Mion

Oficjalne
 • Zawartość

  16102
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  50

Mion wygrał w ostatnim dniu 24 Czerwiec

Mion ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

1776 Excellent

O Mion

 • Ranga
  PHP != BHP
 • Urodziny 14.09.1970

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.http200.pl/

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Poznań
 • Interests
  HTTP 200 usługi IT - Dariusz Janicki
  Święty Marcin 29/8, 61-806 Poznań

  NIP: 7831514314
  REGON: 301740913
  Kontakt:
  Email: biuro@http200.pl
  Telefon: 723 227 124

Ostatnio na profilu byli

25673 wyświetleń profilu
 1. Tak samo jak dane firmy wydawcy tego systemu ... Wiec ciężko o kaszę za maila
 2. Informacje o instalacji systemu. Jako BOK techniczny pozwolę sobie zamieścić kilka najważniejszych informacji do pomyślnej instalacji systemu SerpBooster. - system automatycznego tworzenia i zarządzania zapleczem. 1) Wybór wersji PHP ( najczęściej popełniany błąd) . SB do wymaga wersji PHP 5.6 z Inncube loaderem dla tej wersji PHP. 2) W katalogu instalacji nie możne być "stary" index.html. Jeśli jest należy go wykasować. 3) Przy zakupie należy podać istniejącą domenę docelową nie "krzaka", bo dla tej domeny zostanie wygenerowany klucz autoryzacji licencji. Po instalacji należy zmienić domyślne hasło do panelu. Jak chodzi o SerbBoosterCMS przed produkcyjnym budowaniem zaplecza polecamy przetestować instalacje na testowych danych do których link znajduje się w e-mailu po zakupowym. Przykładowo wczoraj klient zgłaszał problem: I jak się okazało:
 3. Po zakupie instaluję system i na wskazanej domenie mikroserwis demo oraz przesyłam instrukcje obsługi na nagraniach z Youtube + informacje na stronie. To powinno wystarczyć. Jeśli Ktoś jest zainteresowany przetestowaniem przed zakupem, obecnie zakup może być poprzedzony instalacją na testy na jego hostingu. Warunek 1 rok konta na PiO lub bycie moim klientem z wcześniejszych programów.
 4. Ten program ma swój wątek Wiec ja nie będę się w "moim" wypowiadał < zapytaj w SERPOBooster> Jjednak wiem, ze co do wymagań hostingowych jak chodzi o PHP będzie podobnie.
 5. Nie używam Xenolinks i nie zajmuje się pozycjonowaniem, ale wspomniany Xenolinks działa w przeglądarce i to jest jego siła i znaczna przewaga na tle softów POST/GET i o to się rozchodzi, bo pokona zabezpieczenia. Zresztą masz dedykowane narzędzie XNEOTRUSTLINKS. Na pewno warto inwetowac w softy przeglądarko we, bo mają przyszłość. POST GET jak GSA to przeżytek dawnych czasów gdzie faktycznie było masa miejscówek z podstawowymi zabezpieczeniami np rejestracja na e-mail, ale z takimi co mają javascript, reCaptchy w tym 2 GSA nie ma szans. Tyle z mojej strony.
 6. No to proszę podaj choć 2/3 niezaspamowane miejscówki na jakie się pod GSA powołujesz ?
 7. Nie każdy soft da się zmodyfikować. Program "GSA też dobry soft" operujący na surowych GET/POST do takich nie należy. Co innego wspomniany Xenolinks lub Zenoposter, który działa w przeglądarce ma nieporównywaną przewagę jak chodzi o możliwość radzenia sobie z zabezpieczeniami Pytałem jednoznacznie o obsługiwane przez program jaki Polecasz GSA. Wydaje ci się, ze sam jesteś userem GSA i inni userzy na calym świecie nie potrafią harwestować tych dobrych miejscówek pod GSA ? GSA byl dobry wiele lat temu, ale nie teraz.
 8. Ma kluczowe znaczenie. Podaj choć trzy konkretne przykłady URL' do takich "miejscówek".
 9. Nie rozumiesz mnie .... chodzi o przepełnienie dysku nawet dla jednego użytkownika, gdzie w tym wypadku jego QUOTA, to dostępna przestrzeń dyskowa. Ale, to Twój poradnik, więc szczegóły techniczne zostawiam Krzysztof Tobie. Czekam na następne cześć zwłaszcza tyczące obsługi e-maili...
 10. Z tego mojego VPS od screena z vesty: root@vpsovh:~# free -m total used free shared buffers cached Mem: 3872 3592 280 0 305 1960 -/+ buffers/cache: 1326 2546 Swap: 0 0 0 root@vpsovh:~# trochę mało zostało I jeszcze jedna sugestia: W ogolę nie Poruszyłeś kwestii ustawień QUOTA < może zamierzałeś w kolejnych poradnikach> ale jest, to bardzo ważne, bo WestaCP ma paczkę default, która ma quota bez limitu .... i jak user przepełni te quota, to jego ręka trafi do nocnika o czym mieliśmy nieprzyjemność się przekonać. Wszystko pada i tyle nam w chwały Rzymu czytać <VPS'a>.
 11. Użytkownicy pytają się o instalator ... tymczasem pomimo wysłania specyfikacji hostingi udostępniają takie "smaczki": AD 1) Sieczka sub/domeny musi być do katalogu głównego, anie wskazywać jeszcze na katalog. Taka instalacja nie jest możliwa. AD 2) I co jest nagminne nie ta wersja PHP jaka jest wymagana pisałem PHP 5.6 z ioncubeloaderem I właśnie dlatego trud instalacji nadal przejmuje na siebie, a nie przygotowany instalator Dedykowany hosting np: http://blutu.pl/ zawiera wszystko co potrzeba do instalacji RED'a.
 12. Spoko... chociaż wątpię by ktoś kto nie ma pojęcia o tym decydował się na instalacje VPS'a z poradnika pod produkcyjne zostawania poza SEO. W każdym bądź razie warto mieć, to na uwadze wybierając te tańsze VPS'a z oferty OVH, które notabene relatywnie mają bardo dużo ram.
 13. Zwróć uwagę ile RAM zajmuje taki wybór: --spamassassin yes --clamav yes Niestety bardzo dużo... Co do edytora, to może warto używać mc przynajmniej ja go wolę niż nano, którego nie umiem obsługiwać. apt-get install mc https://packages.debian.org/pl/wheezy/mc
 14. Aktualna promocja cenowa 25 % zniżka na zakup RED'a - elastyczny system zarządzania zapleczem i przekierowaniami! Promocja ważna do końca bieżącego miesiąca (sierpnia). Obsługa: http://redv2.pl/obsluga-systemu.html Zakup: http://redv2.pl/zakup-systemu.html Obsługa programu jako nagrania na Youtube: https://www.youtube.com/results?search_query="Redirector+-+RED" Niestety demo online stron już wygasło. + w tej promocji RWDGenerator gratis https://www.youtube.com/results?search_query="RWDgenerator"
 15. Aktualna promocja cenowa 25 % zniżka na zakup RED'a - elastyczny system zarządzania zapleczem i przekierowaniami! Promocja ważna do końca bieżącego miesiąca (sierpnia). Obsługa: http://redv2.pl/obsluga-systemu.html Zakup: http://redv2.pl/zakup-systemu.html Obsługa programu jako nagrania na Youtube: https://www.youtube.com/results?search_query="Redirector+-+RED" Niestety demo online stron już wygasło. + w tej promocji RWDGenerator gratis https://www.youtube.com/results?search_query="RWDgenerator" W sprawie zakupu E-mail: systemy.internetowe@gmail.com: HTTP 200 usługi IT - Dariusz Janicki Święty Marcin 29/8, 61-806 Poznań NIP: 7831514314 REGON: 301740913 Kontakt: E-mail: systemy.internetowe@gmail.com Telefon: 723 227 124 Dane konta do zakupu programów: ING Bank Sląski: 05105015201000009079642766