Jump to content

Mazzur

Forumowicze
 • Content Count

  98
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Mazzur last won the day on September 2 2019

Mazzur had the most liked content!

Community Reputation

8 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tak w przypadku zastosowania w a hrefs znacznika target="_blank"
 2. Twierdzą, że te atrybuty nie mają wpływu i są dofollow.
 3. Czy atrybuty rel="noreferrer" oraz rel="noopener" są tożsame z atrybutem rel="nofollow". ? Mam wymianę zdań z jedną dużą marką z SEO.
 4. Nie prawda. Ludzie kupują oczami. Widzą stronę z fajerwerkami = profesjonaliści. Kupują. Potwierdzone z obserwacji stron firm, gdzie zainstalowałem płatne szablony.
 5. Szukam optymalnego wyboru wśród dostępnych płatnych szablonów.
 6. Kayman sklepy o których piszesz to giganci na rynku. Ja szukam szablonu dla małego sklepu z niszową tematyką, gdzie brak większej konkurencji w tym komercyjnych sklepów.
 7. Po to są gotowe rozwiązanie za 60$ by z nich korzystać lub dedykowane sklepy za kilkanaście tys PLN i wyglądają jak darmowy szablon. Żaden spec OD SEO nie zrobi choć w części tak przejrzystej i nowoczesnej strony jak dostępne gotowce. Na prov moge podesłać sklep za 25tys PLN który wygląda na gimbazę, ale wdług twórcy dopieszczony. Wybieram gotowe za 60$ i chcę by był najlepszych z tych złych ważących frameworków. Pytanie na co zwracać uwagę? Czy te parametry szybkości strony w testach to kod frameworkow czy też słaby hosting i stąd słaby wynik?
 8. Szukam mniejszego zła. Nie otrzymałem odpowiedzi na Drugie pytanie sprawdzam szablony i mają one niskie współczynniki prędkości ładowania np: https://developers.google.com/speed/pagespeed/insights/?hl=pl&url=http%3A%2F%2Fdemo.theme-sky.com%2Fboxshop-furniture%2F ma bardzo niski współczynnik 22/100 https://developers.google.com/speed/pagespeed/insights/?hl=pl&url=http%3A%2F%2Fcerato.wp1.zootemplate.com%2Fhome-16-organic%2F ma akceptowalny współczynnik 73/100. Współczynniki to słaby hosting dema, źle zoptymalizowane obrazki - na to mam wpływ. Czy też kiepski kod z którym nic nie zrobię i trzeba szukać szablonów z akceptowalnym współczynnikiem ?
 9. Do tej pory sam tworzyłem oprogramowanie, ale już nie nadążam za tym moblie i fajerwerki. Dlatego gotowy płatny szablon. Na zamówienie cena przewyższy potencjalne zyski. To ma być mały sklep z kilkoma kilkunastoma produktami. Z której stajni najoptymalniejsze szablony: themeforeest , templatemonster... Czy szablony WP mają też technologię AMP jak opisują na forum https://www.prestashop.com/forums/topic/990660-najlepsze-motywy
 10. Szablon pod woocommerce to co innego jak szablon pod WP ? Są szablonu uniwersalne które mają kilka dem do wyboru. Przeglądam szablony na templatemonster. Tam oprócz ceny szablonu są kwoty za instalcje itp. Zastanawia mnie opłata około 300 zł za jak to ujmują dodatkowe widgety. Co to takiego i czy bez tego szablon też będzie działał poprawnie? Drugie pytanie sprawdzam szablony i mają one niskie współczynniki prędkości ładowania np: https://developers.google.com/speed/pagespeed/insights/?hl=pl&url=http%3A%2F%2Fdemo.theme-sky.com%2Fboxshop-furniture%2F ma bardzo niski współczynnik 22/100 https://developers.google.com/speed/pagespeed/insights/?hl=pl&url=http%3A%2F%2Fcerato.wp1.zootemplate.com%2Fhome-16-organic%2F ma akceptowalny współczynnik 73/100. Współczynniki to słaby hosting dema, źle zoptymalizowane obrazki - na to mam wpływ. Czy też kiepski kod z którym nic nie zrobię i trzeba szukać szablonów z akceptowalnym współczynnikiem ?
 11. " optymalizacją onsite/offsite. " tzn? Chcę postawić sklep na WP. Tak by był wygodny, intuicyjny dla userów. By treść ładowała się wraz z przewijaniem strony. Na preście są polecane szalbony pod nowa technologią wyleciała mi teraz z głowy nazwa.
 12. Szukam płatnego motywu WP. Mnóstwo tego jest Możecie doradzić który będzie najwydajniejszy i najlepiej zoptymalizowany pod SEO?
 13. W GSC dla jednej strony mam dziwną sytuację: Weryfikacja Powodzenie Data rozpoczęcia: 29.04.2019 Zakończona bez błędów: 30.04.2019 Pomimo pozytywnej weryfikacji nadal widnieją 2 błędy których nie można zgłosić do sprawdzenia. widok na załączniku.
 14. Od czego zależy czas weryfikacji poprawy błędów w google search Tools? Na jednej stronie mam Weryfikacja RozpoczętoData rozpoczęcia: 12.09.2019 Ponad 2 miesiące bezczynności monopolisty.
 15. Nie widzę takiej opcji. będę musiał napisać do supportu histats.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy