Skocz do zawartości

Cześć, Misiaczki


piwnicznyklasterTI84

Rekomendowane odpowiedzi

Wasze forum ogólnie kojarzę, ale kiedyś wydawało mi się, że chodzi tylko o robienie linków, więc o czym tu gadać. Potem nadeszły Pandy, Pingwiny i spodziewałem się, że Google zakończy działalność SEO, więc o czym tu gadać. Ale lata minęły, a niedawno w pracy widziałem analizę/audyt SEO między kilkoma sklepami ecommerce i najwidoczniej nadal jest o czym gadać.

 

Bezpośrednim impulsem do wejścia i rejestracji był post na Rootnode chwalący administrację.Swoją drogą, dobrze, że fora jeszcze są, że Faceborg nie zasymilował wszystkiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, jimmi napisał:

to jest zaprzyjaźnione forum

ja wszystko rozumiem, ale zasady to zasady :) 

z przyjaźniami też różnie bywa :) 

Izolacje Natryskowe - Ocieplanie pianką Warszawa - Poddasza i stropy. 

https://docieplanie-poddaszy.pl/  a może wybierz sobie coś pożytecznego na https://szlabany24.pl 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Misiaczku" weź pod uwagę, że większość tutaj to hetero...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Beerbant napisał:

większość tutaj

Nie zapominajmy o Dominiku! iks de

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Beerbant napisał:

"Misiaczku" weź pod uwagę, że większość tutaj to hetero...

 

Za takie słowa niedługo pójdzie sie do więzienia

 

gala_gwiazdy.png

 

 

Teraz trzeba być sojusznikiem tam tego całego LGBT i się tym AFISZOWAĆ

 

 

 

 

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Goleniów

Najlepszy w zachodniopomorskim Auto Serwis Goleniów

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Herkules napisał:

Teraz trzeba być sojusznikiem tam tego całego LGBT i się tym AFISZOWAĆ

 

Ja się afiszuję z LGBT. 

 

 

  ily3y0.jpg

 

 

* Zdjęcie zajumane od Kałduna.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już mam zamówioną :)

2zzrix5.jpg

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności