Mazzur

Forumowicze
 • Content Count

  33
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mazzur

  Evato i Theme Forest - Wystawienia faktur ?

  Jednym słowem wielki bałagan. Kupowałem szablon na oficjalnej stronie presty. Faktura do pobrania na koncie usera. Na Envato brak faktur na koncie i e-mailu. Na prośbę o wystawienie faktury odsyłają na swoje forum a stamtąd na formularz zgłoszeniowy.
 2. Mazzur

  Reklama poniżej wyniku organicznego

  ar 4 podnosiłem stawki z kilkudziesięciu gr do 2 zł potem do 3 , 3.5 zł i dla G to była loteria. Torque poszukam w ustawieniach to co napisałeś. Dzięki. Odys nie skomentuję tego toku myślenia.
 3. Witam, na słowo kluczowe w wynikach organicznych jestem na 6 pozycji. Reklamuję frazę, która nie wyświetla się na samej górze, tylko na dole wyników wyszukiwania - w efekcie płacę za wyświetlanie reklamy która jest poniżej mojego wyniku organicznego. Jest sposób by wyświetlać reklam tylko nad wynikami organicznymi?
 4. Mazzur

  Top 10 prawie bez linków

  Ale jak dokonasz przekierowania 301 do publicznej strony , do której nie masz przecież dostępu.
 5. Mazzur

  Top 10 prawie bez linków

  Jak można ukryć publiczne linki?
 6. Mazzur

  Budowanie zaplecza

  Mam na oku 1 domenę. Ma mocne linki ze stron gov.pl i kilku korporacji. Widnieje jako na sprzedaż kontakt do właściciela. Domena nie wygaśnięta, czyli ma cały czas swoją moc?
 7. Na moim analytics pokazuje duży wzrost ruchu organicznego właśnie od tej niedzieli.
 8. Odpisałem dla poprzednika " Ja niestety ostatnio zacząłem spotykać wannabe webmasterów hostujących swoje zabawki w nazwie i trochę się szczerze mówiąc rozczarowałem. "
 9. Dokładnie o tym piszę. Kiepsy web hostuja tam swoje zabawki, bo nie znają innych miejsc oprócz home i nazwa. Za to support w prostych sprawach odpowiada w mgnieniu oka i to im pasuje.
 10. Leci. Brak możliwości /bez dodatkowych dużych opłat/ podpięcia domeny na innym hostingu to przegięcie. Ogólnie z nazwą spotykam się w firmach gdzie brak osoby kumatej w branży stron www.
 11. Mazzur

  Wtyczka społecznościowa do Wordpressa

  Zainstalowałem Meks Smart Social Widget. Doszedłem do ustawień. Dzięki wtyczki oki, jedyna jej wada, że nie ma mozliwości umieszczenia ikon w innym miejscu niż stopka
 12. Mazzur

  Wtyczka społecznościowa do Wordpressa

  Instaluję szablony na stronach www. Część ma w standardzie wyświetlanie ikon i odnośników do mediów społecznościowych, a część tego nie ma. Potrzebuję prostej wtyczki, która mi to udostępni. Potrzebna mi jest tylko funkcja gdzie podam adresy do moich społecznosciówek i zostaną one w formie ikonek wyświetlone na www.
 13. Mazzur

  Szablony pod Wordpress

  Pytanie w temacie szablonów. Szablon https://demo.theme-fusion.com/ ma kilkanaście+ różnych opcji typu hotel , fashion, travel itp. Kupując szablon wybieram jedną z opcji czy mam wszystkie do dyspozycji z poziomu zarządzania szablonem w panelu administracyjnym?
 14. Mazzur

  Wtyczka społecznościowa do Wordpressa

  Chcę najprostszą funkcję by w polu FB wpisac mój adres FB w polu Twittera wpisac adres itp. Bez wodotrysków. Ikona społecznościowa może pojawić się gdziekolwiek.
 15. Otrzymałem odp od nazwy " dziękuje za kontakt. Uprzejmie informuje, że w tym wypadku usługi dodatkowe to certyfikat SSL w cenie domeny, zabezpieczenie DNS Sec. Rezygnacja z domeny nie ma wpływu na hosting lub inne domeny. " Natomiast pierwszy txt " Przypominamy, że brak wpłaty za przedłużenie jest równoznaczny z rozwiązaniem umowy świadczenia usługi. Wiąże się to z zablokowaniem, a następnie bezpowrotnym usunięciem usługi głównej i powiązanych z nią usług dodatkowych wraz ze wszystkimi treściami. " sugerowało usunięcie usługi głównej czyli hostingu i powiązanych z nią usług dodatkowych ...