Jump to content

OSM

Forumowicze
 • Content Count

  160
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

Recent Profile Visitors

2,330 profile views
 1. Chodzi o schemat wyników Google, gdzie skrypt np. korzystając z preg_match_all szuka naszej strony. Zależnie od tego jak funkcja jest zbudowana (ale to wiesz jako programista), nawet dodanie przez Google w kodzie HTML wyników dodatkowego <br> może spowodować, że funkcja nie nic nie znajdzie. Rzuciłem okiem na FTP. Ciężko stwierdzić, w którym pliku może być kod odpowiedzialny za sczytywanie wyników. Nie mniej wszystkie, które otworzyłem były zakodowane. Więc to co piszę, jak już wspomniałem, to takie myślenie życzeniowe. Szkoda, że Marek na pożegnanie nie dał nam możliwości in
 2. Wybaczcie post pod postem. Teraz gdy padła serwerowa wersja sprawdzania pozycji w Google od porzuconego Web-Tool, moduł sprawdzania wbudowany w DonLinkage ma otwartą ścieżkę kariery Stąd prośba do autora o rozbudowanie modułu m.in. o możliwość wyświetlania wykresów, wyników z określonego przedziału czasu, dodawania notatek do fraz itp. Wiem, że to sporo pracy więc jeśli taki rozbudowany moduł pojawi się jako dodatkowo płatne rozszerzenie to nadal jestem zainteresowany kupnem.
 3. Padło coś kilka dni temu. Może Google zmieniło schemat wyświetlania. Co dziwne, bo mój drugi skrypt do sprawdzania pozycji działa bez zarzutu. Szkoda. Mam tam dane z kilku lat. Może ktoś z Was programistów orientuje się czy kod schematu wyników z Google jest na 100% kodowany? Wiem, że to pytanie życzeniowe, ale na prawdę szkoda mi tych wieloletnich danych.
 4. Brzmi bardzo interesująco. To fakt, że obecne bazy zasysane z automatu są niewiele warte, a nie każdy radzi sobie z harvestowaniem. Także podział baz to świetny pomysł.
 5. Mój błąd, rzuciłem okiem oczywiście tylko na ostatnią stronę. Wielka szkoda. Marek bardzo rzetelnie podchodził do klientów, obsługa z jego strony była na najwyższym poziomie. Tym bardziej ciężko uwierzyć w to, że nie napisał nam tu jakiegoś oficjalnego oświadczenia. Nie czuję się oszukany, bo skrypt służył mi wiele lat, ale chętnie zapłaciłbym jakiś dodatkowy abonament za samo aktualizowanie schematów wyników z Google'a, kiedy te się zmienią. Można było dodać jakąś opcję edycji takich schematów w panelu admina, jako np. dodatkowo płatny moduł lub odpłatnie sprzedać zdekodowany plik odpowi
 6. Szkoda by było, gdyby projekt został porzucony przez autora, bo wystarczy mały update prezentacji wyników Google'a i pozamiatane. A że skrypt kodowany to też nic nie poprawimy na własną rękę. U mnie oba skrypty Marka działają bez zarzutu już kupę lat.
 7. Czy ktoś z Was może kontakt do autora skryptu, Marka? Domena web-tools.pl nie działa już od jakiegoś czasu, emaile są zwracane do nadawcy.
 8. Panowie czy w ciągu roku zaszły jakieś zmiany na rynku Premium SMS? Pojawił się jakiś godny zaufania gracz, u którego warto aktywować rozsyłanie kodów w SMS Premium? DotPay.pl na swojej stronie polecał SmartPay.pl Umożliwiał nawet automatyczną migrację. Okazuje się, że oni też nie podpisują umów z osobami bez DG. Wyjątek stanowią studenci i uczniowie.
 9. No i mamy koniec HomePay.pl Już nawet ich strona www nie działa.
 10. Dzięki MaxPan. To już jakiś punkt zaczepienia.
 11. DotPay.pl wypowiedział umowy osobom, które rozliczały się na umowę o dzieło, dlatego szukam nowego dostawcy usługi SMS Premium. Nie mam dużych wymagań jeśli chodzi o wachlarz usług - korzystam jedynie z rozsyłania kodów dostępu do strony (SMS MO). Rozważam obecnie dwie firmy: CashBill.pl i HomePay.pl Chętnie poznałbym opinie osób, które współpracują z w/w firmami. Ewentualnie propozycje innych, sprawdzonych przez Was firm mile widziane Widziałem na PiO reklamy nowych graczy na rynku SMS Premium: MyBill.pl i iCash.pl jednak nie udało mi się znaleźć opinii na
 12. O patencie Google pisała już na forum Lexi.
 13. Z tego co zauważyłem to nie zawsze. Niektóre precle nie działają poprawnie (te porzucone, z błędami zapisu/odczytu) i system nie potrafi z nich ściągnąć wpisów. Podobnie jest z zapleczami innych userów, które dopalają nie tylko ich wpisy, ale też linkują nasze strony, które pozycjonujemy preclami.
 14. Ja tak pobieram frazę z refa: preg_match("/google.*?q=(.*?)(&|$)/i", $_SERVER["HTTP_REFERER"], $ref); $fraza = urldecode($ref[1]); Wyciągam też parametr cd - dzięki niemu wiesz na jakiej pozycji w Google była dana podstrona na wpisaną frazę.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy