Mion

Oficjalne
 • Content Count

  17,150
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  78

Mion last won the day on June 5

Mion had the most liked content!

Community Reputation

2,058 Excellent

1 Follower

About Mion

 • Rank
  PHP != BHP
 • Birthday 09/14/1970

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.http200.pl/

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Poznań
 • Interests
  HTTP 200 usługi IT - Dariusz Janicki
  Święty Marcin 29/8, 61-806 Poznań

  NIP: 7831514314
  REGON: 301740913
  Kontakt:
  Email: biuro@http200.pl
  Telefon: 723 227 124

Recent Profile Visitors

29,735 profile views
 1. Noooo nie bułka i więc pisząc taki artykuł warto by zobaczyć jak to wygląda we własnej stronie A wygląda tak ze mają 21 ładowanych plików CSS --- Ech strona ma więcej niż 21. Tyle jest w jednym bloku ale są jeszcze dodatkowe z 7 + liczne pliki JS
 2. To przeszkadza, że baza danych puchnie (n) krotnie ! Jak by tak każdy cytował od początku istnienia forum, to forum dawno by padło, było strasznie zmulone itd... Poza tym cytaty całości post pod postem zaciemnieją tylko topic.
 3. 301 Moved permamentl - oznacza, że jest przekierowanie, ale jeszcze będzie informacja na jaki dokładnie URL. Następnie kasujesz przekierowanie z .htacces i sprawdzasz czy nadal jest. Jeśli nadal jest przekierowanie, to znaczy, że akcja dzieje się w PHP. Wtedy musisz szukać w kodzie PHP.
 4. Użyj jakiegoś klienta online do wykonania żądań HTTP "Send HTTP Requests Online " i zobacz co słychać
 5. https://pomoc.home.pl/baza-wiedzy/wykaz-najbardziej-popularnych-funkcji-pliku-htaccess -> https://pomoc.home.pl/baza-wiedzy/przekierowanie-301-w-pliku-htaccess
 6. https://pomoc.home.pl/baza-wiedzy/przekierowanie-301-w-pliku-htaccess Do zadań
 7. A wyczyściłeś cache przeglądarki ?
 8. Jeśli klient jest zainteresowany, to "jest zainteresowany". Jeśli nie jest, to żadne "maile biznesowe" tego nie zmienią. Jeśli nie ma czasu, to niech zadzwoni wtedy, gdy go będzie miał IMHO najbardziej irytujące są "maile biznesowe" z wszelkich BOK'ow (głównie hostingowych), gdzie bardzo często odpowiedź jest lakoniczna i nie na temat... a na końcu: W razie dalszych pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji.
 9. Dlatego pisałem byś pobrał stronę jako GoogleBot i zobaczył co słychać. Co prawda to mało prawdopodobne, ale serwer możne modyfikować dane wysyłane na OUT dodając "coś od siebie" lub nawet blokować dla określonych klientów. EOT
 10. Chodziło o coś innego ...
 11. Hmmm Zobacz czy możesz pobrać stronę jako Google bot też w tej konsoli, bo może jest jakiś bobel i żądania od Google są blokowane przez serwer.
 12. Mion

  Planeta-seo :Projekt #INTEGRACJA

  Litości ....
 13. Wygląda na OK. Może sprawdź podsyłając już konkretny: http://wphouse.pl/page-sitemap.xml Albo wygeneruj za pomocą https://www.xml-sitemaps.com/ IMHO masz dziwny wpis w robots.txt User-agent: * Disallow: /wp-admin/ Allow: /wp-admin/admin-ajax.php Po co zezwalasz na indeksowanie dla /wp-admin/admin-ajax.php ?
 14. Podaj URL do dokumentu mapy XML.