Skocz do zawartości

[Witryna mi spadła w wynikach] odwieczne pytanie


Rekomendowane odpowiedzi

U mnie był spadek, po ostatniej aktualizacji, różne frazy po kilka oczek nawet poleciały w dół, ale teraz od około 4 dni powróciło wszystko na swoje miejsca. Wygląda że chwilowe zawirowanie było.

Mam tylko problem z jedną frazą - ulotki Łódź - pozycjonuje się na to w katalogach ale od dłuższego czasu jest na tej samej pozycji i nie idzie w górę. Macie jakąś poradę gdzie dodać wpisy na tą frazę. Potrzebuję być chociaż w pierwszej piątce lub siódemce. A boję się dalej pozycjonować w katalogach na tą frazę żeby bana nie dostać. Może macie jakiegoś "asa w rękawie" żeby na tą frazę kopa dać ?

Druk ulotek cennik - PrintExPress lider wśród drukarni w Łodzi tanie ulotki druk wizytówek • plakaty cena druk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

macie jakieś pomysły odnośnie strony, której przykład podaje poniżej:push2heck.png

w przeciągu 3 miesięcy, zaczynając niemalże od zera ma tak dużo zindeksowanych stron, back linki rosnące w błyskawicznym tempie i Alexe która z pozycji

2.258.314

w tak krótkim czasie wskakuje na

134.231

pozycję

Edytowane przez Lena_00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Często firmy pozyskują klientów, oferują im coś na początku a potem kampanie zostawione są same sobie. Mogę polecić jedną rzetelną firmę, której jestem pewna i wiem, że faktycznie ktoś to nadzoruje. Regularnie wysyłają analizę i często dzwonią by inaczej zoptymalizować kampanię. Polecam https://www.synerway.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Często firmy pozyskują klientów, oferują im coś na początku a potem kampanie zostawione są same sobie. Mogę polecić jedną rzetelną firmę, której jestem pewna i wiem, że faktycznie ktoś to nadzoruje. Regularnie wysyłają analizę i często dzwonią by inaczej zoptymalizować kampanię. Polecam https://www.synerway.com.pl

Często też firmy wynajmują byle jakie firmy/ludzi do marketingu szemranego które/którzy łażą po forach i postują ni z gruchy ni z pietruchy na tak zwane odwal się wyskakując jak Filip z konopi albo po konopiach ...

  • Like 1

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm

czy to możliwe, że pozycjonowanie sklepu na prestashop jest jakieś trudniejsze itp?

zastanawiam się dlatego, że zrobiłem optymalizację, linkowałem z for, katalogów, precli i za boga nie idzie podnieść jej pozycji.

oprócz tego zauważyłem, że moja konkurencja też zmieniła silnik na prestashop i raptownie po 2 tygodniach strona na kilka fraz im poleciała.

jest to możliwe, że sklepy na presta się trudniej, gorzej pozycjonuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

Panowie wytłumaczcie mi jak to jest, że pozycjonuje stronę akustyka.szczecin.pl pod: akustyk szczecin (57,400 wyników). Stona została dodana do ponad 100 katalogów (w tym seo i inne z listy: https://www.katalogiseo.info/ oraz katalog wp.pl onet.pl i interia.pl) a strony jak nie było tak nie ma na pierwszej stronie. Co ciekawet w top10 są strony z katalogów z moimi linkami. O co tu chodzi? co może bć tego przyczyną, że te strona nie chce wskoczyć na ta i inne frazy? Strona jest młoda no ale dwa miesiące pozycjonowanie po około 10-15 linków dziennie nie przynosi żadnych efektów? linki są z takich katalogów jak gwiazdor, kafito, sznurkowo więc są to dobre katalogi, dużo też było płatnych. Proszę o jakąś poradę.

Z góry dzięki zainteresowanym!

Oferta: Pozycjonowanie Szczecin, Linki sponsorowane, SEO Copywriting, Strony internetowe Szczecin Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wytłumaczcie mi jak to jest, że pozycjonuje stronę akustyka.szczecin.pl pod: akustyk szczecin (57,400 wyników). Stona została dodana do ponad 100 katalogów (w tym seo i inne z listy: https://www.katalogiseo.info/ oraz katalog wp.pl onet.pl i interia.pl) a strony jak nie było tak nie ma na pierwszej stronie. Co ciekawet w top10 są strony z katalogów z moimi linkami. O co tu chodzi? co może bć tego przyczyną, że te strona nie chce wskoczyć na ta i inne frazy? Strona jest młoda no ale dwa miesiące pozycjonowanie po około 10-15 linków dziennie nie przynosi żadnych efektów? linki są z takich katalogów jak gwiazdor, kafito, sznurkowo więc są to dobre katalogi, dużo też było płatnych. Proszę o jakąś poradę.

Proponuje skopiować tekst ze strony głównej i wkleić -antyplagiat- odpowiedz się sama nasunie.Pozdro

Nie zwykły presell tylko porządne artykuły - btw wymienię się linkiem => PW...

Troche bardziej zwykły artykuły do przedruku...

A także Antyplagiat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matrus2 - jeśłi okaże się że to jest problemem to zabiję osobę "piszącą" tekst na stronie :) Dziękuję Ci bardzo! Masz u mnie dobre importowane piwo! :)

Hermit90 - to pytanie retoryczne do mnie czy ogólnie do tematu? :)

Oferta: Pozycjonowanie Szczecin, Linki sponsorowane, SEO Copywriting, Strony internetowe Szczecin Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj również zanotowałem masowe spadki...Tyle, że akurat człowiek jest tak zaprogramowany, że pamięta jedynie te złe rzeczy a nie dobre. No i w ostatnich czasach takie roszady są po prostu normą. Pozostaje dalej robić swoje i nie doszukiwać się błędów w tych sytuacjach, bo Google już dawno nie działa logicznie.

Zapraszam na stronę grupy pozycjonerzy24 gdzie realizujemy pozycjonowanie w wyszukiwarce Google

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności