dudekm

Forumowicze
 • Zawartość

  119
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

dudekm wygrał w ostatnim dniu 28 Marzec 2018

dudekm ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

21 Excellent

Contact Methods

 • Website URL
  https://mateuszdudek.pl

Profile Information

 • Gender
  Male

Ostatnio na profilu byli

1735 wyświetleń profilu
 1. @itpawel W phpmyadmin -> wybierasz bazę danych z listy po lewej "Operations" "Copy database to" podajesz nazwę "Structure and data" Klikasz go po prawej stronie Powinno zadziałać.
 2. Witam serdecznie. Wykonam dedykowane skrypty, boty, aplikacje internetowe/webowe w PHP, JavaScript. Stworzę całą aplikację lub sam back-end. Po wykonaniu aplikacji zgodnie z wymaganiami biznesowymi zapewniam support, a kontakt nie urywa się po oddaniu projektu Jeśli więc potrzebujesz aplikacji, API, bota, skryptu, coś co automatyzuje zadania/procesy, a może masz inne potrzeby, wymagania... po prostu napisz. Chętnie pomogę Kontakt kontakt[malpka]mateuszdudek.pl https://mateuszdudek.pl
 3. Gratuluję nowego produktu ale porównałem sobie ceny i możliwości https://wpmicroblogs.com/#offer z http://wpseo.pl/pricing.php i chyba lepsze warunki oferuje wpseo. Zwłaszcza że dają również dostęp do FTP z tego co kojarzę.
 4. To co zrobiłbym na Twoim miejscu to stworzył kopię Twojego sklepu (kopia bazy, subdomena ze sklepem) i spróbował zaktualizować kopię. Wtedy sprawdzisz czy wszystko działa jak należy
 5. https://github.com/mybb/mybb/issues/3409 Zrób update skryptu swojego forum.
 6. dudekm

  Problem z SSL - zamiast kłódki ostrzeżenie

  W WP uzyj wtyczki https://pl.wordpress.org/plugins/really-simple-ssl/ Sprawdz czy linki do obrazkow, podstron nie odsylaja czasem Twojej strony http. Powinno byc https.
 7. dudekm

  [startup] Webistat.pl

  Oczywiscie, najlepiej zdradzic know-how...
 8. Witam serdecznie. Z racji wolnych mocy przerobowych, chętnie wykonam dedykowane skrypty, boty, aplikacje internetowe/webowe w PHP, JavaScript. Stworzę całą aplikację lub sam back-end. Po wykonaniu aplikacji zgodnie z wymaganiami biznesowymi zapewniam support, a kontakt nie urywa się po oddaniu projektu Jeśli więc potrzebujesz aplikacji, API, bota, skryptu, coś co automatyzuje zadania/procesy, a może masz inne potrzeby, wymagania... po prostu napisz. Chętnie pomogę Kontakt kontakt[malpka]mateuszdudek.pl https://mateuszdudek.pl
 9. Sprawdź sobie: http://www.redirect-checker.org/
 10. dudekm

  Serwis ogłoszeniowy

  1. W widoku mobilnym inputy odpowiedzialne za szukanie zajmuja cala szerokosc ekranu - zrobilbym ejdnak maly odstep od krawedzi ale to tylko subiektywne odczucia. 2. Wywal style inlineowe 3. Panel admina na tabelkach? Blagam nie.... :) 4. URLe do podstron serwisu zrobilbym absolutne ;)
 11. dudekm

  [TESTY] Majestic Checker [ZA DARMO]

  Kolejne narzędzie - super Moją sugestią: może lepiej byłoby stworzyć jeden dashboard z zakładkami do których ma się dostęp po wykupieniu usługi (w przeciwnym razie są wyszarzone). Jedno konto, kilka usług skoro i tak wszystko jest od jednego developera. BTW 1. Gdzie jest opcja przypominania hasla? 2. Po kliknieciu w mailu na link brak informacji o tym czy konto zostalo zweryfikowane czy nie.
 12. dudekm

  [TESTY] Serp Monitor + Index Checker

  "stare" konta zostaly usuniete?
 13. dudekm

  Odwiedziny php

  Spróbuj tego: https://stackoverflow.com/questions/6336586/fwrite-and-utf8/12215021#12215021