Skocz do zawartości

Czy to forum jest jedynie dla zakompleksionych egoistów i wciskających swoje uslugi ?


dayton.oaklee@bullstore.ne
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę nie brać tego osobiście szanowna moderacjo oraz admini. Zauważyłem podobne trend na innym forum o domenach a pewnie jakieś inne sie znajda.

 

Generialnie to uzyskac pomoc na jakieś pytanie jest cieżko. Co najwyzej jakieś podstawowe frazesy dyrdymały chyba tylko po to aby zareklamować się w stopce , jakis marketinguś szeptany uprawić.

 

Prawdziwej wiedzy nikt nie udostepnia choć wcale nie jest ona tajemna. Tak wiem że szukać też trzeba umieć i że to i czas itp itd ale kto jak kto ale polak to jest dla polaka nie polakiem egoistą jakich mało.

Na zagranicznych forach jest 100x lepiej a tutaj każdy kisi swojego ogórka i tylko czeka jak ewentualnie jakaś mu domenką wpadnię i podj*bie ją komuś a no później czeka na te oferty za 100 milionów.

 

No i oczywiście hostngi , hostingi, wszedzie prawie jedno i ta samo z inna szata graficzna. Marne to. W sumie.

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Panie @dayton.oaklee@bullstore.ne ,

1. nie podoba się - proszę usunąć konto

2. jeżeli zadasz poprawne pytanie dostaniesz odpowiedź

3. jeżeli nie masz postawy roszczeniowej (vide Twój post powyżej) to dostaniesz odpowiedź

4. inne fora nas nie interesują

5. "Polaków" a nie "polaków" ... trochę kultury i szacunku

6. "forum jest jedynie dla zakompleksionych egoistów i wciskających swoje uslugi ?" -

a) nikt nikomu nic na siłę nie wciska, a wręcz przeciwnie wiele osób (w tym ja) często korzystamy z ogłoszeń

b) "zakompleksionych egoistów" ??? chyba za bardzo przez swój pryzmat wszystkich oceniasz.

7. hostingi to niezbędna rzecz przy "internetach"

8. nie podoba się -> pkt 1

  • Like 1

Ekologiczne torby papierowe z nadrukiem. Wysoka jakość! Chyba, że wolicie torby w Gdańsku ...
Siemianice to taka mała słoneczna miejscowość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę nie brać tego osobiście, ale 

Jeśli ktoś zadaje takie pytanie : "panowie tak czysto teoretycznie. Zakładając że zus kosztuje 0 zł. I wszystkie inne składki zdrowotne itp również nie kosztują. To czy wówczas prowadzenie firmy , odliczając sobie masę kosztów a do tego właśnie ten Vat to tak naprawdę nie jest tylko i wyłącznie czysty zysk ? i to bez żadnego ryzyka ?" 

bardzo ciężko tą Osobę brać na poważnie i tracić swój czas na odpowiadanie na tak bezsensowne pytanie.

"polaka nie polakiem egoistą jakich mało"  Po pierwsze takie słowa piszą się z duże litery i nie chodzi o ortografie, a o szacunek do ludzi którzy budowali drogi po których chodzisz, zapełniają Tobie opiekę zdrowotną i wiele innych udogodnień. Ja jako osoba w pewnym sensie z zewnątrz moge z cała odpowiedzialnością  stwierdzić, że Polacy jako Naród nie są gorsi od innych a w wielu aspektach lepsi. Oczywiście są skrajności jak w każdym kraju ale tych skrajności nie ma więcej lub mniej w przeliczeniu na 1000 mieszkańców.

Cytat

Na zagranicznych forach jest 100x lepiej

Nie prawda bo czytam, owszem otrzymałeś by 20 odpowiedzi ale te odpowiedzi mieli by wartość merytoryczna -1. Czemu? Proste na takich forum jest wiele :"internetowych ekspertów" taki mają zawód i tak zarabiają sobie na życie. Odpowiadają wszędzie i wszystkim tak kreują się na "eksperta" , a wtedy czerpią zyski oferują płatne usługi. Ale ich poziom wiedzy i doświadczenia praktycznego jest poniżej zera. Bo czlowiek w naszej i pokrewnych branżach, (wiele są na tym forum) nie ma czasu na odpowiedzi na pytania z forum tym bardziej takie jak wyżej, bo w godzinę zarabia więcej jak Ty możesz sobie pomyśleć. Kiedys na FB zapytałem jednego "gwiazdora" od SEO jeśłi piszesz i reklamujesz się jak ekspert seo, piszesz że znasz algorytm czemu nie wypozycjonujesz stronę na przykładową frazę X i podałem dokładną kwotę 6 cyfrową w zł która strona z TOP zarabia miesięcznie, na co otrzymałem odpowiedź - nie interesuje mnie to :D. I własnie tacy eksperci siedzą na grupach innych forum i odpowiadają każdemu.... pytanie ile te odpowiedzi są warte. Na PIO takich już nie ma.... Też spieramy się miedzy soba, wyśmiewamy się nawzajem, czasami nawet szpilki wirtualne wbijamy, czasami prowokujemy się celowo, ale to wszytko bardziej jako gra.... Podejrzewam, że prywatnie gdzieś za kieliszkiem wódki mogą nawet wirtualni przeciwnicy okazać się "w porządku" a to dla tego, że od dawno nie tolerujemy w naszej społeczności na forum buractwa, chamówy, połączenia prywatnych spraw z dyskusją na forum.  A te wszyscy "internetowi eksperci", fanatycy nieomylności algorytmu G i wyższości zaleceń dla webmasterów nad zdrowym rozsądkiem wyemigrowali na grupy FB, handlują tam szkoleniami, treningami, łapą "jeleni", lajkują posty nawzajem i zachwycają się :D Oczywiście na pytanie czemu na PIO nie piszą odpowiadają, że to na PIO kółko wzajemne adoracji... Jestem w każdej z tych głównych grup SEO, rzecz jasna nie wiedzą, że to ja. Czasami czytam te posty dla poprawy humoru, ale szybko mój poziom tolerancji na bzdury wyczerpuje się i żal mi na takie coś czasu.

Dla czego ja lubię PIO, dla tego że udało się nam mimo dużych różnic merytorycznych, utrzymać poziom kultury dyskusji, zminimalizować trolling, i chamskie "wciskanie" swoich, powiązanych usług.

Druga sprawa co do Twojego zażalenia - po co ktoś miał by szkolić sobie konkurentów? W TOP jest do 10 stron a chętnych tam mięć swoje strony tysiące, dla tego nie licz, że ktoś Ciebie będzie uczyć. Trzecia sprawa bardzo ważna w odniesieniu właśnie do tego forum to postawa użytkownika jako człowieka, a nawet styl pisania, ma znaczenie. Wiele razy pomagałem na tym forum za darmo i taka pomóc kosztowała kwotę z nie jednym zero po właściwej liczbie, dla tego że podobał się mi styl prezentowany przez tą osobę, miałem taką chęć pomocy i czas. Tobie nie pomogłem by nawet za opłatą po takim temacie,

Cytat

 jak ewentualnie jakaś mu domenką wpadnię i podj*bie ją komuś 

Na tym forum większość osób ma biznesy na zupełnie innym poziomie, mają tysiące domen. PiO to nie przedszkole SEO, internetowe to już raczej studia podyplomowe. Dla tego wiele rzeczy oczywistych Tobie nikt nie będzie tłumaczyć a jeśli te rzeczy już są na forum czy w internecie tym bardziej.

Cytat

No i oczywiście hostngi , hostingi, wszedzie prawie jedno i ta samo z inna szata graficzna. 

Nie obserwuje na tym forum osób co jakoś mocno hostingi "wciskają", coś Tobie pomyliło się... Inna sprawa, że nie rozumiesz kolejnych podstaw.

Hosting od dawno to w zasadzie standaryzowany zestaw usług i konfiguracji. Tak zadecydował rynek i rozwój internetu.

Ten Twój tekst jest na poziomie merytorycznym mniej więcej takim  chodzę po salonach samochodowych No i oczywiście 4 kółka , kółka wszędzie prawie jedno i ta samo 4 kółka ale z innym nadwoziem, lakierem, wyposażeniem. To salony jedynie dla zakompleksionych egoistów i wciskających swoje samochody ?

Cytat

Co najwyzej jakieś podstawowe frazesy dyrdymały

Czytając to co piszesz Ty właśnie nawet podstaw nie masz i mieć nie będziesz, bo Twój typ tak ma....

  • Like 5
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, okazwłoka napisał:

Ty prezentujesz poziom poniżej podłogi,

zenzy panie zenzy :shok:

 

3 godziny temu, dayton.oaklee@bullstore.ne napisał:

Generialnie to uzyskac pomoc na jakieś pytanie jest cieżko.

Jeszcze ciężej jest zadać sensowne pytanie

Dnia 3.04.2019 o 18:54, kayman napisał:

95% potrzebujących nie potrafi wyartykułować o co im chodzi a potem im nie działa

 

 

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel

Artykuły medyczne -> Jak otrzymać receptę online od lekarza? Przydatne informacja na temat e-recepty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do autora. Ciężkie żale idź gdzie indziej wylewać, oczekiwałeś że napiszesz pytanie, a Tobie ktoś poda na tacy wszystko? Może jeszcze swoje pomysły na biznes mają Ci podać ? Po co mają sami zarabiać jak można komuś dać pomysł.

Twój post jest poniżej krytyki w moim odczuciu.

  • Like 1

Pierścionek z diamentem dla narzeczonej? Tu znajdziesz duży wybór Pierścionków z diamentami ! A może pierścionek z diamentami na zamówienie? Sprawdź: Pierścionek z diamentami

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, dayton.oaklee@bullstore.ne napisał:

Generialnie to uzyskac pomoc na jakieś pytanie jest cieżko.

generalnie to zobacz jak się zachowują ci co się im pomaga -> bardzo często można dostać po uszach za dobre chęci albo usłyszeć że ten co chce pomocy wie lepiej, (więc po co chce pomocy?)

 

w porządku, zrozumiałem to jakiś rok temu i już nie pomagam chociaż czytam te posty, często natychmiast mam rozwiązanie lub wiem jak naprowadzić -> ale też widzę jak się męczą inni co starają się pomóc, jak dostają po uszach etc.

 

na co wyszło - pomagasz obrywasz, fajnie nie? więc trzeba zacząć od siebie a nie krytykować tych co mają dobre chęci i wiedzę

 

lepsze są zagraniczne fora? DROGA WOLNA :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodzę się z tobą użytkownicy na forum PiO potrafią pomóc jeżeli skonstruujesz konkretne rozwinięte pytanie, otrzymasz odpowiedź, jestem od niedawna na forum a uzyskałem już sporo pomocy.

Jeżeli zastanawiasz się gdzie oglądać filmy w 2022 roku to możesz je obejrzeć właśnie tu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, dayton.oaklee@bullstore.ne napisał:

Generialnie to uzyskac pomoc na jakieś pytanie jest cieżko.

Jeszcze dodam od siebie, że oczekiwana pomoc pomocy nie równa. Jeśli ktoś jest 5 lat na forum i jego aktywność jest nastawiona tylko i wyłącznie na rozwiązywanie jego problemów przy coraz to innym komercyjnym serwisie, więc w końcu może się miarka przebrać. 

 

9 godzin temu, dayton.oaklee@bullstore.ne napisał:

Co najwyzej jakieś podstawowe frazesy dyrdymały chyba tylko po to aby zareklamować się w stopce , jakis marketinguś szeptany uprawić.

Co do szeptów, to Cię rozczaruje, bo forum ma bardzo dobrą moderację i szepty od razu są wyłapywane i blokowane, a konta  banowane :hi:

 

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel

Artykuły medyczne -> Jak otrzymać receptę online od lekarza? Przydatne informacja na temat e-recepty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności