Skocz do zawartości

ALT - nasycenie, przesycenie?


roman2018

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

robię stronę tematyka grawer laserowy i wiem, że nasycenie słowami kluczowymi to max 3% i wszystko byłoby OK, bo w tekście mam właśnie te 3%, ale jak wliczam img ALT to trochę masakra, bo:

 

Chcę umieścić zdjęcia przykładowych wzorów dla klientów i w ALT wpisuję w każdy obrazek (a mam ich około 50) tekst typu: "wzór grawera dla księgowej" "wzór grawera dla radcy prawnego" itd. i jak sami widzicie słowo grawer i wzór w samym ALT wychodzi po 50 razy.

 

Co zrobić? Czy zrezygnować w ALT ze słów wzór i grawer? i zostawić tylko "dla księgowej" "dla radcy" ? Czy w ogóle nie dawać ALT? A może zostawić te ALTy skoro faktycznie w nich są te obrazki?

 

Dodam, że nad zdjęciami mam <H2>Wzory graweru.

 

Proszę o podpowiedź, nie chcę zostać uznany przez google za "spamera", bo content mam mocny :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz użyć odmian gramatycznych słowa grawer.

 

Po za tym jeśli masz to słowo dobrze wpasowane w content i wszystkie alty nie mają samego słowa grawer a po kilka różnych słów dodatkowo jak napisałeś to jest to dobrze zrobione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.03.2018 o 20:54, roman2018 napisał:

i wiem, że nasycenie słowami kluczowymi to max 3% i wszystko byłoby OK


Nie bierz tego tak na sztywno do głowy jako content google bierze całość strony header stopkę sidebar i inne stałe elementy strony.

 

Śmiało można znaleźć strony w TOP-ach (co prawda nie na jakieś super konkurencyjne frazy) gdzie jest sieczka typu

izolacje pur to świetne izolacje robione pianką pur, bo izolacje pur to dobre izolacje robione natryskowo przy pomocy pianki  pur

 

Gdzie nasycenie słowem sięga 50% :) Zależy od branży

 

Robimy nadruki na kubkach, poduszkach i innych gadżetach - alenadruk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności