Zaloguj się, aby obserwować  
ar4

Program do klikania w gwiazdki ??

Polecane posty

Witam,

znacie jakiś program, który będzie chodzi sobie po wskazanej stronie (z podstrony do podstrony lub listy adresów URL) i klikał w gwiazdki (ratings).  Strona postawiona jest na WordPresie.

Znacie coś co spełniałoby moje oczekiwania?

DAMTOX.PL - pozycjonowanie stron!

StolicaZdrowia.pl - Portal o zdrowiu

Polecam hosting (bez reflinka) - whosting.pl

jest szablon za ZP który wchodzi na stronę i działa na niej, żeby klikać w gwiazdki pewnie musiałbyś zrobić modyfikację lub popytać autora (sebau)

Mam napisanego bota, który to robi ale sam nie chodzi tylko potrzebuje listy URLi. Jakby co to pisz.

Potrzebujesz dedykowanej aplikacji internetowej? Napisz :) (PHP, MariaDB/MySQL, MongoDB, JavaScript)

Jak przejąć konto innego użytkownika na linktak.pl? https://mateuszdudek.pl/blog/przejecie-dowolnego-konta-uzytkownika-w-systemie-wymiany-linkow-linktak-pl/

Godzinę temu, dudekm napisał:

Mam napisanego bota, który to robi ale sam nie chodzi tylko potrzebuje listy URLi. Jakby co to pisz.

jestem zainteresowany ;-)

Szybki wniosek o pożyczkę na www.pozyczka-prywatna.pl do 2000 zł na 90 dni.

Decyzja w ciągu 15 min. Przelew tego samego dnia.

@ar4 jeśli to Twoja strona, to po prostu wprowadź to w bazie danych i za jednym ruchem będziesz miał gwiazdki wszędzie.

@dudekm napisałem do ciebie :)

@AdamBoganD widzę, że nie tylko ja jestem zainteresowany takim rozwiązaniem :)

@Darq tak, to jest moja strona, ale wprowadzanie w bazę jest problematyczne, bo wynik jest pobierany z (chyba) 3 miejsc i wszystkie trzeba zmieniać, aby nie było kwiatków w wyniku (np. Ocena 5 (200%), 20 ocen).

@kamilp7 wiesz jak nazywa się ten dodatek do zenka?

@ar4 tak, trzeba wprowadzić dane w 2-3 kolumnach, to prawda. Robiłem tak kiedyś w Prestashop - podliczyłem w Excel i zaimportowałem do bazy. Moim zdaniem to łatwiejsze niż zabawa Zenkiem czy jakimiś botami.

@Darq czyli to może przerosnąć moje możliwości :) ale już o tym myślałem i grzebałem w bazie... coś nawet znalazłem, ale dla mnie to była masakra... jestem zmuszony odpalić boty...

Google multi walker, docelową funkcją jest imitacja ruchu z wyszukiwarki ale wchodzi na stronę i może na niej zasymulować jakieś działania, po szczegóły odsyłam do sebau

10 godzin temu, ar4 napisał:

@Darq czyli to może przerosnąć moje możliwości :) ale już o tym myślałem i grzebałem w bazie... coś nawet znalazłem, ale dla mnie to była masakra... jestem zmuszony odpalić boty...

Nie korzystałem ze 2 lata ale takie rzeczy możesz nagrać iMacross dla Firefoxa - listę wejściową URL zapodajesz w CSV.

Jeżeli nic się nie zmieniło to max. 2 godz pracy przy przygotowaniu makra.

Czym się zajmuję: Tworzenie sklepów internetowych, projektowanie responsywnych stron www.
Polecam również dobry katalog https://znajdzfirme.org, który nigdy nie będzie śmieciową farmą linków.

Programy klikające to pikuś ... Jednak problem może / będzie stanowić zaimplementowane zabezpieczenie przed naklikiwaniem, ...

Zatem pół biedy jeśli będzie, to oparte na cookie, ale gorzej jak na blokadzie IP wtedy bez worka proxy lub mechanizmów zmieniających IP np restarty modemu itd....  się nie obędzie.

20 godzin temu, ar4 napisał:

ale już o tym myślałem i grzebałem w bazie

Jeśli Tomaszu  to jest Twoja baza pochyl się nad SQL'em i np komendą inkrementacja wartości  z danej kolumny jako  UPDATE

UPDATE posts SET ocena = ocena + 1 WHERE < i tutaj np warunek by nie dodać więcej niż np dla oceny jednostkowej (10)  >

Bazkę możesz skopiować jako tymczasową i tak dokonać tego co trzeba zrobić w skrypcie przełączyć się na nią i jak zagra powróżyć komendy na produkcji

:chatownik:

• Like 2

HTTP 200 usługi IT - Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Node.js / MySQL :chatownik:

@Mion na początku szukał gdzie to dokładnie się znajduje... Jak nie znajdę bota to będę musiał dokładniej przysiąść do bazy :)

Napisano (edytowany)

Moja rada jak chodzi o szukanie boota - Sprawdź otwierając/zamykając przeglądarkę w trybie incognito czy idzie naklikiwać... Jeśli kolejne nakliki będą blokowane, to znaczy, że jest grubszy mechanizm blokady przed naklikiwaniem i jak już pisałem bez worka porxy się nie obędzie. Jeśli natomiast idzie naklikiwać, to boot bez proxy da rady.

:chatownik:

Jeśli Chciał byś  zrobić naklikiwacza we własnym zakresie, to proponuje Pythona i WebDrivera do sterowania przeglądarką i akcją klikania w gwiazdki. Zamieszczona poniżej strona wygląda przerażająco:

http://selenium-python.readthedocs.io/api.html

ale się nie zniechęcaj, bo to jest cale API webdrivera. W necie i Youtube znajdziesz szczegółowy implemnatacji....

Przykładowy scenariusz, to wczytanie z pliku TXT listy stron i wtedy w pythonowej pętli przez nie iterujesz i odpalasz webdriverem przeglądarkę ... relatywnie proste do implementacji.  Dlaczego Python - a no dlatego, że odpala skrypt i nie potrzebuje instalacji całego środowiska deweloperskiego i kompilacji przez co jest szybszy do nauki ;)

Edytowano przez Mion
  • Like 1

HTTP 200 usługi IT - Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Node.js / MySQL :chatownik:

@Mion wiedziałem, że jest coś łatwego :) hihi

Strona jest moja więc blokowanie IP mam chwilowo wyłączone, aż nabiję liczby i wtedy włączę blokadę :)

Mimo stwierdzenia, że jest przerażająca to mimo wszystko taka dla mnie zostaje :)

W tego typu regułkach jestem zmuszony ograniczyć się do wrzucenia listy :(

Mimo wszystko dzięki za obszerną pomoc w tym zakresie :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.