Jump to content
Mazzur

Zakup wygasającej domeny

Recommended Posts

Domena, która mnie interesuje Wygasa dziś 2019.08.12 godz 20:15:40. Nie ma żadnych linków, jedynie nazwa jest dla mnie interesująca. Domenę można będzie kupić już o 20.16?

Nie. Będzie ją można kupić za około 30 dni po wygaśnięciu.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Domena wygasła 13 lipca. Teraz jest w stanie Po zakończeniu okresu rozliczeniowego [BLOCKED]

@Mazzur trzeba było zakładać opcję. Jak abonent by jej nie odnowił, domena byłaby od razu Twoja. Zostało Ci ją dodać tylko do przechwycenia najlepiej w Aftermarket i Premium. Jak domenę doda więcej osób do przechwycenia trafi ona na aukcję. 

Nie wiesz w co zainwestować pieniądze ? Wejdź na Finanse.net.pl i zobacz sprawdzone sposoby na inwestowanie pieniędzy!

Masz problemy finansowe i potrzebujesz gotówki? Poznaj ranking pożyczek pozabankowych i wybierz najlepszą ofertę pożyczkową dla siebie.

Nie zależy mi na niej tak bardzo. Po prostu jest w niej nazwa produktu naszej firmy i dlatego jak będzie wolna to wykupimy.

Pytanie dotyczące Aftermarket po co to zabezpieczenie w postaci wpłaty 1 zł? W dobie oszustw na dane osobowe + wpłata 1 zł na koto = oszustwo na kredyt, takie zabezpieczenia to 1 wielkie g.

19 minut temu, Mazzur napisał:

szustwo na kredyt, takie zabezpieczenia to 1 wielkie g.

A konto w banku jak założysz ... Chyba, że  na słupa :ph34r: Więc nie jest to wielkie g tylko dosyć skuteczne zabezpieczenie na januszy.

• Like 1

HTTP 200 usługi IT - Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL
- Full Stack Developer - :chatownik:

+ Ciekawy VLOG o Dubaju 

Mion na SEO się pewnie znasz, ale na oszustwach bankowych, podobnie jak lubiący post cannot jesteś zielony.

@Mazzur na większość osób starczy, nie jest niczym nowym dzierżawa domen na lipne dane. Jeśli ktoś bardzo będzie chciał oszukać system to i tak da radę, a  w razie czego w ten sposób AM ma podkładkę, że zabezpieczenia było.

Firia.pl - Blog pasjonatki wszystkiego co związane ze zdrowiem, odżywianiem oraz psychologią
Każdy czasem potrzebuje pięknych życzeń i wierszyków na najróżniejsze okazje - http://zyczeniowo.pl/ 

Czy zastanawiasz się nad tym gdzie możesz kupić spinki do koszuli? Odwiedź sklep internetowy https://riwia.pl/spinki-do-mankietow gdzie znajdziesz największy wybór spinek do koszuli. Większość osób uważa spinki do mankietów za dodatek tylko dla mężczyzn, ale my wykraczamy poza utarte schematy i przedstawiay Wam świat niezwykłych dodatków.