Skocz do zawartości

Szybki hosting do Woocommerce


Mags1

Rekomendowane odpowiedzi

Błędne założenie przyjąłeś "Nie chciało się nigdzie testować".

Mam obecnie strony na 8 różnych hostingach, wiem jak to wygląda. Jak to działa, jaka jest prędkość.

Najstarsza moja strona działa od 2004 roku bodajże, więc po 16 latach mogę coś powiedzieć.

Nie, nie jestem aktualnie kimś z IT, prowadzę firmę handlową.

 

Testowałem przez ostatni rok chyba 20 hostingów, pisałem przecież ze mają E3, E5. mają I7, EPYC i inne.

Straciłem mnóstwo czasu.

 

A nazwa.pl - też omijałem z daleka, bo to duża firma. A widać, że wystarczyło wejść i poczytać co proponują.

No jeśli jest gdzieś coś szybciej, to proszę o info. Mam co przenosić, ale nie chcę być ze wszystkim tylko na 1 hostingu. Z różnych względów.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, MaxPan napisał:

Już wiem, o co chodzi :D '

Pisałem o tym od początku

W dniu 25.09.2020 o 10:35, Mion napisał:

Coś czuje, że szeptana się szykuje ;)

 

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, SzlafRock napisał:

 

Jasne, już przesłałem na twojego maila


Rozumiem, że napisałeś to w formie żartu, bo nie otrzymałem ani e-maila ani nie dostałem nic na PW. Aby nie mnożyć niepotrzebnych domysłów, podeślij proszę w odpowiedzi na ten post link do testowanej strony na hostingu nazwa.pl i na innym hostingu. Myślę, że każdy będzie zainteresowany takim porównaniem.
 

1 godzinę temu, Mion napisał:

Pisałem o tym od początku

 


Zarejestrowałem się niedawno na forum, natomiast nie będę ukrywał, że chcę być tutaj przedstawicielem (jeżeli można tak powiedzieć) nazwa.pl. Nie mam nic wspólnego z użytkownikiem, który rozpoczął ten wątek (Mags1). Cieszę się, że uruchomił sobie u nas serwer i wykonał określone testy, oraz że wyszły pomyślnie. Nie ukrywam, że byłoby fajnie, gdyby osoby mające odmienne zdanie niż Mags1 przedstawiły swoje testy porównawcze (linki do swoich hostingów). Można wtedy rzeczowo porozmawiać.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Zarejestrowałem się niedawno na forum, 

Problem polega na tym, że nie można ciągle rejestrować sobie konta i uznać ich za "oficjalne"

https://www.forum.optymalizacja.com/profile/55019-nazwapl_tk

https://www.forum.optymalizacja.com/profile/39359-nazwapl

 

Ile jeszcze kont będziecie rejestrować? Polecam przeczytać regulamin?

Nikt Wam nie zarzuca, że macie powiązanie z użytkownikiem autorem tematu. Autor zadowolony Wy pozyskaliście  nowego klienta, ale musicie ogarnąć temat kont na forum. Jedna firma - jedno konto które zrobiłem nawet wam jako "oficjalne". Jeśli wszyscy szczęśliwi temat można zamknąć?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, MaxPan napisał:

Problem polega na tym, że nie można ciągle rejestrować sobie konta i uznać ich za "oficjalne"

https://www.forum.optymalizacja.com/profile/55019-nazwapl_tk

https://www.forum.optymalizacja.com/profile/39359-nazwapl

 

Ile jeszcze kont będziecie rejestrować? Polecam przeczytać regulamin?

Nikt Wam nie zarzuca, że macie powiązanie z użytkownikiem autorem tematu. Autor zadowolony Wy pozyskaliście  nowego klienta, ale musicie ogarnąć temat kont na forum. Jedna firma - jedno konto które zrobiłem nawet wam jako "oficjalne". Jeśli wszyscy szczęśliwi temat można zamknąć?

 

 

To są konta firmowe, a ja działam pod swoim imieniem (chociaż tego nie widać, bo wybrałem sobie taki fajny login) :)  Poproszę, aby usunięto jedno z tych firmowych kont, jeżeli Wam przeszkadzają (w końcu uwagę dostaję od Moderatora), myślę, że nie będzie z tym problemu. Firma raczej wypowiada się tylko w oficjalnych sprawach. Ja chciałbym poświęcić trochę swojego wolnego czasu na normalne rozmowy z użytkownikami, polecenie usług itp. Ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

 

Zarejestrowałem się niedawno na forum, natomiast nie będę ukrywał, że chcę być tutaj przedstawicielem (jeżeli można tak powiedzieć) nazwa.pl..................

.............a ja działam pod swoim imieniem

 

W rozmowie prywatnej osoba zajmująca w Waszej firmie kierownicze stanowisko, prosiła o odblokowanie konta firmowego zablokowanego wcześniej, zapewniała mnie, że będziecie mieć na naszym forum jedno konto do promocji swoich usług, ale w czerwcu pojawia się kolejne, teraz Ty rejestrujesz się niby prywatnie, konto nazywasz go jak nazwa usługi i dodajesz linki jak w preclu, polecasz usługi...

Ok, nie mam czasu na dyskusje, usunę jedno z kont  firmowych, i zostawiam Twoje "prywatne". 

Cytat

rozmowy z użytkownikami, polecenie usług itp.

Polecam uprzednio przeczytać regulamin, pamiętać, że nasze forum to nie miejsce do pozyskiwania linków tak jak Ty robisz posty ( zawsze można sobie zrobić sygnaturkę po 15 postach - 3 linki).W dziale oferty-hosting również jest swój regulamin : jedna firma - jeden temat, inne  polecam zapoznać się.  Pozdrawiam serdecznie, temat zamykam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tak prosto jednak zostać klientem nazwa.pl - jeszcze nim nie jestem - mam konto testowe na 30 dni.

 

Serwer działa super, ale ... są parametry bezpieczeństwa - czyli limity

Jednym z nich jest czas procesora, który wynosi w najniższym pakiecie 12 godzin dziennie.

Nie wiem jeszcze jak to jest liczone i na ile wystarcza. Bo to czas i strony i bazy danych i obsługi maila.

Co prawda, gdy czas przetwarzania skryptu sklepu wyniesie 1s, to przy 5.000 uu to tylko 5000 sekund (z puli 12*60*60= 43.200) - teoretycznie jest dużo do wykorzystania.

No ale do tego dochodzą boty i inne hakerskie dusze + obsługa poczty.

To mam jeszcze nierozpoznane.

I nie wiem, czy można dokupić sam czas czy jedyna możliwość to wyższy pakiet (i opłata roczna robi się x2)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, cloudman napisał:

Zarejestrowałem się niedawno na forum, natomiast nie będę ukrywał, że chcę być tutaj przedstawicielem (jeżeli można tak powiedzieć) nazwa.pl.

Z całym szacunkiem, ale przedstawiciel firmy, to konto firmowe.... Parafrazując "Misia" i scenę z milicjantem i  księdzem - co by się stało jeśli wszyscy pracownicy nazwa.pl zarejestrują się jako "przedstawiciele" ...

 

Nie mam nic przeciwko nazwa, co więcej uważam to co pisanemu na forum root node - bardzie dobre posunięcia z tym Redisem i nowymi wersjami MYSQL.
BTW - w kwestii MySQL miałem niedawno DUŻY problem techniczny, gdyż w ramach utworzonego oprogramowania wykorzystałem właśnie zapytanie rekurencyjne ... i się okazało że klient nie ma gdzie się hostować, bo żaden hosting nie oferuje nowych wersji MySQL .

 

 

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna obsługa w Mydevil.net.

Poprosiłem o uruchomienie skryptu na ich serwerze i zrobili to na dwóch konfiguracjach - nie musiałem zakładać konta testowego, ustawiać dostępu ftp ... zrobili to za mnie.

 

Wracając do ich serwerów - mają 2 konfiguracje procesorowe - na jednej skrypt poszedł w 9 sekund (500.000 iteracji), a na drugim prawie 12 sekund.

Nie dostałem numeru wersji php, ale przyjmuję, że 7.4

 

Za jakość obsługi i za chęci - polecam.

Konfiguracje też są dobre. Nie ma się do czego przyczepić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już jesteśmy przy reklamie nazwa.pl , to pozwolę sobie o pytanie do oficjalnego przedstawiciela nie będącego oficjalnym przedstawicielem czyli @cloudman

Z cennika - konto startowe kosztuje 100 zł / ROK

https://www.nazwa.pl/hosting/ 
CloudHosting Start > 100 zł / rok

Ale Powiedz proszę - ile będzie kosztowało jego przedłużenie, czyli opłata za rok ? 
Dla przykładu  oferujecie domeny za 0/1 zł  .... ale samo ich przedłużenie,  to już cena jak na Batorym < starsi wiedzieć o co chodzi> .

 

 

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

200 to nie tragedia, ale i tak nieładnie,  gdyż cena powinna być w miarę stała. NA PEWNO NIE a nie o 100 % drożnej ....
Ale czekam na oficjalną odpowiedz nieoficjalnego przedstawiciela ;)  @cloudman

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to na stronie, tylko dopiero jak chcesz złożyć zamówienie jest info, że to promocja.

trochę za późno to się pokazuje i może wprowadzać w błąd.

 

ale 200 pln za 100 gb to dobra cena (poza promocją)

 

i też ciekawa promocja na 2 lata - jak kupisz teraz, to też tylko 100 pln rabatu za całość. To po co kupować na 2 lata z góry, jak dodatkowego profitu za to nie ma żadnego?

Wracam do tematu, bo mnie to jednak interesuje.

czy jest jeszcze jakiś hosting postawiony na szybkich prockach, gdzie parametr single thread rating wg cpubenchmark.net jest powyżej 2800?
 

Interesuje mnie współdzielony na chwilę obecną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności