Jump to content

e-weblink.com

Oficjalne
 • Content Count

  247
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About e-weblink.com

 • Birthday 05/16/2007

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.e-weblink.com

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

3,569 profile views
 • Xann

 1. @ttah zmiana liczby wyświetlanych wyników oraz aktywacja serwisów w wyszukiwarce poprawione @lords token w formularzu naprawiony
 2. Proszę pobrać aktualizację Webmini 3.21 i nadpisać pliki. Niestety użyte IDE zbyt pochopnie sformatowało kod HTML i niektóre linki w katalogu przestały działać.
 3. @jachu, dziękujemy za spostrzegawczość.
 4. Weryfikacja domen została 'udrożniona'
 5. Wersja beta jest na razie tylko w UTF-8. Zawsze można przejść na inne kodowanie w ten sposób: <?php echo mb_convert_encoding($wbl->link_1, 'ISO-8859-2', 'UTF-8'); ?> <?php echo mb_convert_encoding($wbl->link_2, 'ISO-8859-2', 'UTF-8'); ?> itd.
 6. Wszelkie uwagi na forum @Xann przekazuje do supportu, więc jesteśmy na bierząco @sttorm, poniekąd masz rację z tym wysyłaniem maili, ale weź pod uwagę, że gdy robi się gorąco po prostu nie odpisujemy na bierząco, a z większej ilości zgłoszeń szybciej można zdiagnozować usterkę. Problem to się robi jak ludzie zaczynają dzwonić Problem z weryfikacją domen został rozwiązany. Deaktywowane strony już się regenerują.
 7. Bonus naliczany jest za aktualną wersję instalki. Dzisiaj niestety musiała wyjść kolejna poprawka (v2.03), gdyż użyta nazwa funkcji do pobierania linków (get_links()) kolidowała z nazwą funkcji ze starych wersji skryptu wordpress. Domeny które mają zainstalowaną wersję 2.03 mają już naliczony dodatkowy bonus resztę zapraszamy do aktualizacji. Jeśli wersja beta się sprawdzi dojdą nowe opcje do jej obsługi z poziomu konta użytkownika w systemie.
 8. Proszę sprawdzić czy po odświeżeniu stron liczby orderów się zgadzają. PS. Do Siego!
 9. Instalacja Webmini została poprawiona.
 10. Z racji, że na niektórych hostingach występowały błędy w poprawnej autoryzacji skryptu została wydana aktualizacja, która powinna je wykluczyć. Temat powinien zainteresować głównie osoby posiadające hosting w wszelkiego rodzaju chmurach. Numer aktualnej wersji można sprawdzić po najechaniu kursorem na ikonkę statusu danej domeny w zakładce Serwisy.
 11. Nie wiem skąd takie podejrzenia, ale zapewniam, że linki w paczkach umieszczane są losowo z częstotliwością zależną od ilości przydzielonych punktów.
 12. Faktycznie przepraszam, cały czas brałem pod uwagę dodawanie wpisu, a nie jego edycję. Limit znaków został zaktualizowany.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy