; Jump to content

Mion

Oficjalne
 • Content Count

  17,578
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  102

Mion last won the day on March 21

Mion had the most liked content!

Community Reputation

2,205 Excellent

1 Follower

About Mion

 • Rank
  PHP != BHP
 • Birthday 09/14/1970

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.http200.pl/

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Poznań
 • Interests
  HTTP 200 usługi IT - Dariusz Janicki
  Święty Marcin 29/8, 61-806 Poznań

  NIP: 7831514314
  REGON: 301740913
  Kontakt:
  Email: biuro@http200.pl
  Telefon: 723 227 124

Recent Profile Visitors

30,982 profile views
 1. To nie wiem czy zewnętrzne storage nie jest swoistym strzelaniem do muchy z armaty. Zwłaszcza, że obecne hostingi oferują "relatywnie" duże powierzchnie dyskowe przy niskich cenach.
 2. Nie wiem jakie są Twoje potrzeby biznesowe w tym zakresie. Tak czy inaczej inna implementacje będzie dla małych plików jak kilku-megabajtowe zdjęcia, a inna dla np > 100 MB ZIPów. Jak piszesz potrzebujesz dla "sporą ilość ciężkich plików ". Zacznijmy od tego, że już do wgrywania przez stronę www tak dużych plików potrzeba odpowiedniej konfiguracji serwera w tym PHP, ale to na VPS to pikuś. Więc nie wykluczone, że potrzebujesz dedykowanych rozwiązań .
 3. Skoro masz już tablice to nie potrzebujesz explode ! https://www.php.net/manual/en/language.types.array.php Jeśli chcesz korzystać z języka PHP to zacznij się go uczyć. Kursów jest masa, a sam język jest bardzo prosty i przyjemny. Jeśli wczytujesz linie z pliku to Możesz użyć funkcji https://www.php.net/manual/en/function.file.php
 4. Nie wiem co to jest Według ciebie wirtualny dysk.... Ale możesz oprogramować np usługę Amazon S3 jako relatywnie tani storydż na pliki .
 5. Iterujesz przez tablice i zmieniasz to co potrzebujesz na podstawie klucza lub wartości... Ze zmienionych wartości możesz utworzyć nową tablice. W sumie pytanie tak banalne, że aż trudni na nie opowiedzieć zwłaszcza, że możliwości są liczne.
 6. CloudFlare to proxy. A proxy z definicji jest warstwą pośredniczącą. Zwłaszcza z darmowego korzysta masa użytkowników, co generuje im znaczy ruch ... W efekcie końcowym żądania mogą znaczenie "zwalniać". Tak. Przejdź na płatne plany.
 7. Mion

  reCaptcha

  Ja rozumiem, że on nie che tego ładować w obawie o "spowolnienie strony", więc proponowane "ukrywanie" nic w tej kwestii nie zmienia, bo nadal ładuje captche z tym, ze będzie niewidoczna = bez sensu...
 8. Mion

  reCaptcha

  Powoduje, że więc jest ładowany do DOM....
 9. Możesz wysłać do zewnętrznego serwera MySQL o ile ten akceptuje połączenia z zewnętrznych hostów. Możesz tez napisać API adapter, który odbierze np POST lub JSON'a i wprowadzi lokalnie do bazy...
 10. Wiele podmiotów korzysta z usług firm pośredniczących w obsłudze kampanii AdWords, gdyż sami nie potrafią, nie mają na to czasu itd... IMHO takie firmy pośredniczące "partnerzy" można nazwać podwykonawcami zwłaszcza jak są certyfikowani.
 11. Tak się składa, że to w SEO używa się przekierowań....
 12. Jeśli nie jest to popularny system, którego API implementuje setki userów co może implikować zapytania w Google IMHO nie ma co indeksować jego szczegółów technicznych.
 13. W praktyce słabo to widzę.... Jednak do dowozów trzeba być odpowiednio przygotowanym.
 14. Z inkognita Więc gimbazy mają wyniki dla gimabazów Ja mam wyniki dla "normalnych"
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy