Jump to content

Mazzur

Forumowicze
 • Content Count

  64
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Mazzur last won the day on September 2

Mazzur had the most liked content!

Community Reputation

7 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Posiadam sklep na Presta. Każde usunięcie produktu ze stanu generuje błędy w search.google.com/search-console "Nie udało się odnaleźć przesłanego URL-a (404)" Usuwam nieaktualne adresy w Search Console. Jak skonfigurować sklep Prestashop by nie generował błędów "Nie udało się odnaleźć przesłanego URL-a (404)"
 2. Zrzut z Presta https://zapodaj.net/images/81c30cfda9fc4.png Zrzut z Anallitycs https://zapodaj.net/images/ae38bbf4b2a55.jpg
 3. Mam sklep na Prestshop. Przy każdym zakupie Presta pokazuje ścieżkę jaką przeszedł kupujący zanim dokonał zakupu. Według Presty po ciągu znaków w adresie odesłania mam zakup z płatnej reklamy Google, następnie mam w historii wejść kupującego 2 razy z google.com wszystko tego samego dnia w przeciągu kilku godzin. Analytics wskazuje że zakup był z Organics Search. Konto Analytics w kierunku konwersji celów ustawione i sprawdzone w ostatnim czasie przy telefonicznej pomocy konsultanta G. Skąd w końcu zakup z reklamy G, czy organica?
 4. Pierwsza sprawa nie wkleisz kopiuj wklej z translatora bo poprawisz by miało sens. Druga sprawa kopiuj treść z translatora do notatnika i edytuj. Samo skopiowanie z translatora do edytora typu wyswig wkleja klasę css z translatora google i po tym G z łatwością pozna że to kopia.
 5. Sam ze sobą rozmawiasz na swoim forum?
 6. Sprawdzam z ciekawości KWfinder https://app.kwfinder.com/dashboard?source_id=0&query=miód&location_id=2616&location_id=0&language_id=1030 Słowo klucz miód i najpopularniejsze frazy. Brakuje najpopularniejszego, najbardziej poszukiwanego przez społeczność miodu lipowego. LIPA.
 7. Okazwloka, cały aftermarket to lipa, 99% domen to niepotrzebnie zajęte domeny bez żadnej wartości SEO / nazwa domeny. Pozostałe 1% dobrych domen z cenami z kosmosu.
 8. Odpuść sobie zaczepki.
 9. Lipna dla Ciebie, dla mnie " Nie ma żadnych linków, jedynie nazwa jest dla mnie interesująca. " to nazwa jednego z produktów firmy.
 10. Po wejściu na domenę, presta sama dodaje mi do adresu /pl/ W źródle strony mam <!doctype html> <html lang="pl"> .............. <link rel="alternate" href="https://domena.pl/pl/" hreflang="pl"> <link rel="alternate" href="https://domena.pl/gb/" hreflang="en-gb">
 11. Sprzęt zagranicznych producentów. W tytule zdarza się taka sama nazwa, albo 1 słowo polskie, reszta nazwa własna towaru.
 12. Cały czas wszytko dla mnie rozbija się o konwersję. Mam strony A, które z ruchem o wiele mniejszym od stron B generują większe zyski. Branża się liczy. Inny sens jest tworzyć setki artykułów dotyczących sprzedaży kredytów inny sens tworzyć setki artykułów na temat zupy szczawiowej.
 13. Mam sklep na preście, który ma dwie wersje językowe. Wyrywkowo wpisuję nazwy produktów i w większości przypadków wyszukiwarka G podsuwa angielką wersję językową, na której nie ma tekstów. W polskiej wersji językowej są długie niekopiowane opisy produktów. Co jet tego powodem, jak ustawić by wersja PL była priorytetowa dla osób z Pl ?
 14. Nie wejść, a miejsc. Nikt na tacy nie poda Ci swoje miejsca.
 15. Domena była przejęta przez spekulanta. Dostępna do rejestracji ale wygasa dopiero za 3 miesiące. O co tu chodzi? Obecnie : Stan Usunięta z kolejki, dostępna do rejestracji [BOOK_BLOCKED] Utworzona 2019.08.12 20:21:40 Ostatnia modyfikacja 2019.08.12 20:21:40 Wygasa 2019.11.24 19:21:40
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy