Skocz do zawartości

msurma

Forumowicze
  • Postów

    506
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

O msurma

  • Urodziny 9 Sierpnia

Contact Methods

  • Website URL
    http://mateuszsurma.pl

Profile Information

  • Gender
    Male
  • Location
    Poznań

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia msurma

Newbie

Newbie (1/14)

  • Week One Done Unikat
  • One Month Later Unikat
  • One Year In Unikat

Najnowsze odznaki

58

Reputacja

  1. Kolejny bug w s4s. W momencie gdy polaczylem organika z g+ (mapa dojazdu i ocena pod organikiem) system nie widzi wyniku. Wtf?
  2. A skąd by miały byc brane te punkty? Nie mi się nad tym głowić. Proponuję rozwiązanie, które od dawna istnieje w innych systemach i przydałoby się w Gotlinku. Teraz osoby skupujące punkty są na łasce sprzedających i tak naprawdę cały dzień na mailu czy czasem nie ma obcięcia linków.
  3. Nie mam pojęcia dlaczego administracja nie weźmie przykładu z innych systemów i nie wprowadzi "ograniczenia " polegającego na tym, że wycofany transfer punktów wisi u osoby, która ten transfer dostała przez 24/48 godzin.
  4. msurma

    STATLINK.pl

    Dlaczego po rozdzieleniu urla, znikają wszystkie pozyskane linki?
  5. Kolejny bug, który dziś wyłapałem. Dlaczego po terminie zakończenia umowy, system nadal nalicza płatności?
  6. msurma

    STATLINK.pl

    Oczywiście, że tak. Nie chodzi o to, że linki są a system ich nie widzi tylko o to, że w ogóle nie wyświetlają się na podstronach mimo ich przydzielenia.
  7. msurma

    STATLINK.pl

    Ręce po prostu opadają... Pomijając stronki "gorszej" jakości wg. systemu, ostatnio dodałem stronę z PR3, >800 situ. Wszystko fajnie, przez 2 tygodnie 4 linki = 100% zasobów. W końcu coś się ruszyło. 4 linki = 5% zasobów, ale cóż to, "Nie odnaleziono wymaganych Linków systemu Statlink" i tak na 3 z 4 stron, które dodałem w systemie. Jak już przydzieli linki do podstron to ich nie zaciąga do systemu. Instalacja na każdej z 4 stron identyczna więc to nie jest wina praw do plików itp. Kontakt? 0 odpowiedzi, ani poprzez formularz kontaktowy, ani przez forum Statlink. Oj zapomniałem. Kontakt jest ale, tylko z automatem od: Jak ma nie brakować punktów, jak wieczorem z jednej strony dostaje 1,5k punktów, a z rana 600?
  8. msurma

    STATLINK.pl

    Obserwuj te procenty bo mi cały dzień lata od 10% do 100%, a linków nadal 4/4...
  9. Od wczoraj jestem użytkownikiem waszego systemu i znalazłem jedną rzecz, którą moglibyście ulepszyć. Chodzi tu o możliwość przypisania dat naliczania i końca umowy do konkretnej domeny, a nie tak jak teraz tylko do użytkownika.
  10. Jaki update w nocy mieliście? Od godziny 1 w nocy miałem info, że za często wywołuje (wywołuje co 180 sec, mimo że limit jest na poziomie 120), a potem od 1:40 do 2:05 (potem system się zatrzymał) API było puste.
  11. I tego typu odpowiedź mnie satysfakcjonuje Dzięki.
  12. Dokładnie. Bo nie bardzo chwytam sens wypowiedzi. O to, że logując się do systemu na godzinę przed końcem pakietu, dostaję informację, że z zakupów nici. Szczerze, to jestem zadowolony z waszych usług, ale jest kilka niuansów, nad którymi moglibyście popracować. Np. informowanie klientów, którym kończą się pakiety w terminie kiedy zamierzacie wyłączyć możliwość ich zakupu. Czyli idąc tym torem, w momencie gdy kończy mi się pakiet i chcę go ponownie przedłużyć, przestaję być obecnym klientem? Proszę nie traktować moich wypowiedzi jako atak, tylko chęć bardziej dokładnego zrozumienia waszej polityki.
  13. Zarówno na początku maja jak i na początku lipca miałem problem z zakupem proxy, gdyż formularz zamówienia był zablokowany.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności