny gubią site - indeks domen spada - liczba ip i domena spada Lecimy w dół panie kapitanie.
 3. To nie mrozy ja nie wiem co wy z tymi mrozami macie. z AP wyszła mi 1 domena, trzyma do dziś ale na 15 projektów... Nadal uważam, że brak pingów bo wyłączony powoduje po prostu brak linków dla Googla ot co. Martwi mnie jednak spadająca liczba zaindeksowanych domen.
 4. Kup adwordsy i nie lej wody hehe
 5. Bez przesady z tymi 3-4 miesiącami Intruder skoro dokładacie domen i IP to czemu statystyki ciągle spadają? Względem wczorajszego dnia widzę spadek zaindeksowanych domen
 6. Byłoby fajnie jakby grupowanie fraz wewnątrz domeny miało możliwość automatycznego tworzenia grup. Przykładowo na dzień dzisiejszy oglądam projekt X, 200 fraz. Klikam grupuj frazy: zaznaczam sobie pokaż frazy od 1 do 3 (system automatycznie filtruje domeny i zostawia same z TOP3) - klikam zaznacz wszystko -> utwórz grupę np. o nazwie TOP3. I tak samo robię sobie dalej z pozostałymi. W tej chwili grupowanie fraz nie ma zastosowania chyba że przy małych frazach albo frazach dodatkowych.
 7. Nie no Intruder przestań ile tego szło i jak często? Ten indexer co wybraliście jest przeciętny (na nim mam 22% skuteczności). Ale to nie jego wina, inaczej całe moje zaplecze dawano miałoby już bana
 8. Ja indexuje na swoich, na obcych. Na domenach klientów też cisnę na chama hehe ale bana nigdy nie dostałem. Może ktoś zgłosił domeny do Google, nie widzę innej przyczyny po analizie domen.
 9. Intruder a mówiłem żebyś powiedział czego używasz. Testowałem wszystkie na wszystkich rynkach, zgłaszam setki tysięcy wpisów i nigdy za indexera nie dostałem bana. System dla ludzi podziel się co robisz, żeby na przyszłość nie było banów - ps. może być na priv przecież piliśmy piwo
 10. nie podlinkowania, bo chyba nikt nie był na tyle głupi - przypominam że w systemie są same poważne osoby (prawda Intruder? :> ). Sprawdziłem 20 domen dodanych do systemu ogólnie po za linkami Intrudera nie widzę aby wpisy, które się na nich publikują były czymś linkowane. Po prostu Google nie jest głupie, ja korzystam sobie z prywatnej sieci blogów i przez ostatnie 3 lata może 20 banów poszło na kilka tysięcy domen.
 11. Co się stało, że nagle 200 domen zniknęło z systemu?
 12. Jak dodaje 1 link i 5 anchorów to nie powinno lecieć w schemacie: 1,2,3,4,5,1,2,3,4,5?? Strasznie dziwnie rozdaje np. 1,1,1,1,1,1,1,1,1,1,2,3,4,5, itp mega niestandardowo, dacie możliwość wyboru czy ma być random czy pokolei?
 13. Jak nie było jak ja mam taki problem, 4 projekt 77/300 Bardziej mi chodzi o to że to specjalny zabieg i nie leci od nowa?
 14. Czy w ramach dodania jednej domeny, projekt przydziela 300 linków (300 domen), dodaje kolejny zestaw nowych anchorów i leci od 301 do 600, potem od 601 do 900 i jak nie ma więcej nowych domen, to projekt nic nie dodaje?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy