Jump to content

Mariu

Forumowicze
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Mazury
 • Interests
  SEO, gry, jazda rowerem

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. To świetnie mam nadzieje że to forum będzie tobie służyło jak najdłużej.
 2. Mi jeszcze się nie zdarzyło dostać takiej wiadomości. Może i dobrze.
 3. Nie zgodzę się z tobą użytkownicy na forum PiO potrafią pomóc jeżeli skonstruujesz konkretne rozwinięte pytanie, otrzymasz odpowiedź, jestem od niedawna na forum a uzyskałem już sporo pomocy.
 4. Mam problem z tym że nagłówek strony to: Fifa 20 coinsy do najnowszej wersji gry - Kupcoinsy.pl Jest ona ustawiona na stronę główną sklepu a wyszukiwarka indeksuje jego jako: A zależy mi na tym aby był taki jak na stronie która jest ustawiona w wordpressie na strone główną. Jak mogę to zmienić?
 5. Hej mam pewien problem odnośnie nowej strony sklepu kupcoinsy.pl dodałem wczoraj jej certyfikat ssl dzis zobaczyłem że ma zaindeksowane zarówno http oraz https Natomiast .htaccess wygląda następująco # BEGIN WordPress <IfModule mod_rewrite.c> RewriteEngine On RewriteBase / RewriteRule ^index\.php$ - [L] RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d RewriteRule . /index.php [L] </IfModule> # END WordPress Co może być nie tak?
 6. Ciekawe jak taki szlaban trzyma czy łatwo go przebić.
 7. Dzięki, wystarczyło przejść do kokpitu admina, zakładka użytkownicy następnie twój profil, i poniżej widnieje napis "ustawienia yoast seo" a poniżej "Wyłącz analizę pod kątem pozycjonowania" teraz należy odznaczyć i zaktualizować profil.
 8. W sumie racja Wszystkie ważne informacje mogę sprawdzić za pomocą innych narzędzi jeżeli chodzi właśnie o zaplecze.
 9. Witam serdecznie. Otóż stworzyłem zaplecze w postaci paru domen z paroma artykułami (na początek) i teraz chciałbym dodać te domeny do GSC. Lecz czy istnieje jakiekolwiek ryzyko dodania zaplecza do tego samego konta co główna strona? Można przez to wyłapać filtra? (podejrzewam że raczej tak )
 10. Czy jest jakakolwiek różnica między zapleczem postawionym na darmowych blogach typu a wykupionym hostingiem i postawionej domenie pl ? Czy google lepiej traktuje takie strony od darmowych blogów ? Czy nie ma to żadnego wpływu ?
 11. Witam otóż zauważyłem że robot google zaindeksowało mi podstronę /author/admin/ A zależałoby mi na tym aby ją nie indeksowało. strona jest postawiona na silniku wordpress na angielskim forum wyczytałem że można ten problem rozwiązać dodając do robots.txt notkę wykluczającą Disallow: /author/ Disallow: /author/admin/ Dodałem i po 2 dniach dalej jest w wyszukiwarce google I moje pytanie jest takie, czy z czasem robot google odwiedzi ponownie plik robots.txt i poprostu wykluczy tą podstronę ? Czy jednak jest bezpieczniejszy sposób aby wyeliminować t
 12. Witam linkuje nową stronkę i trochę nazbierałem tych linków około 400 ahrefs pokazuje: Natomiast w konsoli google pokazuje Stronka jest stosunkowo nowa, ma ledwo ponad miesiąc. I teraz moje pytanie jest takie, czy nie mam czego się obawiać i z czasem po prostu robot google wyłapie większość tych linków?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy