Jump to content

Polnisch

Nowi Forumowicze
  • Posts

    4
  • Joined

  • Last visited

Recent Profile Visitors

107 profile views

Polnisch's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

  1. Nie mogę się zarejestrować na https://backlink.mateuszdudek.pl/#/register wyskakuje błąd: "Błąd podczas rejestracji Haslo musi mieć minimum 8 znaków" Proponuję różne hasła z min. 8 znaków duże , małe, znaki specjalne itd. ale i tak nie wchodzi. Proszę o odpowiedź.
  2. Ale jak z tego mogę sam skorzystać?
  3. Cześć, czy moglibyście mi polecić najlepsze narzędzia do ustalenia średniej miesięcznej liczby wyszukiwań w goggle określonych przeze mnie fraz (słów kluczowych), mam już dostęp do planu słów kluczowych google ads ale czy jest jeszcze coś dobrego/lepszego, bardziej precyzyjnego?
  4. Cześć, jestem tu nowy i jestem początkujący, więc wdzięczny byłbym za wyrozumiałość. Poszukuję jakiegoś najlepiej darmowego albo taniego narzędzia do archiwizowania backlinków, które sam założyłem dla własnej strony, żebym pamiętał lub mógł szybko sprawdzić, czy na danej stronie już założyłem sobie backlinki. Bardzo podoba mi się strona https://www.linkody.com/ bo jest tam podany wskaźnik spamu, wartość strony itp i wszystko jest tam dla mnie bardzo przejrzyste, ale ceny są tam dla mnie za wysokie (40 tys backlinków za ponad 130 euro miesięcznie). Poszukuję coś podobnie przejrzystego tj. archiwizacja backlinków+wskaźnik spam+wartość strony+status backlinka+ręczne dodawanie własnych backlinków za darmo albo w niskiej cenie.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy