Jump to content

Recommended Posts

Tomek nie zapomnijcie o webmini, zlatują non-stop ordery.

re287am9.jpg

Skoro site jest zamrożony to linki są emitowane na zbanowanych domenach?

Świetne posunięcie, tylko dla kogo?

• Like 1

linki są emitowane na zbanowanych domenach

i jeszcze podobno cena punktów wzrosła 300% ;) (źródło: http://www.seoparty.net/news/artykuly/nalot_bombowy_google)

Moje skromne przemyślenia na temat pozycjonowania próbuję przedstawiać na blogu -> http://blog.karlosky.pl
Osoby zainteresowane współpracą w zakresie SEO zapraszam na stronę www.topmaker.pl oraz http://pozycjonowanie-bialystok.pl

xann sukces otrąbisz po tym jak odblokujesz sprawdzanie site i bedzie widac ile domen jest w systemie, ile domen ludzie musieli dodac i ile wypadło

co z tego że ktoś napisał aktualnie najlepszy jak po skali uderzenia google ja wiem że nie odrobie punktów które miałem i pewnie wiele osób tez - chodź znajdą się osoby które znajda w tym swoja szanse

ja czekam co zostanie wprowadzone przez was, na razie skończyłem analize, juz wiem w co było uderzenie google - po swoich stronach - i dzis mam czas na przemyślenie co dalej

Oferuje miejsce na kilku stronach internetowym, gdzie możesz umieścić:
BANERY REKLAMOWE
ARTYKUŁY PROMOCYJNE, REKLAMOWE, INFORMACYJNE

Szanowni użytkownicy systemu dzięki Wam chwalą nas w Ameryce :) "...E-Weblink is actually the best system in Poland....." Dziękuję Wam za ten sukces bo to wasza zasługa :) ( źródło: polish-link-networks-penalized-by-google )

Szczególnie że blog prowadzi Polak Bartosz Góralewicz... Lepiej zaktualizujcie site, wyświetlanie linków na zbanowanych stronach napewno jest w interesie użytkowników...

• Like 2

xann sukces otrąbisz po tym jak odblokujesz sprawdzanie site i bedzie widac ile domen jest w systemie, ile domen ludzie musieli dodac i ile wypadło

.....

Ale to już przecież wiadomo każdy kto dostał jakiegoś bana to już o tym wie, dlatego daliśmy im czas na wymianę domen na nowe.

Szczególnie że blog prowadzi Polak Bartosz Góralewicz...

A to coś złęgo ? ze niby jak by prowadził mexykaniec to lepiej ?

Marketing internetowy dla firm

To znaczy tyle, ze ja zaraz zaloze blogai napisze ze jestescie najgorszym systemem w tej galaktyce i bedzie to tak samo "wiarygodne" info :)

No dokładnie ;) Blog jednej osoby wyznacznikiem hehe no dobre.

....

No dokładnie ;) Blog jednej osoby wyznacznikiem hehe no dobre.

Nie wiem na jakim świecie żyjesz ale obecnie jeden mały Tweet jednej osoby może wywołać panikę, hehe

Siła rażenia ostatniej akcji Google jednak była znaczaca o czym można się przekonać w tym filmie dokumentalnym

Edited by Xann
  • Like 1

.....

Szczególnie że blog prowadzi Polak Bartosz Góralewicz... ...

Widzisz nie wiem jak Twój blog ale jego podlinkuje Christoph C. Cemper

Przechwytywanie.JPG

Edited by Xann

Siła rażenia ostatniej akcji Google jednak była znaczaca o czym można się przekonać w tym filmie dokumentalnym

Film dobry uśmiałem się, chociaż końcówka słabsza ;)

• Like 1

When you dream, there are no rules - people can fly, anything can happen.

Blog o modzie męskiej - emodini.pl