Jump to content
adek

STATLINK.pl

Recommended Posts

no teraz "BRAK STRON" "BRAK LINKÓW"

wedrowiec - zademonstruje Ci empirycznie że nie ma w 100% spełnionego zapotrzebowania, linki dodają się "jak im pasuje" i to nawet z kilkudniowym opóźnieniem.

Wykonam: Linki z forów/blogów, tematy, posty, komentarze, mocne i stałe linki.

Synchron.pl - skuteczne pozycjonowanie - referencje, duże doświadczenie, wystawiam fv - gg:8897114

Chcecie powiedzieć, że... Jest tyle stron w systemie, że linki przydzielane są na strony główne, bowiem nie ma potrzeby przydzielania ich na podstron z racji "wolnych" slotów linkowych na innych domenach głównych? :-)

www.tebim.pro - Rozwiązana dla e-biznesu.

spokojnie proszę nie dramatyzować przyglądam się sytuacji i nikt nie zamierza dopuścić do jakiegoś paradoksu żeby tylko główne się zapełniały heloł zapotrzebowanie na Linki jest ogromne przecież mamy tak samo do czynienia z narzekaniem Użytkowników linkujących i widzimy statystyki w Panelu kto i po co składałby działający dający efekty system :)

System dąży do maksymalnej dywersyfikacji więc nawet gdyby zapotrzebowanie było małe i tak rozsiałby Linki poza strony główne, wg mnie sytuacja ma związek z przypchaniem gdy zmniejszyliśmy pojemność Stron wszyscy wydawcy czekali do końca a później na gwałt zaczęli dodawać nowe Strony które muszą się jednak wdrożyć a pisałem również gdzieś o tym że fakt że nie wymagamy poziomów BL i RD nie oznacza że nie ma to wpływu na szybkość wdrażania się Strony wciąż trzeba zapewnić jej ruch przychodzący strona musi żyć żeby się wdrożyła w Statlinka tymczasem zniesienie poziomu BL zmyliło wydawców i nie dość że czekali do końca to przestali jeszcze Linkować i czekają na gwiazdkę z nieba :)

druga sprawa przy Stronach tagowych indeksowanie w wyszukiwarce tagów zamiast podstron artykułowych również skutecznie spowalnia proces wdrażania się Stron, kolejny problem spowalniający to błędy, mimo że to nic nowego w Statlinku to wszystko powtarzam gdzie się da weryfikowałem już sporo Stron i znajduje takie właśnie uzasadnienia dla braku rozwoju nowych Stron w systemie, jeżeli ktoś dba o jakość zaplecza nie narzeka.

ogólnie widzę że sytuacja się poprawia przynajmniej na Stronach wdrożonych, powinni to też zauważyć Użytkownicy linkujący,

system daje Linki na Strony główne ponieważ Strony główne są traktowane przez nas priorytetowo i "zawsze spełniają warunki". Jeżeli ktoś ponad to co napisane ma wątpliwości że Strona powinna już przyjmować kolejne Linki a tego nie robi proszę z zachowaniem spokoju przesyłać mi po przykładzie przez formularz kontaktowy - administrator będę analizował i może na coś mnie to jeszcze naprowadzi, spróbuję również zrównoważyć przydzielanie na głównych może uzależnić od gotowości przynajmniej kilku podstron do przydzielania.

Ps. wyróżnienie dla wypowiedzi site.net :)

Edyta: kosmetyka i znaki nowej linii ;)

Edited by Noel

System reklamy i promocji w internecie - Statlink.pl

Dzięki za informację. Dawno nie dodawałem w statlinku nowych stron i czeka mi partia GOLDa już kilka dni, więc trochę mi się to dziwne wydawało.

Nieruchomości bez pośredników? Tylko NoBroker.pl - platforma ogłoszeń bezpośrednich.

No oplaca sie dodawac strony teraz jak cholera :)

Przyklad:

Strona z kategorii Mieszkanie, Dom, Wnętrze, Rodzina dodana 2013-08-28 przydzielonych linkow 10 slownie dziesięć :) podstron w statlinku 125 i teraz uwaga wykorzystanie zasobów :D 59 %

Strona ma PR3 i jest w dosyc popularnej kategorii i generuje wspaniala ilosc 607 punktow :D

Maly update odnosnie zachety dodawania nowych zasobow :)

Strona emituje teraz 6 linkow i generuje cale 564 punkty :)

Ale fakt wykorzystanie spadlo do 21% ......

Pozwole sobie kolejny raz przedstawic update tej samej strony jako komentarz do tego ze sie "ruszylo" w statlinku :)

Strona emituje teraz 6 linkow... zaraz tak juz chyba bylo co daje nadal 564 punkty

Ale wykorzystanie spada i wynosi tylko 12% teraz

Dla niepoznaki wszystkie 6 linkow znajduje sie na stronie glownej

Tyle komentarzem dzialania algorytmu Statlink po zmianach.

Ale widze ze wydawcy rzucili sie z dodawaniem nowych zasobow i od ostatniego posta dodali okolo -300 serwisow

Mysle ze z czasem cierpliwosc sie skonczy wiekszej liczbie osob i liczba dodan ujemnych wzrosnie.

Przypominam: strona dodana 2013-08-28, emisja linkow 6, wszystkie na stronie glownej....

Ale wykorzystanie spada i wynosi tylko 12% teraz

Obserwuj te procenty bo mi cały dzień lata od 10% do 100%, a linków nadal 4/4...

Wiesz, prawde mowiaz ten %wykorzystania przestal byc dla mnie parametrem w jakikolwiek sposob miarodajnym.

Jako dodajacego strone do systemu interesuje mnie ile punktow za nia dostane i jak to sie przeklada na linki.

Wniosek jaki nasuwa sie po ostatnich dwoch miesiacach pracy systemu jest taki ze system absolutnie stanal w miejscu...

.... co za tym idzie nie ma sensu dodawac absolutnie niczego bo sie tylko wystawia domene na potencjalny spadek PR bez niczego w zamian.

Strony dodane ponad miesiąc temu dalej generują tyle co na starcie, to jakiś błąd systemu jest, że po awarii nie dodaje na nowych stronach

Dokładnie tak jak pisze bori79, ze starymi stronami jest OK tylko nowe nic nie generują, tu nie ma tak, że jedna strona ma tak tylko 20/20, a skoro u innych też tak jest to widać to błąd systemu.