Jump to content

Mazzur

Forumowicze
 • Content Count

  124
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Mazzur last won the day on September 2 2019

Mazzur had the most liked content!

Community Reputation

10 Good

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie o wszystkim musi wiedzieć i łączyć w całość wielki brat.
 2. Beerbant, siedzisz w branży kulinarnej foodphotos. Podałem tą frazę nie z d. tylko z własnych doświadczeń. Przed pingwinkami miałem 3 strony w top 5 na ta frazę. Fraza martwa przez 11 miesięcy, tuż przed Wigilią ma bum i ludzie szukają konkretnie potraw, a nie informacji.
 3. disqus jest ok ale ogranicza dla sporej części społeczeństwa możliwość komentowania, chyba że jest tam opcja dodawania komentarzy bez konieczność rejestracji. RE: "Wyłączenie możliwości dodać link w jakiej kol wiek postaci ( dodaj http, www, https do zakazanych) też zniechęca." - gdzie się to ustawia? W panelu konfiguracji komentarzy nie widziałem takiej opcji. Będę sprawdzał polecane przez Was wtyczki. Dzięki.
 4. Jak się ma wykorzystywanie na prywatnych stronach tych miniaturek bez znaków wodnych? Rozmiary ok 600 x 400 px.
 5. Tak Arkaszka, jest tak jak piszesz. W efekcie po wpisaniu np popularnej frazy potrawy wigilijne zamiast przepisów na świąteczny stół nasze kobiety mogą sobie poczytać o Wigilii. W TOP 10 są same gazetaPL, gazetawroclawska pomorska dziennikpolski, polsktimes. G schodzi na psy, ale konkurencji nie widać.
 6. Jaką wtyczkę do WP polecacie do nieupierdliwego dla internautów zabezpieczenia przed spamem w komentarzach? Denerwujące jest codzienne usuwanie ruskich spamów.
 7. Jeśli chodzi o mniej znany system to sprawdź reachablogger.pl
 8. Ceny w takim przypadku powinny być dużo niższe niż 20-30%. Linhouse ma niższą marże co widać po cenach tych samych serwisów w obu systemach.
 9. Z punktu widzenia wydawcy, który system polecacie. Skąd macie najwięcej zlecań artykułów? Linkhouse ma minimalnie mniejsze prowizje. White jest przejrzystszy. Jak z płatnościami od linkhouse nie ma problemów? Czy jest jeszcze coś sensownego oprócz tych dwóch? Zlokalizowałem jeszcze reachablogger, korzysta ktoś?
 10. Okazzwłoka jakie widżety polecasz i dlaczego problem z duplikacją zniknie? Część serwisów ogłoszeniowych wymaga wypełniania wielu rubryk oddzielnie. Dzięki temu treść jest przeplatana z innymi słowami, zamiast typowego kopiuj wklej.
 11. Ok dzięki, sprawdzę 2 ostatnie. mydevil raz miałem i podziękowałem. Nie szło normalnie zainstalować WP. Tanie hostingi są niedorobione. Np na jednym tanim hostingu w ustawieniach SQL zamiast localhost jest 127.0.0.1 dla PHP 7 i bądź mądry trać czas i kontaktuj się z adminem za każdą pierdołą.
 12. Jakim darmowym narzędziem mogę sprawdzić aktualne parametry TF, TR itp majestic pozwala na 3 sprawdzenia dziennie. Zainstalowałem wtyczkę. Przykładowa domena. Jak to czytać Jest TF dla: adres URL subdomena domena główna O co chodzi w tych podziałach? Co to znaczy że jest CF 23 dla adresu URL, tylko 11 dla subdomeny oraz 11 dla domeny głównej?
 13. Szukam hostingu z autorskim systemem zarządzania takim jak na avx/wysoka cena niska jakość/ masternet /niska cena niska jakość/ IQ.pl /cena adekwatne do bardzo wysokiej jakości/ Jest coś jeszcze?
 14. Dlaczego wszędzie piszecie o rotacyjnym SWL do podnoszenia TF. Stałe SWL nie podnoszą parametrów?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy