Skocz do zawartości

Forum a pozycjonowanie


Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie tak, wszystko zależy też od ceny itp.Gwarancji utrzymania linka nie oczekuję bo przecież w każdej chwili może zniknąć z różnych powodów, np. forum padnie.

Szukałem głównie kogoś kto na danym forum napisze post z sensem, a nie: (a ja polecam tą firmę bo korzystałem i ok), niestety przerobiłem kilka firm i wszyscy się starali, ale na początku, a potem były posty bez sensu tylko po to aby raport do mnie wysłać że zrobione.

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz miał gotowe daj znać.Pewnie coś wezmę, a jak usługa będzie na odpowiednim poziomie to i polecę dalej.

To Twoje fora? Czy myślisz o forach ogólnych które już istnieją?Pytam bo zrozumiałem jakbyś własne fora chciał postawić (pewnie się mylę), ale jak się nie mylę nie miałoby to sensu.

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Finan będę szykował ofertę w oparciu o własne fora

 

Do mnie też się odezwij, jak już będziesz miał ofertę. Byłbym wstępnie zainteresowany Twoją ofertą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz miał gotowe daj znać.Pewnie coś wezmę, a jak usługa będzie na odpowiednim poziomie to i polecę dalej.

To Twoje fora? Czy myślisz o forach ogólnych które już istnieją?Pytam bo zrozumiałem jakbyś własne fora chciał postawić (pewnie się mylę), ale jak się nie mylę nie miałoby to sensu.

 

Dlaczego uważasz, że takie rozwiązanie jest bez sensu? Stworzenie dużej liczby wartościowych for wymaga nakładów, jednakże traktuję to jako inwestycję. Chcę posiadać w swoich zasobach nie mniej niż 100 własnych for na własnych domenach, na darmowych hostingach jak i serwisach umożliwiających tworzenie for. Koncepcję mam, teraz będę ją wdrażał.

Jeżeli ktoś będzie zainteresowany udziałem w prologu to piszcie, na pewno się dogadamy.

Potrzebujesz linków? Pisz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego napisałem że 100 for nie ma sensu które stworzysz?Bo większość osób myśli że postawi i już.

Jednak jeśli to będą wartościowe fora to ja myślę że na takiej ilości ładnie zarobisz.Słowo klucz ,,wartościowe,, a nie tylko postawione aby z nich były linki.

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dlatego napisałem co napisałem bo wiele osób myśli że postawi i już samo się resztę zrobi.Siciliano jak będziesz miał coś z finansów chętnie pogadam na temat współpracy, ale to już na PW.

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę nie chce mi się wierzyć, a jestem człowiekiem dużej wiary, aby jedna osoba była wstanie ogarnąć 100 forów ( czy jak to się odmienia po nasznemu), poza tym utrzymać odpowiedni poziom i jakość każdego ze stu, zdobyć wiarygodny kontent, by warto było stamtąd linkować...hmmm....powiem zrobić jedno forum  godne uwagi to już będzie sukces....

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


na darmowych hostingach jak i serwisach umożliwiających tworzenie for.

Już pod koniec przyszłego tygodnia będą pierwsze fora odpalone.

 

Każdy sam może sobie zrobić w taki sposób kilka for. Zresztą to było już dawno robione. Ameryki nie odkryłeś. Teraz fora tego typu są "mało wydajne". ;)

 

 

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Wiem że ostatnia odpowiedź na ten tematy była prawie rok temu.. jednak chciałbym się zapytać doświadczonych seowców o kilka rad praktycznych. 

Mam swoje forum... nie ma ono służyć jako zaplecze itp. po prostu lubię tą tematykę co prowadzę na nim i chciałbym, aby by było odwiedzane i prowadzone byłyby na nim rozmowy jak chociażby na PiO - to by cieszyło moją duszę. Domena na której stoi forum będzie w lipcu miała 2 lata, więc aż tak świeża nie jest. Mimo wszystko próbuję na wszelkie sposoby wprowadzić forum do top 10 na najbardziej interesujące mnie frazy tj.: pomysł na biznes, biznes plan itp. Wynik jest taki, że nawet nie mogę dobić się do top 100 pomimo próbowania wielu rzeczy. Z tego co mi wiadomo , to forum powinno się robić na długi ogon a w przypadku ciekawej tematyki to samo się wypozycjonuje i  użytkownicy się znajdą. Staram się jak mogę, aby gonić z niego spamerów i niestety ...lipa... już sam nie wiem czego się chwytać. Jakieś praktyczne porady? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności