Skocz do zawartości

Optymalizacja podstron pod kątem "mocy"


Czaoszesq

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, zastanawiam się ostatnio nad takim problemem.

 

po wpisaniu w Google nazwę mojej witryny: site:human2.com.pl 

 

pojawiają się podstrony w pewnej kolejności, i tutaj mam pytania:

 

1. Co kolejność w jakiej wyświetlają się te podstron zależy od mocy poszczególnych podstron ? 

2. Czy to, że na początku wyświetla mi się archiwum,stona2, strona3..., kategoria jest dobrze zoptymalizowane?

3. Czy nie lepiej byłoby przekazać tę moc na pojedyncze wpisy?

4. W Yoast Seo mam oznaczone archwia kategorie, tagi jako "noindex" - mimo wszystko wyświetlają się. Czy mogą sie one wyświetlać po wpisanu site:nazwastrony ?

 

Strona o transhumanizmie, medycynie przyszłości i nanotechonologii: Human 2.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Czaoszesq strasznie się rozdrabniasz... na Twoim poziomie to nie przejmuj się takimi pierdołami... istotne będzie jak będziesz walczył o top 3 z chwilówkami czy oponami... a póki co skoncentruj się na linkowaniu.

Ekologiczne torby papierowe z nadrukiem. Wysoka jakość! Chyba, że wolicie torby w Gdańsku ...
Siemianice to taka mała słoneczna miejscowość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M0drzew a jak ma się kolega uczyć? :P Zajawka - krótki tekst na stronie głównej, przy tagach kategoriach itp. - z automatu taki sam jak w docelowym tekście. Więc mamy duplikację. Dana treść (kolejne 4-7 słów) w internecie :D powinno występować po sobie tylko raz - na jednej podstronie Twojego serwisu. 

dymna.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po przerwie świątecznej ;-)

 

@M0drzew Nie wiem czy sobie wogóle nie odpuszcze GOOGLE. Ruch z wyszukiwarek u mnie to zaledwie kilka procent całości. Bez sensu jest poświecanie tyle czasu dla tych kilkunastu osób dziennie. 

 

@wedrowiec Dzięki. Mam porobione zajawki we wszystkich kategoriach oraz w najbardziej popularnych tagach. Staram się aby treść była orginalna. Wobec takiego szczególnego przypadku korzystniejsze będzie włączenie indeksowania czy nie ? 

 

Dnia 28.03.2018 o 14:48, wedrowiec napisał:

17 marca nie miałeś jeszcze noindex to się poindeksowało... wejdzie gogle przeidneksuje i za jakiś czas wyindeksuje. 

Sprawdź cache stron które są a nie powinny być w indeksie.

 

W site: nazwa strony dalej mi się wyświetlają rzeczy które mam odznaczone Yoast-cie, a robiłem indeksacje już kilka razy :P

 

a to jest Cache:

Przechwytywaniefea38c67b342692a.jpg

 

Strona o transhumanizmie, medycynie przyszłości i nanotechonologii: Human 2.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności