Skocz do zawartości

Dziwny tel w sprawie bitcoins :D


jimmi

Rekomendowane odpowiedzi

Osobiście nie bawię się kryptowalutami, chociaż pewnie parę razy jakieś konto testowe na giełdach czy koparkach zakładałem.

Dostałem tel, że w jakimś portfelu mam całe 0.90 bitcoina czyli sporo za frycho... Miły pan chciał pomóc mi w wypłacie środków z konta.
Jak dają to trzeba brać :D

No ale dla celów bezpieczeństwa i rzekomego nagrywania operacji wypłaty, wymaganej przez polskie prawo poproszono mnie o zainstalowanie AnyDesk.. fajna aplikacją do grzebania zdalnie w kompach, ale jakoś nie było w specyfikacji nagrywania :D Co do aplikacji to nieźle wybrali dostępna jest na każdy system operacyjny.

Niestety nie przebrnąłem w instalowania tego oprogramowania i pan się zdenerwował i skończył rozmowę :D

  • Like 1

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie raczej dzwonili parę razy z "super ofertami inwestycji w kryptowaluty". Swego czasu (jeszcze w 2014 roku, ech, ile to lat) miałem koło 1 bitcoina, niestety sprzedałem jak był po 1000 usd (rip) i przestałem się tym specjalnie interesować, ale numer ewidentnie trafił do baz danych itp. Cóż, bywa.

Zajrzyj na moją stronę o filmach i serialach: 500filmow.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstaluj aplikację, a dostaniesz kryptowaluty!

kryptowalutowe oszustwaPortal niezalezna.pl informował o sprawie pewnego 51-latka. Do mężczyzny zadzwonić ktoś, kto obiecał mu kryptowaluty o wartości kilku tysięcy dolarów. Warunkiem była instalacja specjalnego programu na komputerze. Niestety ofiara posłuchała oszusta. Oprogramowanie okazało się wirusem, który umożliwił hakerowi dostęp do internetowej bankowości 51-latka. Kolejnym krokiem było wzięcie na tego ostatniego kredytów na 75 tys. zł i w końcu przelanie środków na konto przestępcy.

  • Like 1

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Goleniów

Najlepszy w zachodniopomorskim Auto Serwis Goleniów

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Finan napisał:

@SzlafRockZacznij się udzielać na forach o bitcoin.

 

To nie ma nic do rzeczy, obok pana od bitcoina siedzi pan co kaze starszym ludziom zainstalować aplikację wedle CHRZEŚCIJANSKIEJ BIBLIOTEKI EDUKACYJNEJ..u nas jakie jest RODO

 

Żadne..mam nowy polski nr..nigdzie nie podawany..i ilość spamu mnie rozwala 

 

Oni mają już posegregowane grupy odbiorców

 

-Starszych (nie tylko masaże i garnki, ale branie na katolicką litpość i FUNDACJĘ)

- Młodych (mi wciskał jakieś tam 80% na bonusach fundacji i inicjatywy wolne wakacje, że mniej za wakacje a potem..a jest ktoś po 50stce aby odebrać osobiście :D

- Dzieciaków i debili (najłatywiejsza grupa odbiorców chwilówek i wszystkich e petów i innych ale o tym się nie mówi)

 

Zawsze mam takie telefony po 3 sekundach gdzieś..

 

Kiedyś mi grozili że kurier już u mnie będzie a ja zamówilem coś a niczego nie zamawiałem (ogólnie adres na osoby starsze ;) i podjeżdża sobie ziomus (niższa Rybka w przekręcie..widać że z niego taki kurier jak ze mnie król Bags ;) i on woła starsze osoby..PROSZĘ O DOWÓD W RAMACH POCZTY I SPRAWDZENIA DANYCH..chyba zrezygnował z pracy..zresztą słyszałem że tam po buzi ktoś go pobił.,.opony przebite..akumulator zniknął a reszta umów spalona..ja nic nie wiem..

 

 

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Goleniów

Najlepszy w zachodniopomorskim Auto Serwis Goleniów

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Herkules napisał:

To nie ma nic do rzeczy

Ma bo też wybierają odpowiedni target.Kiedyś interesowałem się bitcoinem, miałem nawet jakieś tam grosze w nim.

Do czasu gdy tak bardziej po cichu nic nie było, jak zacząłem bardziej to maile, telefony itd.

Jak wszędzie.

16 minut temu, Herkules napisał:

Żadne..mam nowy polski nr..nigdzie nie podawany..i ilość spamu mnie rozwala 

A to jestem w stanie Ci wytłumaczyć.Nr migrują.Pewnie ktoś miał ten nr zanim Ty go masz.A nikt tego nie kontroluje, kiedyś gdzieś na ten nr były jakies zgody, Ty go masz teraz ale firma która wysyła sms nawet nie wie że inny właściciel.

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności