Skocz do zawartości

Szablony blogów


Altaica

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, patrzyłem oczywiście w wyszukiwarkę, ale ten temat przejawia się bardziej w kontekście zaplecza. Precelków i innych słabszych domen.

 

Tworzę obecnie małą grupę portali na rynek niemiecki, nie są one i nie będą raczej zapleczem dla jakieś konkretnej strony, na razie to luźny pomysł który stopniowo wchodzi w życie.

 

Z założenia teksty na nich na 10k+ znaków, poprawnie zrobione. Do tego wszystkie te nasze seo pierdółki. 

I teraz pytanie, czy jeśli będą one linkować między sobą, to czy mogą być na tych samych szablonach. Czy szablon użyty w trzech różnych wersjach to też rozróżnienie? 

 

Serwisy dla ludzi, nie typowo pod seo.

 

Dajcie znać i dzięki z góry za odpowiedzi.

 

p.s. czy tylko mi wykrzacza się certyfikat ssl na forum?

 

Ci, którzy potrafią postępować niekonwencjonalnie, są nieskończeni niczym niebo i ziemia, niewyczerpani niczym wielkie rzeki. Gdy nadchodzi ich koniec, zaczynają się znowu, jak dni i miesiące. Umierają i rodzą się na nowo, niczym cztery pory roku...
adrianszczepanski.pl | nipter.de | z229.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie można wprowadzić niewielkie zmiany, jak stopka, menu czy kolorystyka, aby nabrały indywidualnego charakteru 

 

 

" p.s. czy tylko mi wykrzacza się certyfikat ssl na forum? "

 

Nie..

 

 

 

  • Like 1

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepszy w zachodniopomorskim Auto Serwis Goleniów

A może ciekawy blog? https://digad.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

I teraz pytanie, czy jeśli będą one linkować między sobą, to czy mogą być na tych samych szablonach. 

Zakładając, że to WP przy pomocy elementora można łatwo i szybko zróżnicować nawet ten sam szablon. Uważam,  że należy różnicować szablony zaplecza. 

 

 

Cytat

" p.s. czy tylko mi wykrzacza się certyfikat ssl na forum? "

wszystkim. Automatycznie nie odnowił się, a do serwera ma dostęp tylko Kuba admin. Jak znajdzie czas to zrobi. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności