Skocz do zawartości

STATLINK.pl


adek

Rekomendowane odpowiedzi

No oplaca sie dodawac strony teraz jak cholera :)

Przyklad:

Strona z kategorii Mieszkanie, Dom, Wnętrze, Rodzina dodana 2013-08-28 przydzielonych linkow 10 slownie dziesięć :) podstron w statlinku 125 i teraz uwaga wykorzystanie zasobów :D 59 %

Strona ma PR3 i jest w dosyc popularnej kategorii i generuje wspaniala ilosc 607 punktow :D

Maly update odnosnie zachety dodawania nowych zasobow :)

Strona emituje teraz 6 linkow i generuje cale 564 punkty :)

Ale fakt wykorzystanie spadlo do 21% ......

Pozwole sobie kolejny raz przedstawic update tej samej strony jako komentarz do tego ze sie "ruszylo" w statlinku :)

Strona emituje teraz 6 linkow... zaraz tak juz chyba bylo co daje nadal 564 punkty

Ale wykorzystanie spada i wynosi tylko 12% teraz

Dla niepoznaki wszystkie 6 linkow znajduje sie na stronie glownej

Tyle komentarzem dzialania algorytmu Statlink po zmianach.

Ale widze ze wydawcy rzucili sie z dodawaniem nowych zasobow i od ostatniego posta dodali okolo -300 serwisow

Mysle ze z czasem cierpliwosc sie skonczy wiekszej liczbie osob i liczba dodan ujemnych wzrosnie.

Przypominam: strona dodana 2013-08-28, emisja linkow 6, wszystkie na stronie glownej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, prawde mowiaz ten %wykorzystania przestal byc dla mnie parametrem w jakikolwiek sposob miarodajnym.

Jako dodajacego strone do systemu interesuje mnie ile punktow za nia dostane i jak to sie przeklada na linki.

Wniosek jaki nasuwa sie po ostatnich dwoch miesiacach pracy systemu jest taki ze system absolutnie stanal w miejscu...

.... co za tym idzie nie ma sensu dodawac absolutnie niczego bo sie tylko wystawia domene na potencjalny spadek PR bez niczego w zamian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mam konkretny przypadek to konkretny przypadek analizuję o odpisuję, znajduję problem systemowy poprawiam go. Postarajcie się zrozumieć też mnie, ogólne przyczyny takiej sytuacji już opublikowałem tu i tam, teraz mogę analizować konkretne przypadki jeżeli tego wymagają i nie chciałbym żeby były to Strony nielinkowane lub z zaindeksowanymi 95% tagów do 5% artykułów bo tylko będę tracił czas. Trzeba zrównoważenie linkować i odzwyczaić się od tagów bo tego oczekuje od nas strona Kliencka. Jeżeli przypadki wykraczają poza tą grupę przypadków chętnie przeanalizuję sytuację żeby pchać system do przodu więc proszę o współpracę, tak na marginesie wczoraj przeanalizowałem Stronę podesłaną mi przez Kilera i znalazłem małe pole do poprawy zobaczymy jak będzie w jego przypadku jeszcze nie odpisywałem bo czekam na efekt.

Edytowane przez Noel

System reklamy i promocji w internecie - Statlink.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strony które wczoraj podałem są całkowicie bez tagów, nie ma ani jednego. W kategoriach są tylko zajawki tekstów, mają unikalne teksty.

Pomóż mojej córce - 1% z podatku dla Oli. Wypełniając PIT wpisz w rubryki:

KRS: 0000050135 CEL SZCZEGÓŁOWY: BORI Ola na Fecebooku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności