Darq

Forumowicze
 • Content Count

  1,374
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Darq last won the day on November 3 2015

Darq had the most liked content!

Community Reputation

194 Excellent

About Darq

 • Rank
  aka. seomajster
 • Birthday August 29

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Earth

Recent Profile Visitors

3,554 profile views
 1. Jak w tytule - zlecę pozycjonowanie w Niemczech najchętniej z wcześniejszym zbudowaniem e-sklepu (ale nie jest to konieczne, ktoś inny może zbudować sklep). Tematyka motoryzacyjna. Proszę o zgłoszenia ze wskazaniem doświadczenia zarówno w zakresie SEO w DE jak również w kwestii e-sklepów. Więcej szczegółów po kontakcie e-mailowym - "dgancarz" co ma pocztę na Wirtualnej Polsce.
 2. Darq

  Program do klikania w gwiazdki ??

  @ar4 tak, trzeba wprowadzić dane w 2-3 kolumnach, to prawda. Robiłem tak kiedyś w Prestashop - podliczyłem w Excel i zaimportowałem do bazy. Moim zdaniem to łatwiejsze niż zabawa Zenkiem czy jakimiś botami.
 3. Darq

  Program do klikania w gwiazdki ??

  @ar4 jeśli to Twoja strona, to po prostu wprowadź to w bazie danych i za jednym ruchem będziesz miał gwiazdki wszędzie.
 4. Co więcej, nierozliczenie FV z Avantgade w przypadku VAT0% (NIP EU) równa się wezwaniu przez US w celu wyjaśnienia - przerabiałem to, chodziło o captcha z DBC. Rozliczenie kosztu FV 0% VAT jest obowiązkiem podatnika (jeśli ktoś jeszcze nie wie) - zupełnie odwrotnie jak w przypadku kosztów opodatkowanych VAT, których rozliczenie jest prawem.
 5. Albo jeszcze prościej - za darmo w imacros można coś takiego zrobić w kilka minut.
 6. Ja też jestem zainteresowany taką funkcjonalnością.
 7. Czym to przygotowujesz? Czym? W najprostszej wersji w Excelu - w pierwszej kolumnie title, w drugiej treść itp. ------------------------ EDYTA: Jeśli chodzi o mnie, to właśnie o taką funkcjonalność mi chodziło - skonfigurowanie strony i układu z panelu, ale dodanie samej treści już z pliku csv/xml.
 8. I nie będzie. Do precli są WP i dodawarki do nich. Więc jak ktoś oczekuje jakiegoś masowo dodania stron z synonimów lub innej sieczki pod site (100 K) , to już w tej chwili mówię, że RED w tym kierunku nie będzie rozwijany. Chyba nie do końca się rozumiemy, więc naprostuję, bo poruszyłem ten temat. Nie chodzi (przynajmniej w moim przypadku) o to, żeby tłuc milionowe sajty, ale żeby wygodnie zaimportować sobie całą strukturę witryny zawierającej np. 20-50-100 podstron. W chwili obecnej tych 50 podstron trzeba dodawać pojedynczo albo za pomocą jakiegoś programu (Zenek, Ubot) rzeźbić przez przeglądarkę a tak można by było po prostu wrzucić prosty pliczek csv z kilkoma kolumnami i zaimportować to za jednym razem zamiast pojedynczo wypełniać pola formularza przez przeglądarkę. Nie upieram się przy tym, bo nie ja jestem autorem tego programu i jak będzie trzeba, to "wstrzyknę" sobie te informację bezpośrednio do bazy danych - zwracam tylko uwagę, że w mojej ocenie to jest ważna funkcja w przypadku softu, który już z zasady ma ułatwiać masowe operacje.
 9. @Mion, przemyśl też możliwość importowania treści stron/podstron mikroserwisów bezpośrednio z pliku, np. csv. Wtedy zamiast wyklikiwać każdą z podstron można sobie wrzucić za jednym razem cały site z uprzednio wygenerowanego pliku.
 10. Zlecę linkbuilding na niemieckojęzycznych stronach - zarówno ogólne pozyskanie linków jak też linki z tematyki motoryzacyjnej. Propozycje proszę przesyłać na e-mail dgancarz wp pl
 11. Darq

  Jaki telefon wybrać?

  Ja polecam właśnie Xiaomi Mi4 LTE. Bardzo szybki i świetna cena, to jest flagowiec z tym, że już nie najnowszy (ale wciąż piekielnie szybki). Tutaj masz oficjalnego resellera Xiaomi https://ibuygou.com/- jeśli masz VAT EU to możesz od nich kupić z zerowym VATem, faktury wystawia hiszpańska firma.
 12. Darq

  Czy to koniec publicznych proxy?

  Daliby w końcu dostęp po API i nie byłoby żadnego problemu
 13. To, że domena stoi na AWS Amazona jeszcze nie znaczy, że to Amazon