Skocz do zawartości

Odkryto Patent Google o SEO i Pozycjonowaniu… !


galaxyy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 49
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Trochę to dziwne. Jakby wszystkie odpowiedzi były na wyciągnięcie ręki przez tyle lat. Nie ma informacji o dacie złożenia patenty, nie ma też linku do treści patentu. (umieścili tam tyle anchorów, że nie zauważyłem).

Sprawdź liderów systemów wymiany linków:

linkme.pl (stały), gotlink.pl (rotacyjny)

alexain.jpgalexaol.jpgalexaat.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w związku z tymi patentami mam podstawowe pytanie, o ile zwiększać albo zmniejszać ilość punktów na frazę w SWL?

jak nie ma to wpływu to proszę nam tu głupotami nie zawracać głowy w poważnym robieniu seło...

:)

ps. mam nadzieję, że nie popsułem wątku...

ps2. że też autorom chciało się tyle pisać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link do źródła… jest podany dwa razy wa artykule…

Na początku i na końcu:

https://appft1.uspto.gov/netacgi/nph-Parser...;RS=20050071741

Wyjątkowe szkolenia o marketingu internetowym!

Współorganizowane przez

SprawnyMarketing.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma informacji o dacie złożenia patenty, nie ma też linku do treści patentu.

Jest tutaj ;-)

//edit:

Przepraszam, ale miałam pootwieranych sporo okienek i nie odświeżyłam tematu przed napisaniem posta, stąd podana ta sama informacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moje oko część danych obliczonych dla jednej strony, można wykorzystać przy obliczeniach dla innych stron.

Nie doczytałem jednak, które obliczenia są najważniejsze. Fakt, że dokonują 903859073 obliczeń dla jednej strony jest mniej istotny. Ważniejsze, które z tych obliczeń mają największy wpływ na pozycję.

Gwarantowany efekt. 100% satysfakcji lub zwrot gotówki. Tylko teraz profesjonalne pozycjonowanie książek na Twojej półce. 20% zniżki jeżeli masz różową i prostą (wypozycjonowaną) ścianę. Nie pozycjonujemy stron w Google.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu 3/4 arykułu zauważyłem, że w kilku miejscach powtarzana jest dość ciekawa teoria, do której chyba niewiele osób przywiązuje wagę.

Mianowicie chodzi o zmianę układu/treści strony przy jednoczesnym pozostawieniu tam linka pozycjonującego.

Dzień bez afery na PiO jest dniem straconym :)

small_logo_footer.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z patentu wynika ze dla jednej witryny prowadzą tyle obliczeń ze niebytem w stanie tego policzyć - ciekawe ;) jak to sie ma w realu dla miliarda stron

Nie tyle to robili 5 lat temu :P

Przecież wiesz że pewne dane są przeliczane co pewien interwał czasu :)

układu/treści strony przy jednoczesnym pozostawieniu tam linka pozycjonującego

Trzeba zacząć pisanie seoprecla z prawdziwego zdarzenia :)

Dla mnie jest zaskakujące to że liczy się data powstania dokumentu w tym kierunku jeszcze niczego nie testowałem :)

Ciekawe czy flagują na podstawie danych od rejestratorów spamer/nie spamer :P

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz będziesz wiedział dlaczego stare domeny są w cenie , można z nimi robić cuda

Ja bym to sprecyzował - domeny z długą CIĄGŁĄ historią:

- W niektórych przypadkach za datę powstania dokumentu może zostać uznana data rejestracji domeny na której powstał dokument.

I zdecydowanie można z nimi robić cuda ;)

Dzień bez afery na PiO jest dniem straconym :)

small_logo_footer.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie tak, długa i ciągła historia to duży atut dla domeny.

Ale zauważyłem, że domeny które są stare, ale nie mają ciągłej historii, za to cały czas prowadzą do nich jakiekolwiek linki (już od dłuższego czasu) są również "uprzywilejowane" w znacznym dla google. ;)

Może się mylę, ale to moje spostrzeżenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że się nie mylisz. Mam wiele starych domen, które ewidentnie potwierdzają te spostrzeżenia ;)

Gwarantowany efekt. 100% satysfakcji lub zwrot gotówki. Tylko teraz profesjonalne pozycjonowanie książek na Twojej półce. 20% zniżki jeżeli masz różową i prostą (wypozycjonowaną) ścianę. Nie pozycjonujemy stron w Google.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności