Jump to content

Darq

Forumowicze
 • Content Count

  1,374
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Darq last won the day on November 3 2015

Darq had the most liked content!

Community Reputation

194 Excellent

About Darq

 • Rank
  aka. seomajster
 • Birthday August 29

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Earth

Recent Profile Visitors

3,798 profile views
 1. Jak w tytule - zlecę pozycjonowanie w Niemczech najchętniej z wcześniejszym zbudowaniem e-sklepu (ale nie jest to konieczne, ktoś inny może zbudować sklep). Tematyka motoryzacyjna. Proszę o zgłoszenia ze wskazaniem doświadczenia zarówno w zakresie SEO w DE jak również w kwestii e-sklepów. Więcej szczegółów po kontakcie e-mailowym - "dgancarz" co ma pocztę na Wirtualnej Polsce.
 2. @ar4 tak, trzeba wprowadzić dane w 2-3 kolumnach, to prawda. Robiłem tak kiedyś w Prestashop - podliczyłem w Excel i zaimportowałem do bazy. Moim zdaniem to łatwiejsze niż zabawa Zenkiem czy jakimiś botami.
 3. @ar4 jeśli to Twoja strona, to po prostu wprowadź to w bazie danych i za jednym ruchem będziesz miał gwiazdki wszędzie.
 4. Co więcej, nierozliczenie FV z Avantgade w przypadku VAT0% (NIP EU) równa się wezwaniu przez US w celu wyjaśnienia - przerabiałem to, chodziło o captcha z DBC. Rozliczenie kosztu FV 0% VAT jest obowiązkiem podatnika (jeśli ktoś jeszcze nie wie) - zupełnie odwrotnie jak w przypadku kosztów opodatkowanych VAT, których rozliczenie jest prawem.
 5. Albo jeszcze prościej - za darmo w imacros można coś takiego zrobić w kilka minut.
 6. Ja też jestem zainteresowany taką funkcjonalnością.
 7. Czym to przygotowujesz? Czym? W najprostszej wersji w Excelu - w pierwszej kolumnie title, w drugiej treść itp. ------------------------ EDYTA: Jeśli chodzi o mnie, to właśnie o taką funkcjonalność mi chodziło - skonfigurowanie strony i układu z panelu, ale dodanie samej treści już z pliku csv/xml.
 8. I nie będzie. Do precli są WP i dodawarki do nich. Więc jak ktoś oczekuje jakiegoś masowo dodania stron z synonimów lub innej sieczki pod site (100 K) , to już w tej chwili mówię, że RED w tym kierunku nie będzie rozwijany. Chyba nie do końca się rozumiemy, więc naprostuję, bo poruszyłem ten temat. Nie chodzi (przynajmniej w moim przypadku) o to, żeby tłuc milionowe sajty, ale żeby wygodnie zaimportować sobie całą strukturę witryny zawierającej np. 20-50-100 podstron. W chwili obecnej tych 50 podstron trzeba dodawać pojedynczo albo za pomocą jakiegoś programu (Zenek, Ubot) rzeźbić przez przeglądarkę a tak można by było po prostu wrzucić prosty pliczek csv z kilkoma kolumnami i zaimportować to za jednym razem zamiast pojedynczo wypełniać pola formularza przez przeglądarkę. Nie upieram się przy tym, bo nie ja jestem autorem tego programu i jak będzie trzeba, to "wstrzyknę" sobie te informację bezpośrednio do bazy danych - zwracam tylko uwagę, że w mojej ocenie to jest ważna funkcja w przypadku softu, który już z zasady ma ułatwiać masowe operacje.
 9. @Mion, przemyśl też możliwość importowania treści stron/podstron mikroserwisów bezpośrednio z pliku, np. csv. Wtedy zamiast wyklikiwać każdą z podstron można sobie wrzucić za jednym razem cały site z uprzednio wygenerowanego pliku.
 10. Zlecę linkbuilding na niemieckojęzycznych stronach - zarówno ogólne pozyskanie linków jak też linki z tematyki motoryzacyjnej. Propozycje proszę przesyłać na e-mail dgancarz wp pl
 11. Darq

  Jaki telefon wybrać?

  Ja polecam właśnie Xiaomi Mi4 LTE. Bardzo szybki i świetna cena, to jest flagowiec z tym, że już nie najnowszy (ale wciąż piekielnie szybki). Tutaj masz oficjalnego resellera Xiaomi https://ibuygou.com/- jeśli masz VAT EU to możesz od nich kupić z zerowym VATem, faktury wystawia hiszpańska firma.
 12. Daliby w końcu dostęp po API i nie byłoby żadnego problemu
 13. To, że domena stoi na AWS Amazona jeszcze nie znaczy, że to Amazon
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy