Jump to content

Mazzur

Forumowicze
 • Content Count

  144
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Mazzur last won the day on September 2 2019

Mazzur had the most liked content!

Community Reputation

10 Good

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Podsumowując: A. Domena wygasa. Mamy możliwość przechwycenia w Aftermarket. Czy są za to opłaty za złożenie przechwycenia? Czy płacimy dopiero po przechwyceniu? B. Opcja na domenę, która obecnie jest opłacona, ale np nie działa i przewidujemy jej wygaśnięcie. Jak to wygląda? Składam opcję na domenę i płacę za to jak piszecie 50 zł? Złożenie pierwszemu opcji daje 100% pierwszeństwa zakupy domeny? Stranek piszesz "Trzeba było wykupić opcje u innego rejestratora ok 50 zł/domena" opcję zakłada się u rejestratorów domen? - u każdego, jakoś nie zwróciłem do tej pory na to uwagi.
 2. Tak dla pierwszej pokazuje jak powyżej dane zagrancizne. dla drugiej strony jest firma z Poznania jak piszesz. Dzięki temat do zamknięcie.
 3. Szukam namiaru na ta grupę, bo mają strony na których też chcę publikować.
 4. Mam póki co na szybko przekierowanie u hostingodawcy. Narzędzie SEO pokazują przekierowanie i linki z tej domeny. Parametry TF TR itp bez zmian. Ruch organiczny bez zmian. Krótki okres na wnioski około tygodnia i poza tym przychodzą cały czas świeże linki z innych sprawdzonych miejscówek więc jakikolwiek test w tym przypadku nie będzie miarodajny.
 5. Szukam bezpośredniego kontaktu @ polski tel a nie +1.3024....
 6. Aleksiejs, jest sporo fajnych stron do wzięcia, tylko trzeba czasu i przypadku by na nie trafić.Średnio raz na kwartał trafiam perełkę.
 7. Torque możesz rozwinąć swoją myśl. Jak to ustawić?
 8. Szukam namiarów do grupy blogów końcówki pl bez spacji między myślnikiem Usuwam. Proszę o namiary na priv lub tutaj.
 9. Czy 301 ustawione na hostingu usługodawcy w konfiguracji domeny to to samo co 301 w pliku htaccess z punktu SEO?
 10. Pytanie brzmi : " Czy wskaźnik TF dla strony głównej bierze pod uwagę linki do kategorii i podstron witryny? Czy wskaźnik TF dla strony głównej bierze pod uwagę linki do kategorii i podstron witryny? " a nie czym nabić.
 11. O co chodzi z tym "klastrowaniem" /tak mi translator przetłumaczył/ stron na hostingu ?
 12. Posiadam strony, które mają około 30 % linków do strony głównej, 40 % linków do kategorii i pozostałe po podstron. Czy wskaźnik TR dla strony głównej bierze pod uwagę linki do kategorii i podstron witryny? Jedna strona główna ma niższy wskaźnik TF niż jej podkategoria.
 13. Mam tą wtyczkę. Problem nie dotyczy podstron, tylko strony głównej.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy