Mazzur

New members
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. Mazzur

  Reklamy Gmail - zero wyświetleń

  Rozumiem co i do czego używam. Co wniósł twój komentarz do dyskusji? Szukam konwersji w sprzedaży.
 2. Mazzur

  Reklamy Gmail - zero wyświetleń

  Nic nie zmieniałem. Samo ruszyło. Zaskoczenie nie miłe. Płacę za samo otworzenie reklamy, a nie przejście na witrynę!!! Jaki to ma sens? Podnosi wizerunek firmy? Bo konwersja z tego żadna.
 3. G ostatnio wystawiło nam notę korygującą. Faktura była wystawiona na dane spółki z o.o. która zmieniła dane. O żadnej zmianie faktury nie było u nich mowy. G o niczym nie wie co się polskiej firmie dzieje bo i po co im to wiedzieć.
 4. Pan X ma firmę i konto w Ads. Likwiduje firmę. Ma też zaniechać promocji swojego bloga turystycznego w Ads?
 5. Mazzur

  Reklamy Gmail - zero wyświetleń

  Płacę za przejście na moją stronę, a nie wyświetlenie reklamy na poczcie. Czy coś przegapiłem? Jakie są u Was rzeczywiste średnie koszty za kliki oraz jakie ustawienia kosztów w panelu zarządzania reklamą?
 6. Mazzur

  Reklamy Gmail - zero wyświetleń

  Zawężenie do 20 tys odbiorców nie powinno być za małe. Tematyka niszowa, a nie chcę promować dla ludzi spoza tej niszy. Mam promocję w sklepach Google i nisza wyświetla od kilkudziesięciu do kilkuset wyświetleń dziennie. Stawka 2 zł za przekierowanie zdecydowanie za wysoka. Jakie stawki ustawiacie dla reklam Gmail?
 7. Ustawiłem reklamy w Gmail. Zawęziłem grupę odbiorców do 20 tys. Klik ustawiony pierwotnie na kilka groszy, zwiększyłem do 22gr. Wynik po tygodniu 1 wyświetlenie i 1 kliknięcie. Gdzie leży problem?
 8. Mazzur

  Błędy 500 w sklepie internetowym

  Więc z jakiego powodu mogą być błędy w panelu webmastera google?
 9. Mazzur

  Błędy 500 w sklepie internetowym

  Za pomocą narzędzia https://websniffer.cc/ otrzymuje wynik HTTP/1.1 404 Not Found
 10. Mazzur

  Błędy 500 w sklepie internetowym

  Gdzie sprawdzić nagłówek? W źródle ma w sekcji head <head> <title>Nie znaleziono produktu.</title> w body: <body class="error-page error-404"> <div class="error-code"> <div class="error-container"> <img src="//www.pasaz24cdn.pl/public/Images/error_cloud.png"> <h5>404</h5> <p>Nie znaleziono produktu. ;(</p> <p class="error-actions"><a href="/">Przejdź do strony głównej</a></p> </div> </div> <footer> <a href="http://vendero.pl/" target="_blank"><img src="//www.pasaz24cdn.pl/public/Images/vendero_logo.png"></a> </footer> </body> Na priv masz przykładowy błąd braku produktu.
 11. Mazzur

  Błędy 500 w sklepie internetowym

  Sklep jest na vendero - mega problemowa obsługa. Odwlekają poprawki w nieskończoność. PS nie jestem właścicielem i nie mam wpływu na wybór usługodawcy/oprogramowania sklepu. Techniczne pytanie: gdzie programista sklepu ma zrobić poprawkę: w pliku htaccess? Sklep wyświetla dla brakujących produktów jak na załączniku. Dla Google to błąd 5xx W panelu wyświetla te strony jako:
 12. Zauważam dziwne rozstrzelenie ilości stron zindeksowanych /kilka tysięcy/ do stron wyświetlanych jako poprawne na komórki /kilkaset/ To normalne zjawisko?
 13. Witam, obsługuję sklep internetowy, w którym często są usuwane nieaktualne produkty. W panelu webmastertools otrzymuję błędy 500. Usuwam je poprzez "usuwanie adresów url". Praca żmudna, błędy długo wiszą, jak znikną to pojawiają się nowe błedy. Jak usprawnić pracą na sklepie gdzie często znikają produkty. Ustawić do codziennego generowania plik sitemap?