Skocz do zawartości

Pozycjonowanie adresu URL


MonikaB1990

Rekomendowane odpowiedzi

Mniej więcej połowa forum jest o tym jak pozycjonować.

 

Skoro to nie Twoje serwisy, to nie masz wielkiego pola manewru - po prostu pozyskaj linki oraz sygnały z social mediów do tych artykułów. Zwróć uwagę na odpowiedni rozkład anchorów - nie używaj zbyt wiele anchorów exact match, miksuj z naked url i innymi. Jeśli te pojęcia nic Ci nie mówią to w tym dziale jest słownik, a Google też będzie pomocne.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Pomyslowy napisał:

Mniej więcej połowa forum jest o tym jak pozycjonować.

 

Skoro to nie Twoje serwisy, to nie masz wielkiego pola manewru - po prostu pozyskaj linki oraz sygnały z social mediów do tych artykułów. Zwróć uwagę na odpowiedni rozkład anchorów - nie używaj zbyt wiele anchorów exact match, miksuj z naked url i innymi. Jeśli te pojęcia nic Ci nie mówią to w tym dziale jest słownik, a Google też będzie pomocne.

 

Dziękuję ale czy byłbyś w stanie opisać mi to trochę jaśniejszym językiem?

Ja też spróbuję to doprecyzować. Wypisuję swoje imię i nazwisko i wyskakują w googlu strony w z moimi artykułami. Zależy mi na tym żeby niektóre artykuły były wyżej wypozycjonowane, a inne niżej. Te strony to nie są moje serwisy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, s_matysik napisał:

Na imię i nazwisko można spróbować wypozycjonować profile social media + ewentualnie nowe artykuły na mocnych domenach.

 

Dziękuję za podpowiedź ale nie oto mi chodzi żeby po wpisaniu mojego imienia i nazwiska wyskakiwał instagram, facebook i inne tylko żeby się zmieniła kolejność artykułów. Te które sobie cenię były wyżej, a te które nie były niżej. Nowe artykuły by się przydały :)  ale nie mam teraz do tego okazji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, MonikaB1990 napisał:

wyskakiwał instagram, facebook i inne tylko żeby się zmieniła kolejność artykułów.

nie masz wpływu na kolejność tych rzeczy. Owszem możesz pozyskac, jak napisano powyżej, linki do tych artykułów - czyli wypozycjonowac je, natomiast jak będziesz mieć silne social media to one czesto są wyżej niż wszelkie artykuły. Jeśli nie masz proflii SM to i tak Google sam dobierze kolejnosc artykułów pomimo ich podlinkowania.

 

zamiast w ten sposób kombinować moze warto opublikowac artykułw za pare tys na pudelek.pl i tam od razu bedzie #1 miesjce na imie i nazwisko.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.03.2023 o 22:40, MonikaB1990 napisał:

 

Dziękuję za podpowiedź ale nie oto mi chodzi żeby po wpisaniu mojego imienia i nazwiska wyskakiwał instagram, facebook i inne tylko żeby się zmieniła kolejność artykułów. Te które sobie cenię były wyżej, a te które nie były niżej. Nowe artykuły by się przydały :)  ale nie mam teraz do tego okazji.

 

Może warto w takim razie stworzyć także własną stronę i publikować na niej konkretne artykuły.

VEX Media - w przygotowaniu.

Mój płatny katalog SEO - w przygotowaniu.

Online-24.pl - w przygotowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności