Mazzur

Nowi Forumowicze
 • Zawartość

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral
 1. Więc z jakiego powodu mogą być błędy w panelu webmastera google?
 2. Za pomocą narzędzia https://websniffer.cc/ otrzymuje wynik HTTP/1.1 404 Not Found
 3. Gdzie sprawdzić nagłówek? W źródle ma w sekcji head <head> <title>Nie znaleziono produktu.</title> w body: <body class="error-page error-404"> <div class="error-code"> <div class="error-container"> <img src="//www.pasaz24cdn.pl/public/Images/error_cloud.png"> <h5>404</h5> <p>Nie znaleziono produktu. ;(</p> <p class="error-actions"><a href="/">Przejdź do strony głównej</a></p> </div> </div> <footer> <a href="http://vendero.pl/" target="_blank"><img src="//www.pasaz24cdn.pl/public/Images/vendero_logo.png"></a> </footer> </body> Na priv masz przykładowy błąd braku produktu.
 4. Sklep jest na vendero - mega problemowa obsługa. Odwlekają poprawki w nieskończoność. PS nie jestem właścicielem i nie mam wpływu na wybór usługodawcy/oprogramowania sklepu. Techniczne pytanie: gdzie programista sklepu ma zrobić poprawkę: w pliku htaccess? Sklep wyświetla dla brakujących produktów jak na załączniku. Dla Google to błąd 5xx W panelu wyświetla te strony jako:
 5. Zauważam dziwne rozstrzelenie ilości stron zindeksowanych /kilka tysięcy/ do stron wyświetlanych jako poprawne na komórki /kilkaset/ To normalne zjawisko?
 6. Witam, obsługuję sklep internetowy, w którym często są usuwane nieaktualne produkty. W panelu webmastertools otrzymuję błędy 500. Usuwam je poprzez "usuwanie adresów url". Praca żmudna, błędy długo wiszą, jak znikną to pojawiają się nowe błedy. Jak usprawnić pracą na sklepie gdzie często znikają produkty. Ustawić do codziennego generowania plik sitemap?