Skocz do zawartości

Forum a pozycjonowanie


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Bardzo dziękuję za odpowiedź w temacie, więc widzę że muszę jednak nadal się męczyć uczciwie pozycjonując swoja stronkę żeby nie stracić wszystkiego. Dziwie się że strony z top 10 biorą się za takie metody ryzykując tak wiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za odpowiedź w temacie, więc widzę że muszę jednak nadal się męczyć uczciwie pozycjonując swoja stronkę żeby nie stracić wszystkiego. Dziwie się że strony z top 10 biorą się za takie metody ryzykując tak wiele.

"Ostatni będą pierwszymi, pierwsi ostatnimi" :D Pozdrawiam.

Ps. rozważam także w dziale, który silnie pozycjonuję, włączenie w postach htmla, powinno to podnieść wyniki. Robię testy.

Edytowane przez Anmato
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

a ja bardzo lubię pisanie po forach, to moim zdaniem najłatwiejsze - stałe - linki jakie można zdobyć

edit:

mam do was pytanie. Czy jeśli tworzę np. template strony internetowej i w stopce umieszczam takie coś : copyright by (...) [w tym miejscu link z anchor tekstem]

to czy google tego nie toleruje? jak na tą chwilę tworzę sobie takie linki bez anchora (lub z anchorem z nazwą domeny)

Edytowane przez hotsauce007

ciekawa strona o tematyce - programy partnerskie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Powiedzmy że mamy(prowadzimy) forum komercyjne w phpbb które jest gęsto odwiedzane czy można skorzystać z niego w jakiś sposób do pozycjonowania innych stron czy to utopia.

Pozdrawiam

To że mozesz wykorzystac pod linki to wiadome. Ja posiadam forum top 10 google na fraze forum muzyczne i dzieki tekstom opisanym z linkami do moich www (innych stron) na podstronach forum, wypozycjonowalem dosc mocno strony mniejsze, o których wczesniej nie bylo slychac

a ja bardzo lubię pisanie po forach, to moim zdaniem najłatwiejsze - stałe - linki jakie można zdobyć

edit:

mam do was pytanie. Czy jeśli tworzę np. template strony internetowej i w stopce umieszczam takie coś : copyright by (...) [w tym miejscu link z anchor tekstem]

to czy google tego nie toleruje? jak na tą chwilę tworzę sobie takie linki bez anchora (lub z anchorem z nazwą domeny)

Co rozumiesz poprzez pytanie: czy google to toleruje? Jak by nie bylo zawsze to dodatkowy link, który google zliczy, ale z pewnoscia nie potraktuje go jako cos zakazanego tak jak np SWL.

468x60.gif

pobieranie z wrzuty Pobieranie mp3 z wrzuty bez limitów

darmowe mp3 Darmowe mp3, download mp3

imprezy Imprezy, kluby i dyskoteki w Twojej okolicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam na forum,

pozycjonowałem swoje forum poprzez katalogi i doświadczyłem osobiście, że to mało korzystny sposób. Jak sądzicie:

czy pozycjonowanie foum dyskusyjnego porzez artykuły presell pages jest efektywne tzn. czy daje takie same efekty jak pozycjonowanie "normalnej" witryny?

jak duży wpływ na pozycję forum w googlu ma dzienna ilość odwiedzin i ilość zaindeksowanych podstron?

Czekam na czyjeś zdanie na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie jeszcze jaki wpływ na pozycjonowanie ma anchor tekst odnośników, które linkują do naszej strony, konkretnie ilość słów, bo powiedzmy, ze pozycjonuję stronę głównie pod frazę "ALFA BETA GAMMA" no i tak w google na frazę "ALFA BETA" jestem daleko przed konkurencją a na "ALFA BETA GAMMA" już daleko za. Mankament tkwi w tym GAMMA Tylko gdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więcej słów w anchorze to mniejsza moc na każde słowo, moc linka dzielisz poprostu przez ilość słów.. jednak dla wielu zasad anchory należy urozmaicać dlatego nie zawsze można pozycjonować jednym słowem w anchorze. To temat nie dla tego wątku. Tu piszemy stricte o forach.

Edytowane przez Anmato
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ja na własnym forum nie miałem dużej ilości linków nigdy i bana nie dostałem, a mój znajomy miał momentami nawet 50-60 linków w stopce, a google jeszcze go obdarzyło wysokimi pozycjami.

suitsquare.jpg.fce55e90692602c9bfcca3e324ebf2be.jpg

 

Sklep z kolorowymi skarpetkami Nanushki.com | A tu masz części do Enduro Producent części do enduro Enduro7.pl | Garnitury na miarę Suitsquare

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzeczywiście, może nie jest to jakaś stopka z "chamskimi" anchorami, ale ich liczba wzbudza podziw :)

Chyba jest to potwierdzeniem tego, że jeśli strona ma dużą i dobrą treść, to może sobie pozwolić na więcej.

Edytowane przez kikasek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności