Jump to content

matrus2

Forumowicze
 • Content Count

  213
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutral

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Wrocław, Gniezno
 1. Pozostaje tylko rozliczyć się ze wszystkimi i wyjść z twarzą.
 2. Dzięki za uwagi. Logo niestety mam narzucone i tak je trochę przerobiłem, bo poprzednie to chyba na pół strony bym musiał wrzucić, żeby coś rozczytać. Popracuje jeszcze i wrzuce coś na dniach. Zachęcam jeszcze do komentarzy.
 3. Jak oceniacie wstępny projekt pokazany poniżej? http://www.twojeartykuly.info/projekt_g.png http://www.twojeartykuly.info/projekt_a.png Projekt w fazie budowy. Strona główna będzie interaktywna (każda Pani odpowiada za jeden element menu). Pozdro
 4. Jak można zabrać się za pozycjonowanie i nie sprawdzić treści na stronie
 5. Dużo zależy od ustawienia reklam. Skłaniam się ku wypowiedzi powyżej.
 6. Zaj***sta technologia. Na polu map konkurencji dla g. brak.
 7. 1.Wprowadziłem nowy pkt. do regulaminu: Każdy wpis może zawierać dodatkowe linki wychodzące do wiarygodnych źródeł informacji np. Wikipedia. Linki takie powinny być opatrzone znacznikiem rel="nofollow", a o ich pozostawieniu ostatecznie decyduje moderator. 2. Wyłączyłem możliwość automatycznej publikacji wpisów przez XML-RPC. Zachęcam do publikacji.
 8. Tu masz odpowiedź: https://ahrefs.com/site-explorer/overview/subdomains/http%253A%252F%252Fsklep.elmaxel.pl%252F
 9. http://validator.w3.org/check?uri=http%3A%2F%2Fwww.wgniotex.pl%2F&charset=%28detect+automatically%29&doctype=Inline&group=0
 10. Nagraj sobie http://www.twojeartykuly.info/internal-link-bulding/ i po problemie
 11. http://validator.w3.org/check?uri=http%3A%2F%2Fwww.tragicznie.pl%2F&charset=%28detect+automatically%29&doctype=Inline&group=0 8 błędów, a graficznie ok.
 12. Dodam tylko, żebyś sprawdził czy wszystkie backlinki prowadzą na główną i na jakie anchory. Czy jakieś podstrony nie były pozycjonowane na poszczególne słowa.
 13. Panowie nie popadajmy w herezję. Warto spojrzeć także na strony agencji interaktywnych, które zostawiają sobie linka w stopce na portalach, a później chwalą się stworzoną stroną w portfolio i co w tym nienaturalnego?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy