Skocz do zawartości

Co robię źle?


pitreq_

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

w sumie będzie rok jak zdobywam linki do swojej strony (domena 2020, linki od 2022) + mam dwie 301 dla tej domeny (domeny z 2014, 2015 roku, moje od zawsze, byly linkowane po staremu). Teraz na glowne hasla glowna domena raz znajduje sie w indeksie, raz nie. Pozycje skacza, indeksy wariuja (raz jest, raz nie ma). 

I teraz:
- kiepsko linkuje czy za swieza domena 
- jakies inne sugestie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, pitreq_ napisał:

mam dwie 301 dla tej domeny (domeny z 2014, 2015 roku, moje od zawsze, byly linkowane po staremu)

Kiedy podpiąłeś te 301ki? Czy po ich podpięciu był skok czy spadek widoczności strony?

 

30 minut temu, pitreq_ napisał:

w sumie będzie rok jak zdobywam linki do swojej strony (domena 2020, linki od 2022)

Pytanie jakie to linki, jakie anchory konstruowałeś.

 

30 minut temu, pitreq_ napisał:

kiepsko linkuje czy za swieza domena 

Domena z 2020 powinna mieć już solidne efekty po takim czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, s_matysik napisał:

Kiedy podpiąłeś te 301ki? Czy po ich podpięciu był skok czy spadek widoczności strony?


Przekierowania od 2022 (maj, kwiecień). Nic jednak nie robiłem z linkami do tych starych domen. Przekierowanie i tyle. Widocznosc wzrosla.

 

3 minuty temu, s_matysik napisał:

Pytanie jakie to linki, jakie anchory konstruowałeś.


Stare domeny mają anchory. Dla nowej domeny (ze wzgledu, ze zawsze sie palilem) to wiekszosc do anchor w stylu: brand, brand.pl, www.brand.pl ;/

 

3 minuty temu, s_matysik napisał:

Domena z 2020 powinna mieć już solidne efekty po takim czasie.


Mogę podesłać domenę na priv w razie co. Ogolnie jestem mega ostrozny, bo przez tyle lat zawsze wpadalem w jakis filtr itp stad nie chce rzucac anchorami. Obstawiam, ze patrzac na konkurejce tych linkow jest po prostu za malo. Chociaz mi nie chodzi o jakis wysokie pozycje, bardziej chcialem dlugi ogon (ale wejsc jest jak na lekarstwo w sumie :()

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Domena zweryfikowana w google ?

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.03.2023 o 08:35, pitreq_ napisał:

Pozycje skacza, indeksy wariuja (raz jest, raz nie ma). 

I teraz:
- kiepsko linkuje czy za swieza domena 
- jakies inne sugestie?

 

Tu to trzeba mieć szklaną kulę aby dowiedzieć się co się dzieje.

Jeśli pozycje skaczą to może wskazywać, że za słabe linkowanie lub z kiepskich miejscówek.

Dwie trzystajedynki to zdecydowanie za mało ale znów można zadać pytanie skąd i w jakiej jakości linkowane.

Bez szklanej kuli to trzeba zrobić audyt aby szczerze odpowiedzieć na pytanie lub zaproponować jakąś sugestię. 

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest wiele czynników onsite poza linkowaniem

  • wielkość strony
  • jak często aktualizowana 
  • zawartość strony głównej 
  • ile dedykowanych stron pod frazy - idealnie jedna fraza - jedna podstrona - jak więcej to pozycje skaczą 
  • ile linków wewnętrznych z anchoami pod frazy - jak site wide to niezbyt skutecznie jak zróżnicowanie (ilości, formy - graficzne, tekstowe) to dobrze 
  • jakie achory do danych podstron - zasada jeden anchor do jednej podstrony - czyli unikanie używania tego samego achora do linkowania wewnętrznego większej ilości podstron 
  • techniczne kwestie (mobile, szybkość, brak błędów i 404 itp)
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności