Skocz do zawartości

Szybki hosting do Woocommerce


Mags1

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. Kolejny fajny dzień mógł się zacząć, ale kolega Mion bez inwektyw żyć nie może i obniża nastrój innym. Z czym masz problem „Człowieku”?
Gdyby nie to jedno zdanie za dużo, Twój wpis miałby „sens”, ale dużo stracił.

No i skoro jest to „bezsensowny wątek”, to po co się w nim udzielasz? I mimo wszystko w niego angażujesz?
 

Wracając do meritum - nie dostałem ani jednej podpowiedzi, jaki hosting polecacie. Czyżby nie było nic takiego na rynku?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mags1 napisał:

Czyżby nie było nic takiego na rynku

 

Jakie zasoby potrzebujesz? Jakie obciążenie generuje twoja strona? 

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mam w końcu konkret. Dziękuję.

Jeśli by ktoś znalazł jakiś hosting, gdzie ten skrypcik chodzi poniżej 2s, to poproszę o info.

Natomiast mam około 500 użytkowników dziennie (oprócz setek innych botów i włamywaczy), więc obciążenie nie jest duże. Jak rozłożę to na 12 godzin to wychodzi 40/h, czyli powiedzmy w piku 80 na godzinę czyli powiedzmy 1 użytkownik na minutę. Czyli żadne obciążenie dla serwera.

Dlatego męczę ten czas odpowiedzi, bo na tym mi zależy aktualnie najbardziej

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam sporo Woocommerce i stawie nowe, testowałem chyba większość Polskich i wiele zagranicznych hostingów jeśli masz taki ruch ok 1000 UU dienie to najlepszym w mojej ocenie będzie ten hosting (link niżej). Co do limitów uwierz mi lepszy hosting który ma uczciwe limity jak ten co pisze ( bez limitów) a ma te limity jeszcze mniejsze i po przekroczeniu lub blokują lub "zakręcają śrubę". Limity obciążeniowe ma każdy szared hosting po prostu jedni limity pokazują inni nie i cala różnica

Masz jeszcze 2 parę dni promocje i możesz kupić hosting z rabatem 50+20% 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, jeżeli masz chwilę na testy - zachęciłbym Cię do sprawdzenie naszego cloudhostingu. W ofercie nazwa.pl możesz przetestować dowolny serwer przez 30 dni bez żadnych kosztów, zanim podejmiesz ostateczną decyzję o zakupie. 

 

Stosujemy procesory taktowane zegarem 5 GHz, a gwarantowana moc obliczeniowa to 4x vCPU dla każdego hostingu. Dodatkowo masz możliwość korzystania z magazynów danych Memcached i Redis, aby przyspieszyć działanie swojego WooCommerce. Przy takich wymaganiach, jakie stawiasz przed hostingiem myślę, że serwer właśnie z dodatkowymi magazynami danych byłby właściwym wyborem. 

 

Zestawienie ofert: https://www.nazwa.pl/hosting/


Jakbyś miał jakieś pytania odnośnie oferty cloudhostingu w nazwa.pl - skontaktuj się ze mną przez pw. Parametry bezpieczeństwa hostingu dostępne masz na stronie https://www.nazwa.pl/bezpieczenstwo/ - w zależności od rodzaju wybranego przez Ciebie serwera możesz sprawdzić sobie przed zakupem, jakimi zasobami będziesz dysponował.

Pamiętaj, masz 30 dni na bezpłatne testy! 

 

PS. Jeżeli będziesz zdecydowany na zakup, możesz obniżyć koszt usługi w pierwszym roku o 20%. Wystarczy skorzystać z kodu rabatowego pe63-2792-2945

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Uruchomiłem swoje konto testowe polecane przez cloudman'a, wykonałem test swoim małym skrypcikiem i mogę potwierdzić, że serwer rakieta.

Czas wykonania skryptu - zawsze poniżej 1,69 sekundy - odpalałem go z 50 razy już.

Wersja PHP 7.4.8

Dziękuję za info, jestem bardzo zadowolony.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem ilość iteracji w skrypcie na 500.000

Czas 4.17-4.19 sekundy - jak puszczam równolegle na kilku sesjach nie widać wydłużenia czasu wykonania, czyli mamy jeszcze zapas.

 

Na moim obecnym hostingu opartym o Xeon gold @ 2.6GHz czas mam ponad 9 sekund ??

 

Czas na migrację ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też pokusiłem się o zrobienie testów na hostingu polecanym przez cloudman'a i nie wyszło tak kolorowo a mianowicie 28,64sek. 

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, SzlafRock napisał:

Też pokusiłem się o zrobienie testów na hostingu polecanym przez cloudman'a i nie wyszło tak kolorowo a mianowicie 28,64sek. 

 

Chętnie poznam więcej informacji w zakresie Twoich testów. Podeślij stronę wzorcową i stronę na CloudHostingu od nazwa.pl. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, to drążymy temat.

Ja na końcu skryptu dodałem wywołanie phpinfo i tak to wygląda : 4,17 sekundy

https://server370376.nazwa.pl/mags1_test.php

można sobie potestować.

A to zawartość skryptu

<?php
error_reporting(0);
$time = -microtime(true);
$time_start=$time;
$hash = 0;
$max_iter = 500000;
for($j=0;$j<10;++$j)
{
echo "J = $j <br />";
for ($i=0; $i < $max_iter; ++$i) {
    $aa=str_shuffle("0123456789abcdefghijklmnopqrstuvwxyzABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ");
    $bb=substr($aa,0,rand(1,10));
    $hash ^= md5($bb);
}
$time += microtime(true);
echo "Hash: $hash iterations:$i time: ",sprintf('%f', $time),"<br />";
$time = -microtime(true);
}
$time_start += microtime(true);
echo "Total time: ",sprintf('%f', $time_start),"<br />";

echo phpinfo();

?>

 

 

28 sekund w porównaniu do 4 sekundy - ciekawe co to za hosting?

MaxPan - "o co chodzi"?

Możesz mnie oświecić?

Reklama nazwa.pl ? - w błędzie jesteś, jeśli miałeś to na myśli.

A swoją drogą - na hostingu, który polecasz, jaki jest czas wykonania?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow. Niesamowite. Nie chciało się nigdzie testować oprócz nazwa.pl i tam od razu strzał w 10

14 minut temu, Mags1 napisał:

A swoją drogą - na hostingu, który polecasz, jaki jest czas wykonania?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności