Mion

Oficjalne
 • Zawartość

  16483
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  61

Mion wygrał w ostatnim dniu 23 Kwiecień

Mion ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

1874 Excellent

1 obserwujący

O Mion

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.http200.pl/

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Poznań
 • Interests
  HTTP 200 usługi IT - Dariusz Janicki
  Święty Marcin 29/8, 61-806 Poznań

  NIP: 7831514314
  REGON: 301740913
  Kontakt:
  Email: biuro@http200.pl
  Telefon: 723 227 124

Ostatnio na profilu byli

26941 wyświetleń profilu
 1. podmiana strony

  Rozszerzenie URL strony jak .php, .html , jeśli serwis zbudowany jest nie tylko z statycznych plików nie ma znaczenia. Są serwisy, która wcale nie maja URL zakończonych rozszerzeniami (jak ta strona forum) lub typu "katalogowego" z "/". Ważny jest TYP dokumentu "Content-Type" a ten zwraca serwer w nagłówku odpowiedzi na żądanie HTTP . Content-Type: text/html;charset=UTF-8 https://developer.mozilla.org/pl/docs/Web/HTTP/Headers/Content-Type
 2. Zarobienie na zapleczu

  Czyli jak by na to nie patrzeć nadal w PP tylko już konkretnego sklepu, a nie w systemie PP gdzie do wyboru jest większy wachlarz opcji reklamowy. Podsumowując na zapleczu można zarabiać na wiele sposobów
 3. Zarobienie na zapleczu

  Pewnie, że najlepsze, ale przeważnie niemożliwe do realizacji przynajmniej ja chodzi o firmy z PP... Raczej nie podpisze umowy z bankiem na reklamy na zapleczu
 4. IMHO w subdomenie, bo ma to pewne zalety w stosunku do adresu "katalogowego" w tym techniczne jak np możliwość fizycznej separacji na serwerze.
 5. Zarobienie na zapleczu

  Zainteresuj się PP np: https://novacash.eu/#services i na forum:
 6. Sklep internetowy do oceny

  Kolejny sklep postawiony na: name="generator" content="PrestaShop", więc nie ma specjalnie co oceniać, bo to "masowa produkcja".
 7. Kto rano wstaje...[piszemy do 8.00]

  Kto rano wstaje ... ten deszcz dziś zastaje ... Udanego tygodnia.
 8. [oferta] Hekko.pl

  Tomasz nie rozumiem ? ... Nie wiem czy to dedyk, bo może mieć najtańszy współdzielony . Chodzi o to, że: to "najbezpieczniejsze" dla "biZnesu" są IMHO rozwiązania dedykowane. Przykładowo mój klient, wiec mogę powiedzieć, że MY korzystamy z usług swhosting.pl i serwerów dedykowanych administrowanych przez Jakuba https://www.forum.optymalizacja.com/profile/41504-switspl który jest pod parą nawet na SMS'a i w razie potrzeby wkracza w zasadzie natychmiast do akcji. Co do ogólnych awarii, to przecież się zdarzyć mogą wszędzie, wiec przedmiotowy hosting, też nie jest na nie odporny. Zatem jeśli nie korzysta z rozwiązań dedykowanych powinien we własnym zakresie robić backupy o częstotliwości dostosowanej do wrażliwości - wymogów biznesu.
 9. [oferta] Hekko.pl

  ... to korzysta z serwerów dedykowanych ... z administracją
 10. ovh i dodatkowe IP

  Jak chodzi o tanie VPS mamy jeszcze ofertę za 4 zł : https://www.arubacloud.pl/vps/oferta-virtual-private-server.aspx Jednak z jednym "ALE"
 11. ovh i dodatkowe IP

  Raczej nie sprawdzisz ... Używają "innych niż sądzisz mechanizmów", ale to temat z innej beczki Wracając do nawet rożnych IP, to jeszcze masz kwestię DNS... Jak chcesz coś ukryć, to Pomyśl o CDN'ach jak np Cloudflare... Nie wiem jak obecnie, bo się tym nie zajmuje, ale jakiś czas temu była to skuteczna metoda.
 12. ovh i dodatkowe IP

  Regulamin zabrania, ale czy będziesz go przestrzegał, to Twoja sprawa .... Najwyżej zablokują usługę, bo jak chodzi o aspekty techniczne, to nie ma problemu by postawić proxy na OVH. To już musisz się zapytać "ICH"
 13. ovh i dodatkowe IP

  [ PDF] - Szczegółowe warunki dzierżawy serwera VPS - OVH