Skocz do zawartości

Test linków 80 linków w artykułach za 304zł.


Evil77

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Może zacznę od tego co skłoniło mnie do opublikowania tego testu na łamach forum.
Na co dzień prowadzę własną szkoły nauki jazdy, i wcześniej korzystałem z usług różnych firm pozycjonerskich tracąc bardzo dużo pieniędzy, ponieważ przynosiło to różny efekt. Tym sposobem trafiłem na to forum i zacząłem je studiować, wyciągając z treści przeróżne wnioski, podejmując samemu różne działania aby wypozycjownować samodzielnie stronę .
Z tego co zauważyłem na tym forum nie było w ostatnich latach publikowanych tutaj żadnych testów, więc postanowiłem podzielić się swoim testem. Najpierw chcę dać coś od siebie i liczę na to że ktoś z Was podpowie coś, albo odwdzięczy się podobnym aktualnym testem. Wiem że na dziś dzień,  pozycjonowanie jest w cenie i nikt mi na tacy nie wyłoży gotowca, dlatego sam najpierw wyjdę z inicjatywą  

Moja domena ma już 10 lat, i raz trafiła na filtr dobre parę lat temu.
W październiku 2017r. została opublikowana nowa strona w Wordpressie.
10 grudnia 2017r.  na stronie zostały rozpoczęte prace nad optymalizacją strony i trwały do 14 grudnia 2017r. Jeżeli ktoś jest zainteresowany tym co zostało zrobione to proszę pisać zrobię rozpiskę.
4 grudnia 2017r. został włączony również miernik pozycji i od tego czasu pozycje są monitorowane.

Frazy na których się skupiałem:
•nauka jazdy bytom
•nauka jazdy piekary śląskie
•nauka jazdy radzionków
•nauka jazdy tarnowskie góry
•prawo jazdy bytom
•prawo jazdy piekary śląskie
•prawo jazdy radzionków
•prawo jazdy tarnowskie góry
•szkoła jazdy bytom
•szkoła jazdy piekary śląskie
•szkoła jazdy radzionków
•szkoła jazdy tarnowskie góry
•szkoła nauki jazdy bytom
•szkoła nauki jazdy piekary śląskie
•szkoła nauki jazdy radzionków
•szkoła nauki jazdy tarnowskie góry
Radzionków i Piekary za bardzo nie wymagają pozycjonowania ponieważ jestem tam na 1 miejscu.
Najbardziej zależy mi na frazach z Bytomia, oraz Tarnowskich Gór.  Gdzie w Bytomiu zaczynałem z pozycji 12-16, a w Tarnowskich Górach 3.
18 stycznia 2018r  zostało zrobionych 10 linków w artykułach za 50zł

https://allegro.pl/show_item.php?item=7061865959&snapshot=MjAxOC0wMS0xMVQxNToxNjowNVo7c2VsbGVyOzc2YzE1ZmM4YWI0MmEyZmFjNDI2YjNhMDM4YmYxMmRlNWI5ZjE3N2I4MDdhZWNmMTIzNTU3NTFhNDFlZTAzOWU=


1. Słowa kluczowe
Szkoła Nauki Jazdy Tarnowskie Góry
Szkoła Nauki Jazdy Bytom
Szkoła Jazdy Tarnowskie Góry
Szkoła Jazdy Bytom
Nauka Jazdy Tarnowskie Góry
Nauka Jazdy Bytom
Raport:

wycięty

 

28 stycznia 2018r  zostało zrobionych 20 linków w artykułach za 75zł

Słowa kluczowe:
Szkoła Nauki Jazdy Bytom
Szkoła Jazdy Bytom
Nauka Jazdy Bytom
Prawo Jazdy Bytom

 

Link do aukcji:

https://allegro.pl/show_item.php?item=6906919084&snapshot=MjAxOC0wMS0yMFQxMjo1OTowM1o7c2VsbGVyOzVlNDA3YzA4YzE3OWU1YzM3Y2Y3OWUxMTUxMzRkZjg3MGJmMjIxNDZkNThkOWY2ZTE0Nzc1M2UzN2MzMmMwNzg=


Raport:

wycięty

 


22 stycznia zostało kupionych 50 linków w artykułach za 179zł.
1. Słowa kluczowe:

Szkoła Nauki Jazdy Tarnowskie Góry,

Szkoła Jazdy Tarnowskie Góry,

Nauka Jazdy Tarnowskie Góry,

Prawo Jazdy Tarnowskie Góry

https://allegro.pl/linki-z-50-artykulow-pozycjonowanie-super-jakosc-i6847083988.html?snapshot=MjAxOC0wMS0yMlQxOToxMTo0Ni4zNDNaO2J1eWVyO2I1NTIzNWQyZWQ2ZWRjYjE1NzBkZjk5YjI1NDNkZjkxZWVhYzIwNWY3OTNjMDIxYWNjYzA2NjI5YWM1NTcxNDk%3D

Czekam na raport.

 

Tak wygląda wykres:

 

https://www.szkolaexpert.pl/wp-content/uploads/2018/02/seo.jpg

 

 

W tym miesiącu znowu mam budżet 300zł na kolejne działania, i może macie jakieś pomysły, sugestie jak ulokować te środki?

Oczywiście wynikami będę się z Wami dzielić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Spróbowałbym zoptymalizować tytuły stron oraz rozbudował wewnętrzne linkowanie. A za pieniądze napisał 2,3 teksty wysokiej jakości i opublikował z linkiem, na jakiejś mocnej stronie. Dodatkowo działałbym na lokalnych portalach. Nie chce mi się patrzeć ale jak stoi Twoje pozycjonowanie lokalne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję wszystkim za zainteresowanie tematem. 

Chwilowo dobrze idzie, jutro jak będzie chwila wolnego czasu uzupełnię temat o co zostało zrobione i sobie zobaczycie co i jak :)

Mogę śmiało powiedzieć że wykorzystałem wszystko co ogólnie jest dostępne na rynku allegro  wzbudzające względnie zaufanie. Jutro podobno będę miał raport tych linków za 179zł (właściciel do mnie pisał w sprawie tego tematu). Oprócz tego dobrałem jeszcze trzy inne usługi w dwóch różnych miejscach. Chętnie się podzielę efektem i czekam na Wasze spostrzeżenia i rady co do dalszych działań.

Czytając co napisaliście nie będę już korzystał z takich no nie wiem jak to ująć ... no usług typowo zapleczowych?, i resztę środków przeznaczę na robienie porządnych linków.

Z tego co zauważyłem wszystkie linki jakie zleciłem zrobić na allegro dały jaki efekt na plus oprócz jednego zlecenia które chyba trochę pogorszyło pozycje. 

W między czasie zrobiłem sam chyba z 30 linków na yt pod filmami tematycznymi aby wyglądały no niby naturalnie, i to też chyba nie dało żadnego efektu, tak samo na instagramie parę i niby na ogólnie za********h stronach z tej listy:

https://www.serpwoo.com/blog/experts/increasing-your-domains-trust/

Dużo czytałem o linkach i wiem że linki są przez google oceniane tak przykładowo od -10 do +10 i że nawet złe linki po np dwóch latach stają się dobrymi linkami. Więc co by nie zrobić to i tak będzie dobrze o ile nie będzie się robić blastów po 10 000 linków z jakiegoś automatu.

Martwi mnie brak efektu linków z yt.

Szkoda że nie mam dostępu do majestic żeby zobaczyć co pokaże na moją stronę i np stronę konkurencji która jest na pierwszym miejscu.

W dniu 7.02.2018 o 15:45, odys napisał:

Rozumiem, że wszystkie linki pakujesz z anchorem exact match?

Cóż, powodzenia:)

Z tego co zauważyłem i jutro zobaczycie na wykresie, te linki są najbardziej skuteczne (wcześniej musiałem w wikipedii przeczytać o co to chodzi z tym exact match).

Jestem nawet na dzień dzisiejszy wysnuć teorie że link z samym adresem na stronę za bardzo nic nie daję, ale kupiłem usługę za 100zł z 80 linkami z niby z dobrych miejscówek, gdzie takie linki są naturalne, i zobaczymy efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Evil77 napisał:

po co ten cytat

 

80 dobrych miejscówek za 100zł ? :) Chyba jednego zera zapomniałeś, a to i tak było by mało. Oczywiście dostaniesz raport z 80 profilami, albo w najlepszym wypadku z ogłoszeń. Takich testów jak robisz nigdy bym nie robił na domenie na której mi zależy. Oczywiście koszt jest x2, ale stawiasz drugą stronę z prawo jazdy i rzucasz to wszystko co znajdziesz, a potem co wydaje Ci się z tego OK kupujesz jeszcze raz na domenę docelową taka bezpieczna opcja. 

activist aka terrorist

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Evil77 napisał:

Z tego co zauważyłem i jutro zobaczycie na wykresie, te linki są najbardziej skuteczne (wcześniej musiałem w wikipedii przeczytać o co to chodzi z tym exact match).

Jestem nawet na dzień dzisiejszy wysnuć teorie że link z samym adresem na stronę za bardzo nic nie daję, ale kupiłem usługę za 100zł z 80 linkami z niby z dobrych miejscówek, gdzie takie linki są naturalne, i zobaczymy efekt.


Dla dobra Twojej strony w niedalekiej przyszłości radził bym się zainteresować czym jest ogólny profil linków. Bo jak się okaże, że 70% linków leci z anchorem exact match to wróżę szybkie i skuteczne obniżenie pozycji

Robimy nadruki na kubkach, poduszkach i innych gadżetach - alenadruk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Evil77 napisał:

Z tego co zauważyłem i jutro zobaczycie na wykresie, te linki są najbardziej skuteczne

1. Oczywiście że linki z anchorem EM są i cały czas będą mocnym czujnikiem rankingowym. Ale profil linków strony musi być odpowiednio skonstruowany.

Gdy w pewnym momencie przesadzisz z anchorami EM domena może dostać filtra algorytmicznego na te frazy. Możesz w ten sposób "spalić" domenę. Co jest odwracalne lub czasem nie jest.

2. Co do linków z allegro większość to zapewne linki z oflagowanych miejscówek patrząc po cenach. Linki te kupuje x osób waląc same linki EM a potem w przypadku spadków wszystko leci do DT..

4. Linki z insta i yt to linki nofollow które mają dyskusyjne wpływ na pozycje, tym bardziej bez anchorów.

5. Co do firm seo widocznie źle trafiałeś. Ale skoro decydujesz się robić to sam nie mając doświadczenia to testuj na testowych domenach, a nie domenie firmowej którą możesz spalić..

Lepiej będzie zainwestować te kilka stów w strony zapleczowe z których będziesz linkować stronę firmową aniżeli kupować "syf" w docelową

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

04.02.2018 kupiłem 50 linków za 99zł:

 

https://allegro.pl/reczne-linki-50szt-artykuly-pozycjonowanie-seo-i6963063273.html?snapshot=MjAxOC0wMi0wNFQxNDowNDo1My4wMThaO2J1eWVyOzk4M2IzZDc2YzZmMDc3NTZkODRkZTBjOTIzMjVmMGUwY2U3ZjcwODg3OGRjZjc0NTkyYTc0NDMwMWNjYjBhMmY%3D

J

Z tych właśnie linków jestem średnio zadowolony, zresztą widać efekt na wykresie.

https://www.szkolaexpert.pl/wp-content/uploads/2018/02/seo2.jpg

Jak dostanę kolejne 3 raporty uzupełnię resztę :) czyli linki za 179zł i za niecałe 100zł.

 

Dzięki za rady,na pewno wezmę sobie je do serca!

Może macie jakiś pewnych sprzedawców którzy oferują "dobre linki", chętnie skorzystam i zobaczymy efekt :)

Kurcze dało mi do myślenia co napisaliście.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat był już ukryty za to, że wyciągałeś linki z nie swojego zaplecza i ich upubliczniałeś. Po rozmowie z Kubą otworzyliśmy temat ale linki zostały usunięte.

Przed chwilą usunąłem kolejne. Ostatnie ostrzeżenie.

Nie wyciągamy na publiczne forum nie swoje zaplecze, takie mamy zasady od lat. Dla Twojego testu pokazywać miejscówki nie  ma potrzeby wystarczy pokazywać ich oddziaływanie na Twoją docelową. Właściciel miejscówek pisze nam ciągle, że nie życzę sobie ich upublicznienia.

 

Jeśli Twoja znajomość SEO nie podpowiada, że upublicznianie miejscówek szkodzisz również sobie to Tobie podpowiem nie warto to robić bo to forum czytają również osoby " z drugiej strony barykady".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok rozumiem.

  Słowa kluczowe podane do ostatniego zlecenia
-dobre Szkoły Nauki Jazdy Bytom,
-dobre Szkoły Jazdy Bytom,
-kursy Nauki Jazdy Bytom,
-kursy Prawa Jazdy Bytom.

Wszystkie moje zlecenia były zamawiane u różnych sprzedawców, więc jak poleci trochę linków to max 50.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności