Jump to content

o2xlc

Forumowicze
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. Witajcie, potrzebuję porady jak najlepiej tworzyć nazwy produktów pod kątem SEO. Do tej pory zawsze sądziłem, że tworząc nazwę produktu najlepiej robić wykorzystując popularne keywordy np. Smartfon Samsung Galaxy S9 różowy Rower stacjonarny Sapphire Smart SG--250b niebieski itp Duże sklepy jak np. x-kom, komputronik nie dają generycznych keywordów do nazw i dają nazwy w stylu: Samsung Galaxy S9 różowy Sapphire Smart SG--250b niebieski Zastanawiam się dlaczego. Czy ktoś może wyjaśnić jaka logika kryje się za takim schematem?
 2. @Odnowa właśnie dla takich jak ty Google wprowadziło Pandę. Można łatwo ocenić przydatność obrazków dla użytkowników. Wystarczy, że wyłączysz w przeglądarce wyświetlanie obrazków i tak zaczniesz korzystać z internetu A tak na poważnie, to wiadomo, że zaplecze trzeba robić starannie. Im bardziej przyjazne dla ludzi są strony zapleczowe tym większa, szansa że ktoś do tego sam z siebie będzie linkował. Do śmieciowego zaplecza nikt poza tobą linka nie doda.
 3. Bo? Jakieś konkrety? Dowody? Czy tylko dalszy ciąg trzepania beretów leszom z PiO? No właśnie bo przecież, w praktyce często się zdarza, że różne serwisy (wysokiej jakości) mają to samo IP. Zastanawia mnie tylko jaki stosunek do tego ma Google. Nie chcę wydawać za dużo kasy na dodatkowe hostingi, a zależy mi na sporej liczbie domen bo chcę pozycjonować się na duża liczbę fraz, a nie wyglądało by to dobrze gdyby z jednego bloga wychodziło dużo linków do tej samej domeny.
 4. Chciałbym zrobić sobie zaplecze w postaci 50 blogów na wordpresie. Czy fakt, że strony byłyby na tylko 3 różnych hostingach, a co za tym idzie na tylko 3 różnych IP stanowi duży problem? Oczywiście zakładam, że: - wszystkie blogi będą miały unikalną treść dobrej jakości - nie będą linkowane między sobą - będą odmiennie linkowane (różne metody, różne źródła linków) Czy linki z takiego zaplecza miały by negatywny wpływ na pozycję strony? Dodam, że docelowa domena: - ma 3 lata - PR3 - ma linki z ponad 400 różnych domen z 300 różnych IP Oczywiście linki z tego zaplecza nie byłby dodane na
 5. @zecke mógłbyś napisać, czy efekt utrzymuje się do tej pory?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy